Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Akar Palace Resort Hotel

Genel Bilgiler

Akar Palace Resort Hotel olarak sizleri evinizde gibi mutlu hissettirecek muhteşem bir yaz tatili için 17 yıllık tecrübe ve profesyonel kadromuzla yeni açılan bu işletmemizde daima hizmetinizdeyiz. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçireceğiniz otelimizde denize 1 dakikalık yürüme mesafesi ile baktıkça içinizi açacak orman manzarasını ve birçok doğal güzelliği bir arada barındırıyor devamı...

Otel Özellikleri
  • Çamaşırhane
  • Bisiklet Kiralama
  • Otopark
  • Bahçe
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Çamaşırhane
  • Bisiklet Kiralama
  • Otopark
  • Bahçe
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 24
Oda 27

Akar Palace Resort Hotel olarak sizleri evinizde gibi mutlu hissettirecek muhteşem bir yaz tatili için 17 yıllık tecrübe ve profesyonel kadromuzla yeni açılan bu işletmemizde daima hizmetinizdeyiz. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçireceğiniz otelimizde denize 1 dakikalık yürüme mesafesi ile baktıkça içinizi açacak orman manzarasını ve birçok doğal güzelliği bir arada barındırıyoruz.

Toplantı Salonları

Aktiviteler

Su Sporları 

Doğa gezileri

Tekne turları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı