Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Odalar

Alaçatı Çona Butik Otel

Genel Bilgiler

Çeşme'nin mükemmel havasını içinize çekebileceğiniz, sigara içmeyenleri de düşünen bu butik otelde sigara içilmeyen odalar bulunmaktadır. Her sorununuzu çözmek için çabalayacak elemanların bulunduğu 7/24 açık ön bürosu sizin için ayrı bir avantajdır. Problemlerinizi dile getirmek ve arkanıza yaslanıp beklemek yeterlidir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na 90 kilometre mesafede b devamı...

Otel Özellikleri
  • Kablosuz İnternet
  • Restoran
  • Bar
  • Çamaşırhane
  • Kuru Temizleme
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kablosuz İnternet
  • Restoran
  • Bar
  • Çamaşırhane
  • Kuru Temizleme
Genel Bilgiler

Çeşme'nin mükemmel havasını içinize çekebileceğiniz, sigara içmeyenleri de düşünen bu butik otelde sigara içilmeyen odalar bulunmaktadır. Her sorununuzu çözmek için çabalayacak elemanların bulunduğu 7/24 açık ön bürosu sizin için ayrı bir avantajdır. Problemlerinizi dile getirmek ve arkanıza yaslanıp beklemek yeterlidir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na 90 kilometre mesafede bulunan butik otelin havaalanı gidiş – dönüş transferleri mevcuttur. Nasıl giderim, nasıl dönerim diye düşünmenize gerek kalmadan önceden haber verdiğiniz takdirde her şey sizin yerinize ayarlanacaktır. İletişiminizi kaybetmemeniz, sosyal medyada rahatça gezinebilmeniz, internet üzerinden işlerinizi halledebilmeniz için tesis genelinde çeken ücretsiz internet bulunmaktadır. 

Çona Butik Otel'de en keyif alacağınız şeylerden biri ise yöresel ev reçelleri ve peynirlerden oluşan kahvaltınızı tesisin mükemmel bahçesinde yiyecek olmanız.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı