Title
Text
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
2. OdaOdayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
3. Oda Odayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
ODA EKLE

Bali Turu 4* The Patra Hotel - 5 Gece Singapur Hy Ile 2023

4* Oteller Konaklama

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 31.01.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Singapur

BALİ  ( 5 GECE ) 

SİNGAPUR HY İLE 

İstanbul-Singapur

İstanbul Havalimanı dış hatlar kontuarında uçuştan minimum 3 saat önce bulunma. Singapur Havayolları SQ 391 sefer sayılı uçağı ile 13:25`te Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.
2.Gün Tur Güzergahı
Bali Singapur

Singapur - Bali

Yerel saat ile 05:00’da Singapur’a iniş ve ardından SQ 938 sefer sayılı saat 0905 uçağı ile Bali’ye hareket. Yerel saat ile 11:50’de Bali’ye varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından firma temsilcimiz tarafından alanda karşılanma ve otele transfer. Odalara yerleşmenin ardından dinlenmeniz için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
3.Gün Tur Güzergahı
Bali

Bali

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz sonrasında rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Kintamani Volkan Turu'na katılabilirler. Önce Bali'nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan BARONG DANSI izlenmeye gidilir Daha sonra dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gezilir. Buradan Kintamani Bölgesi'ne doğru devam edilir. Yol boyunca BATIK AGAC OYMACILIGI RESIM sanatlarının geliştiği köyler gezilir, atölyelere insanların nasıl çalıştığı görülür, istenirse hediyelik eşya alışverişi yapılır. Kintamani Bölgesi'ne varıldığında yanardağın tam karsısında bir restoranda acık büfe öğle yemeği alınır. Dönüş yolunda KUTSAL SU TAPINAGI ziyaret edilir. Daha sonra Bali`nin dünyaca ünlü PİRİNÇ TERASLARI görmeye gidilir. Son olarak içinde halen yaşanan BALİ KÖY EVI ziyaret edilir ve otele dönülür. Geceleme otelinizde.


 


4.Gün Tur Güzergahı
Bali

Bali

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yine ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Nusa Lembognan Adası Turu'na katılabilirler. Bali'nin yakınındaki NUSA LEMBONGAN adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir ve seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır ve adada gün boyu şnorkel, banana bot, altı cam tekne gezileri limitsiz olarak hizmettedir. Öğle saatinde barbekü öğle yemeği verilir, şarap ve bira yemekle beraber ücretsizdir. Ada içinde nehir gezisi yapılır, isteyenler özel plajda günlerine devam edebilirler. Tur sonrası otele dönüş ve geceleme otelinizde.

 


5.Gün Tur Güzergahı
Bali

Bali

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Bali'nin eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanah Loh Turu'na katılabilirler. Önce adanın 2 büyük tapınağı olan MENGWI TAPINAĞI ziyaret edilir. Daha sonra Balinin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan TANAH LOT TAPINAĞI ziyaret edilir Burada gün batimi izlendikten sonra otele dönülür. Geceleme otelinizde.

 


6.Gün Tur Güzergahı
Bali

Bali

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Ubud Turu'na katılabilirler. Bali'de yasam bicimi haline gelmiş el sanatları ustalarının yer aldığı UBUD Bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Tohpati köyünden gelen, batik isimli ürünlerin meşhur olduğu gümüş el sanatlarının da yer aldığı yerleri görmekteyiz. Bu turumuz da ayni zamanda Bali'nin maymunları ile meşhur yeri olan 'Monkey Forest' isimli yer de maymun arkadaşların doğa ve insanlar ile nasıl iç içe yasam sürdüklerine tanık oluyoruz. UBUD marketteki alışveriş için serbest zaman dan sonrasında otele dönülür. Geceleme otelinizde. 7.Gün Tur Güzergahı
Bali Singapur İstanbul

Bali- Singapur-İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından check out işlemlerimizi yapıyoruz. Havaalanı transfer saatine kadar Bali'nin eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. SQ 945 sefer sayılı 20:15 uçağı ile önce Singapur’a ardından SQ 392 ile saat 02:05`de kalkacak Singapur – İstanbul uçağına biniş. Yerel saat ile 08:40’de İstanbul’a varış.  ( İstanbul Varış  Ertesi Gündür. ) Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 31.01.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Katılım Koşulları

Tur Katılım Koşullarıdır. Mutlaka Okuyunuz.

