Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Arsames Hotel

Genel Bilgiler

Adıyaman şehir merkezinin sessiz ve huzur dolu Atatürk Bulvarı üzerinde kurulu olan Arsames Hotel öncelikli olarak misafir memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Adıyaman Müzesi 700 metre mesafededir. Adıyaman Havaalanı ise 20 km uzaklıktadır. . Teknolojinin yeni mimarisi ile dizayn edilmiş olan Arsames Otel, Adıyaman'ın tarihi ve ticaret merkezinde yer almaktadır. Kültür Turizmi devamı...

Otel Özellikleri
  • Toplantı Salonu
  • Restoran
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Toplantı Salonu
  • Restoran
Genel Bilgiler

Adıyaman şehir merkezinin sessiz ve huzur dolu Atatürk Bulvarı üzerinde kurulu olan Arsames Hotel öncelikli olarak misafir memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Adıyaman Müzesi 700 metre mesafededir. Adıyaman Havaalanı ise 20 km uzaklıktadır. . Teknolojinin yeni mimarisi ile dizayn edilmiş olan Arsames Otel, Adıyaman'ın tarihi ve ticaret merkezinde yer almaktadır. Kültür Turizmi, İş Toplantıları ve Kongre amaçlı konaklamalarınız için iyi bir tercih olacaktır.

Toplantı Salonları

Toplantı ve sosyal organizasyonlarınızdan unutulmayacak anılara kadar burada her şey sizin için düşünüldü. Hotel Arsames Toplam kapasitesi 100 kişilik çok amaçlı salonu ile hizmet vermektedir.

Bayii toplantıları, ürün lansmanı ve her türlü sosyal etkinlik için gerekli teknik donanım ve konforu, profesyonel hizmet anlayışıyla en iyi şekilde sağlıyoruz. Size Sadece İşinizi Düşünmek Kalıyor.

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.