Title
Text
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Kabin
2. Kabin Kabini Sil
3. Kabin Kabini Sil
KABİN EKLE

Amadeus Cara ile 6 Gece Ren ve Main Nehri'nde Noel Pazarları - 28 Kasım 2022

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
ÇIKIŞ TARİHİ 28.11.2022
 • 28.11.2022
KABİN VE KİŞİ SAYISI 1 Kabin, 2 Yetişkin
DİĞER KABİNLER (1)

Tur Programı

1 .GÜN Tur Güzergahı
İstanbul Strazburg

İSTANBUL – STRAZBURG, FRANSA
İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 07.00'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın, TK 1455 numaralı seferi ile saat 09.25'de Strazburg’a hareket. Yerel saat ile 10.35’de Strazburg’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Strazburgda önce şehir turu yapıyoruz. 1988 yılında Unesco tarafından dünya mirası listesine alınan Strazburg aynı zamanda Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlementosunu barındırır. Nüfus olarak Fransa’nın yedinci büyük kenti olan Strazburg’da ilk olarak Avrupa İnsan Hakları mahkemesini ziyaret ediyoruz. Bina önünde vereceğimiz fotoğraf molası ardından tarihi şehre gelip yürüyüş turumuza başlıyoruz. Bu turda tarihi caddeler, Notre Dame katedrali, Rohan Sarayı, Kamerzel, Alışveriş caddeleri ve Kleber  meydanını görülecek yerler arasındadır. Strazburg şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrası Strazburg Limanı’nda bizleri bekleyen gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Strazburg Limanı’nda akşam 21:00’da gemimiz Almanya’nın Speyer kentine doğru yola çıkacaktır.
Akşam arzu eden misafirler ile ekstra ışıklar altında Strazburg Noel Pazarları turu.


2 .GÜN Tur Güzergahı
Speyer

SPEYER, ALMANYA
Gemimiz saat 07.00’da bir zamanlar Alman Kutsal Roma İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olan Speyer yanaşacaktır. Sabah kahvaltı dan sonra Speyer’i yürüyerek keşfedeceğiz. Öğlen gemimiz 11:30’ da Speyer’dan Mannheim’e doğru hareket ediyor. 14:00 de Mannheim e vardıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile Speyer dan sonra  ekstra olarak düzenlenecek Eski İmparatorluk Kasabası: Heidelberg Kale ve Şehir Turuna katılabilirler. Diğer turistik mekânların yanı sıra, büyüleyici atmosferinin tadını çıkarmak için Heidelberg Noel pazarını ziyaret edeceğiz. Gemimiz saat 23.30’da Mainz’a doğru hareket edecektir.


3 .GÜN Tur Güzergahı
Mainz Frankfurt

MAINZ - FRANKFURT, ALMANYA
Gemimiz saat 05.00’da Mainz’a yanaşacaktır. Kahvaltıdan sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Rüdesheim’a düzenlenecek olan Siegfried's Müzik Aletleri Müzesi ve Rüdesheim turuna katılabilirler. Bu şirin kasabada yapılacak Turistik Tren turunda; Kasabanın meşhur üzüm bağları arasından panoramik bir gezinti yapıyoruz. Tren turu sonrası kasaba merkezindeki Siegfried Müzik Aletleri Müzesini rehberlerimiz eşliğinde geziyoruz. 
Dünyaca ünlü bu müzede eşi benzeri olmayan el yapımı müzik aletlerini görme ve dinleme fırsatı bulabileceksiniz. Gemiye yürüyerek dönüş yolumuz üzerinde Restoran & Barları ile ünlü Drosselgasse görülecek yerler arasındadır. Grosselgasse caddesinde Rüdesheimer Caffee içmenizi tavsiye ederiz.
Daha sonra Frankfurt’a özel aracımızla devam edip Frankfurt şehir turu yapıp Noel pazarını ziyaret ediyoruz. Frankfurt şehir turumuzda; Domplatz, St Bartholomew Cathedrali (Kaiser Dom), Rathaus Römer (Belediye Binası),  St. Paul Kilisesi, Goethe’nin Evi, Main kulesi ve Goethestrase (Alışveriş caddesi) görülecek yerler arasındadır. Turdan sonra gemimizin yanaştığı Frankfurt limanına geçerek turumuzu tamamlıyoruz.

***Tura iştirak etmeyen misafirlerimiz ile beraber gemimiz 11.00’da Mainz’dan Frankfurt a doğru hareket edecektir. Akşam 17.00’da Frankfurt a varacaktır. 19.00’da Frankfurt tan kalkan gemimiz Main Nehri üzerinden Miltenberg’e doğru yol alacaktır.