 1. Jolly Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
 2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 5. Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından JOLLY TUR  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
 9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 10. Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.
 13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
 14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Diğer Tur Bilgileri

Oteller :

4* The Patra Resort - Deluxe Room vb.  
Covid-19 Bilgilendirme;--- Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir.


Singapur Havayolları

SQ 391 27JAN  ISTSIN 1325 0445+1

SQ 938 28JAN SINDPS 0905 1150  

SQ 945 02FEB DPSSIN 2015 2255  

SQ 392 03FEB SINIST 0205 0840


SQ 391 24FEB ISTSIN 1325 0445+1

SQ 938 25FEB SINDPS 0905 1150  

SQ 945 02MAR DPSSIN 2015 2255  

SQ 392 03MAR SINIST 0205 0840  SQ 391 17MAR ISTSIN 1325 0445+1

SQ 938 18MAR SINDPS  0905 1150

SQ 945 23MAR DPSSIN 2015 2255

SQ 392 24MAR SINIST 0205 0840  


SQ 391 24MAR ISTSIN 1325 0445+1

SQ 934 25MAR SINDPS 0655 0935  

SQ 945 30MAR DPSSIN 2000 2240  

SQ 392 31MAR SINIST 0145 0745  Telefon
Turkiye’yi aramak icin “ 00790 yada + 90 (alan kodu veya GSM kodu) (telefon no)’’
Kredi Karti
Her turlu uluslararasi kredi karti kabul gormektedir.

Ulasim
Bali icerisinde cesitli taksi sirketlerine ait cok sayida taksi bulabilirsiniz ama bizim size onerdigimiz Blue Bird ibaresi olan, yani bu firmaya ait olan taksileri tercih ederseniz, gideceginiz yere, yerel halkinda gittigi fiyattan gidebilirsiniz. (Blue Bird taksi cagirmak icin 0361 70 1111) bu taksiler tum Endonezya capinda guvenilirligi kabul edilmis olup, taksimetreleri kesin sekilde dogrudur. Diger taksilerin cogunda pazarlik yeteneginiz dogrultusunda ucret odersiniz ve cogunlukla oldugundan daha fazla odemek zorunda kalirsiniz. Motorsiklet ve araba kiralamak gibi diger ulasim yontemlerini kesinlikle kullanmamanizi onemle rica ederiz, Bali’nin trafigi’nin ulkemizin ters yonunde olmasi bu konudaki tek sikinti degildir, Bali’nin trafigi kendine has sekilde isler ne trafik isiklari ne de trafik polisleri bu isleyiste onemli yer tutar.

Alisveris Merkezleri
Bali’de Centro, Bali Galeria, Matahari, Bali Collection gibi sinirli sayida alisveris merkezleri bulabilirsiniz. Ayni zamanda Kuta alaninda tezgah satisi sahte urunleri bulmak mumkundur.

Restaurantlar
Bali’de Nusa Dua bolgesinde yani 5 yildizli otellerin konuslandigi bolgede, Bali Collection’da her turlu damak zevkine uygun dunya mutfaklarindan ornekleri sunan restaurantlari bulabilirsiniz.

Nusa Dua bolgesinde Pica Pica Restorant  ( Brazilya mutfagi )
Kuta bolgesindeki Hard Rock Cafe Ve Jamie Oliver Kitchen (Italian mutfage) Jimbaran bolgesinde Jukung Restorant ( deniz urunleri )
Seminyak bolgesinde Mozaic ve Pantarei ( Yunan mutfagi ) , Ultimo restorant (Italian mutfage) Shisshi restourant ve gece klubu
Sizlere tavsiye edebilecegimiz restaurantlardir.

Barlar
La vafela (Seminyak), Double (Six) 6 (Seminyak), Mexicola(Seminyak), Mirrow ( Seminyak) sizlere onerebilecegimiz unlu barlardir.

Spa Masaji
Bali’de hemen her yerde ve her otelde ozel Spa masaj salonlari vardir. Cin asili ve devamli geliserek bugun bir kultur halini almis olan bu masaji, cesitli butcelere uygun hallerde size sunan salonlar hakkinda detayli bilgiyi reyel rehberiniz veya ofis sorumlumuz Arya’dan alabilirsiniz
 