4 .GÜN Tur Güzergahı
Miltenberg Wertheim

MILTENBERG - WERTHEIM, ALMANYA
Gemimiz saat 14.00’da Miltenberg’e kısa süreli uğrayıp opsiyonel tura katılmak isteyen misafirlerimizi indirecektir. 14.30’da Wertehim e devam edecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak gemide alacağımız öğle yemeği sonrası Miltenberg &Wertheim ekstra turunu gerçekleştiriyoruz.  Almanya’nın kültür mirası listesinde yer olan, 9.000 nüfuslu Miltenberg, Aşağı Frankonya'da ve bölgenin en çok  ziyaret edilen yeridir. Roma dönemi  yerleşimi olarak tarihte karşımıza çıkan şehir bu gün civar bölgeler  ve büyük şehirlerden gelen günlük binlerce ziyaretçiyi kabul eder. Main nehrinin havzasında kurulmuş olan tarihi şehir, muhteşem sokakları, tarihi yarı ahşap evleri ile tam bir masalsı bir yer olarak tüm ziyaretçileri hayal alemine  taşır. Rehberlerimiz eşliğinde ünlü evleri ve  sokakları gezerken birçok  tarihi yapı görüyor, Belediye ve Market meydanını gezdikten sonra  serbest zaman veriyoruz. Daha sonra gemimizin bulunduğu 25 Km mesafede Wertheim'a dönüş. Baden-Württemberg eyaletinde yer alan şehirin nüfusu yaklaşık 25,000 dir. Ortaçağ  döneminde derebeyleri tarafından yönetilmiş ve bugün nispeten harabe olmuş olan Kale inşa edilmiş olup, en önemli ziyaret yeri olarak karşımıza çıkmaktadır (dileyenler kendi imkanları ile Kaleye çıkabilirler).  Tarihi dokusu içinde Rathosue platz'a kadar yürüyerek geziyoruz. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz Wertheim'e 18.30’da varıp turlara iştirak eden misafirleri aldıktan sonra 19:00 da Würzburga devam edecektir.


5 .GÜN Tur Güzergahı
Wurzbug

WURZBURG, ALMANYA
Gemimiz sabah saat 09.00’da Wurzburg’a yanaşacaktır. Akşam 18.00’a kadar Würzburg da kalacak olan gemimiz daha sonra Bamberg’e doğru yol alacaktır. 
Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Rotthenburg Tauber turunu yapıyoruz.  Würzburg'dan Rothenburg'a hareket (60 km). Rothenburg, Bavyera eyaletinin “Romantik Yol” olarak bilinen güzergâhı üzerinde bulunan, Frankfurt ve Münih’in tam arasında konumlanmış küçük bir orta çağ kasabasıdır. Belkide tüm Almanya’nın en güzel ve kesinlikle en ünlü kasabası. Merkezi, günümüz Pazar yeri ve Jakob's Kilisesi’dir. Geçen zamandan hiç etkilenmemiş orta çağ kasaba merkezi ve onu tümüyle çevreleyen, hasarsız 14.yy’dan kalma koruma duvarları ile tanınıyor Rothenburg. Burada bulunmak, zaman içinde geriye gitmiş hissi veriyor ziyaretçilerine. Orta çağda özgür bir imparatorluk şehri olarak anılıyor, 15.yy’da Heinrich Toppler idaresinde altın çağını yaşıyor. Aynı dönem içerisinde 6000 nüfuslu bu kasaba, Frankfurt ve Münih’den çok daha büyük bir yerleşim haline geliyor. Şimdilerde Rothenburg, küçük bir kasaba, büyük bir turistik merkez. Karakter ve cezbedici güzellikler ile dolu kasabalar ilginizi çekiyorsa Rothenburg’a hayran kalacaksınız. Rothenburg turunda; Marktplatz, St. Jakobs-Church, Rathausturm (Kasaba Binası Kulesi), Altstadt, Rathaus (Eski belediye binası), 14.yy’dan kalma Siebersturm ve Kobolzeller Tor (Kobolzeller Kapısı) görülecek yerler arasındadır.


6 .GÜN Tur Güzergahı
Bamberg

BAMBERG, ALMANYA
Gemimiz saat 15.00’da Bamberg’e varacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Bamberg turunu yapıyoruz. 1983 yılında UNESCO Dünya kültür mirası listesine eklenen Bamberg, Main-Tuna Kanalının başlangıç noktasında yer almaktadır. Yaklaşık 80.000 nüfuslu şehirde; 20.000’e yakın öğrenci ve 7500 Amerikan askeri yaşamaktadır. Şehrin merkezinden geçen Regnitz Nehri; yeni şehir ve eski şehir olarak şehri ikiye ayırmaktadır. Şehirde var olan 81 bira üreticisi toplamda 200 değişik çeşit bira üretmektedir ve bunların en meşhur olanı ‘’Rauchbier’’ olarak adlandırılan ‘’Dumanlı Bira’’ dır. Bamberg aynı zamanda kişi başına yılda 300 litre ile Dünyanın en çok bira içilen şehirlerinden biridir. Bosch ve Michelin gibi fabrikaların bölgede yer alması Bamberg’in popülaritesini arttırmaktadır. Bamberg’e varış sonrası yürüyerek yapılacak şehir turunda; ‘’Altes Rathaus’’ olarak adlandırılan eski şehir meydanı, Nehir kenarında balkonlarından sarkan renkli çiçekleri ile ünlü ‘’Küçük Venedik’’ olarak alandırılan bölge, Dom meydanı ve Katedrali, Dom imarator giriş kapısı,  Piskoposluk eski binası, Rezidenz binası, Belediye binası,   Gruener Markt ve Maxplatz meydanı ve alışveriş bölgesi görülecek yerler arasındadır. 
Bu akşam gemide Kaptan’ın Gala Yemeği sizi bekliyor olacak! Gemimiz saat 19.00’da Bamberg ’den Nurnberg ’e doğru hareket edecektir.


7 .GÜN Tur Güzergahı
Schwaig bei Nürnberg İstanbul

NURNBERG, ALMANYA – İSTANBUL
Kahvaltı sonrası gemimizden çıkış işlemleri ve Nuremberg Havalimanı’na transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Hava Yolları’nın TK 1506 numaralı seferi ile saat 18.30’de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.25’de varış ve turumuzun sonu. Dileyen misafirlerimiz havalimanı transferi öncesi ekstra olarak Nuremberg şehir turu yapılacaktır. Almanya’nın Bavyera eyaletine bağlı, bu eyaletin 2.büyük şehri olan ve endüstrinin başkenti olarak kabul edilen Nürnberg’in nüfusu 500.000’in üzerindedir. II. Dünya Savaşı sırasında, Nürnberg, Wehrkreis (askeri bölge) 13. merkezi oldu ve uçak, denizaltı ve tank motorları dahil olmak üzere askeri üretim için önemli bir yerdi. Şehir ciddi şekilde 1943-1945 yılları arasında Müttefik uçaklarının bombalaması ile hasar gördü. 2 Ocak 1945 tarihinde, ortaçağ'dan kalan şehir merkezi İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri ve ABD Ordusu Hava Kuvvetleri tarafından bombalandı ve şehrin yaklaşık yüzde doksanı sadece bir saat içinde yok oldu. Tahribatın yoğun derecesine rağmen, şehir savaştan sonra yeniden inşa edildi ve ortaçağ'dan kalan bazı binaların yeniden inşası da dahil olmak üzere, savaş öncesi görünümünü geri dönüldü. Nürnberg aynı zamanda Savaş suçlularının yargılandığı ‘’Nürnberg Mahkemesi’’ne ev sahipliği yapmıştır ve Hitler'in en sevdiği şehir olarak da bilinir. Nürnberg'de ekstra yapacağımız şehir turu sırasında; 13.yy’şehir surlarından günümüze gelen (Beyaz Kule) Weisser Turm, The "Marriage Carousel" (Ehekarussell), ortaçağdan günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan şehir kulesi Nassauer Tower House, Bayanlar Kilisesi olarak bilinen Frauenkirche, Rathaus, Altstadt, Altstadt’ın merkezinde yer alan ve bugün hala işlevini devam ettiren eski Pazar alanı Hauptmarkt square görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. İstanbul havalimanına varışımızın ardından turumuz, özel şoför ve aracınız ile evinize transferinizle sona ermektedir.

Önemli Bilgiler

GEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 48 saat kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 

1-Uçaklı programlarımızda Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda  Jolly Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check‐in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on‐line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.

3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

6-Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi  kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş‐dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 

8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.

9-Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2‐3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.

17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçak Ulaşım Uyarılar

*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 

*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 

*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )

*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından  havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 

*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Jolly Tur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 

*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 

*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

İptal İade Şartları

Luftner Cruises gemi şirketinin iptal şartlarına göre;
seyahate 121 gün kala yapılan iptallerde  
%10’u,
120 – 90 gün kala %15’i,
89 - 60 gün kala % 35 'i,
59 - 30 gün kala % 50 'si,
29 - 15  
gün kala % 80'i,
14 – 0 gün kala yapılan iptallerde 100% yanmaktadır. 
Uçak bileti iptali ayrı yansıtılacaktır.

Diğer Tur Bilgileri

Amadeus Cara ile 6 Gece Ren ve Main Nehri'nde Noel Pazarları - 28 Kasım 2022

ULAŞIM DETAYLARI
KALKIŞ TARİHİ GİDİŞ UÇUŞ KODU GİDİŞ SAATİ
28.12.2022         TK 1455 IST-SXB           09:25-10:35

DÖNÜŞ TARİHİ DÖNÜŞ UÇUŞ KODU DÖNÜŞ SAATİ
04.12.2022           TK 1506 NUE-IST        18:30-23:25

Nehir gemilerinde çocuk ve bebek ile seyahati için gemi şirketinin bu konuda müsaitlik ve onayı doğrultusunda fiyat verilir.

SİNGLE, ÜÇLÜ VE DÖRTLÜ KONAKLAMALARDA GÜNCEL MÜSAİTLİK VE FİYATLANDIRMA İÇİN LÜTFEN OPERASYON BİRİMİYLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 

GRUP KABİNLERİ GARANTİ TİPİ KABİNLERDİR. KABİN NUMARALARI BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.

ÖNEMLİ NOTLAR
Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Hava Yolları firmalarından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden dolayı gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmamaktadır.

Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

 Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik Cruise Card ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz. 

Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, su ısıtıcı, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası birçok kabinde su ısıtıcı mevcuttur.

Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kabininize gelmeyebilir. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü bir güvenlik tatbikatı ve sunumu yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize bırakılacaktır. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır. 

Tur süresince tüm özel eşyalarınıza sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para ve değerli zihniyet eşyalarınızın kaybolması ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika öncesinde gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

Gemi seyahatinizin sonunda bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketlerin takılması gerekir. Sabah erkenden kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir daha sonra valizlerinizi toplanarak transfer yapılacak otobüslerin önünde dizilir. Yolcular tarafından burada teslim alınacaktır.

Tur Çıkış Tarihi: 28 Kasım 2022
Kabin * İki Kişilik Kabin Kişi Başı * Tek Kişilik Kabin Kişi Başı * İlave Yatak * İlave 2. Yatak * Çocuk * Bebek Çocuk Vergi (kişi başı) Yetişkin Vergi (kişi başı)
Dış Kabin - Alt Kat
999,00 €
1.998,00 €
999,00 €
999,00 €
999,00 €
999,00 €
-
-
French Balkonlu Kabin - Orta Kat
1.199,00 €
2.398,00 €
1.199,00 €
1.199,00 €
1.199,00 €
1.199,00 €
-
-
French Balkonlu Kabin - Üst Kat
1.299,00 €
2.598,00 €
1.299,00 €
1.299,00 €
1.299,00 €
1.299,00 €
-
-
Gerçek Balkonlu Suite Kabin - Üst Kat
1.499,00 €
2.998,00 €
1.499,00 €
1.499,00 €
1.499,00 €
1.499,00 €
-
-
Yapıkredi World Card ile 3 Taksit ve 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Yapıkredi World Card ile yapılan gemi turu rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • CardFinans 2 taksite +1 taksit kampanyasına, Enpara ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 3 Taksit ve 200 TL'ye Varan ParafPara Kampanyası Kampanya Detayları

 • Paraf Card ile yapılacak 5.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 200 TL'ye varan ParafPara Hediye!
 • Paraf ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bonus Card ile 3 Taksit ve 150 TL Bonus Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 75 TL, toplam 150 TL Bonus!
 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 3 Taksit ve 2.500 TL'ye Varan İndirim Kampanyası Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Maximiles Black ile tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda %5, toplamda ise 2.500 TL’ye varan indirim!
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 3 Taksit Kampanyası + 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Vakıfbank World Card ile yapılan gemi turu rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Vatandaşlarının Kullandığı Pasaport Tipleri

Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

(Eczacılar, Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler için de geçerlidir.)
 • Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,
 • Var ise eski pasaportlar
 • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imazalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası eklenmiş başvuru formu,
 • 2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf,
 • TC Kimlik Numarası yazılı Nüfus Kâğıdı fotokopisi,
 • Antetli kâğıda (Antetli kâğıt yoksa A4’ün üst orta kısmına kaşe basılarak kullanılabilir) seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş dilekçe (Beraber seyahat edilecek aile fertleri varsa isimleri belirtilerek masraflarının karşılanacağı beyan edilmeli.)
 • İmza Beyaznnamesi,
 • 2015 işlenmiş vergi levhası,
 • Bağlı bulunduğu odadan son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi,
 • Oda sicil kayıt sureti (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Sicil gazetesi fotokopisi (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Almanya başvuruları için Bağ-Kur Dökümü,
 • İçerisinde en az 2.500-3.000 TL meblağ bulunan güncel tarihli alınmış (Başvurudan en fazla 10 gün önce) son 4 aylık hareketlerini gösterir orijinal hesap cüzdanı veya hesap sahibinin ismi belirtilmiş ıslak kaşeli, imzalı, imza sirküleriyle birlikte hesap dökümü (Hesap, Fon veya Altın hesabıysa döküme TL karşılığını gösterir varlık ekstresi eklenmelidir.)
 • Son aya ait kredi kartı ekstresi,
 • Tapu,
 • Araç ruhsatı,
 • Diploma
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.)