Tam gün Kintamani Volkan turu USD 58 per person
Sabah 09.00’da otelden ayrılıyoruz. Sade yaşamlarını görmek için geleneksel Bali evlerini Ziyaret ederek yolculuk başlıyor. Daha sonra resim ile unlu Batuan koyunu ziyaret ediyoruz ve sanatı görmek için Mas koyuna devam ediyoruz. Abanos ahşabı kullanılarak ahşap oyma, Borneo ve Java adalarından ithal edilen maun, ayrıca Bali’den timsah ağacı da görebilirsiniz. Bir sonraki gezi, Endonezya yemeklerinden oluşan açık büfe öğle yemeği için doğrudan Kintamani köyüne gideceğiz. Tropikal orman manzaralı kahve bahçesinde dünyanın en pahalı kahvesi Kopi Luwak’ içerken Hindular için kutsal yerlerden biri olan Gunung Kawi Tapınağı`nın kutsal kaynaklarını göreceğiz ve çok güzel olan Tegalalang pirinç tarlaları, ziyaret ettiğimiz son yerler olacak ve sonrasında otele geri döneceğiz.

Tam gün Bedugul ve Tanah Lot turu Usd 80 per person
Otelden saat 09.00 da hareket edeceğiz. Ayun Mengwi Tapinagi’na gidecegiz, bu tapinak Bali’deki en guzel tapinak mimarina sahip bir kraliyet ailesi tapinagidir. Ardindan yesil tepelerin panoramik manzarasi esliginde fotograf cekmek icin Handara Cennet Kapisi gidecegiz. Bali;nin ikinci buyuk golunun kiyisinda yer alan Ulun Danu Bratan tapinagina devam edip, havasi temiz ve manzarasi cok guzel bir yer olan restoranda acik bufe ogle yemegi yiyecegiz. Daha sonra tropic meyve pazarina gidecegiz, farkli meyve tatlarini tatmaya calisacagiz. Ardindan Maymun ormaninda maymun ailelerini ziyaret edecegiz. En son 16 . yuzyilda kurulan ve arka planda Hint Okyanusu’nun guzel manzaraya eklendigi tanah lot Tapinagini ziyaret ettikten sonra otelimize geri donecegiz.

Tam gun Dogu Bali Lempuyana Kapisi Turu Usd 72 per person
08.00 de otelden ayrilis. Dogrudan Ubud veya Nusa Dua’ dan oldukca uzak bir nesne olan Lempuyang Kapisi’na gidecegiz. Agung Dagi’nin (bali’nin en yuksek dagi) arka planinda Kapinin ozel bir panoramikmanzarasi var. Tirta Gangga Parki’na bir sonraki gezi olan bu park, o donemin Krali’nin dinlenme yeridir.Sonra Yarasa Magarasini ziyaret edecegiz. Orada binlerce yarasayi yakindan gorebiliriz.

Bati Nusa Penida Kayalikari ve plajlari (8,5 saat) Usd 105 per person
Sabah 07.00-07.15 otelden ayrilis. Adanin uzak ve engebeli bati kisminin el degmemis dogasini kesfedin. Sabah otelinizden limana transfer ve hizli tekneye binerek Nusa Penida adasina gidilecektir. Bu gelismemis ada, dogasi, bozulmamis plajlari, carpici kiyi kayaliklari ve gizli selaleleri ile taninir. Bali Halki ayrica adanin bircok dini mekanini ziyaret etmek icin buraya duzenli olarak hac gezileri yapmaktadir. 45 dakika sonra tekne Nusa Penida’ya varacaktir. Ardindan, bozulmamis korfezin ve cevredeki beyaz kayaliklarin guzel manzaralarini gormek icin karayoluyla ikonik Kelingking Cliff bakis acisina gidilecektir. Bir dizi ucurumun denizi cevreledigi ve manta isinlarinin gorulebildigi turkuaz bir havuz olusturdugu yakindaki Kirik plaj’a (pasih Uug) gorulecektir. Yakinlarda, gelgitin en iyi goruldugu dogal bir sonsuzluk havuzu olan Angel’s Billabong yer alir. Kristal berrakliginda sudan gorulebilenrenkli sari-yesil kayalari fotograflayacagiz Son olarak, carpici beyaz kumlu bir plaj olan Crystal Bay’de yuzerek ve dinlenerek biraz zaman gecirip. Plaj, Hint Okyanusu’nun dalgalarindan koruyan her iki taraftaki tepelerle gozlemlenip, hizli tekne icin Bali’ye geri donmek icin araba ile limana donulecektir
 
Rafting - Fil Safari Usd 138 per person (joined basis) Sabah 08:30 civarinda yola cikilir, once ubud bolgesinde rafting noktasina gidilir, on bilgilendirmeden sonra kolay olan parkurda 12 km suren rafting yapilir acik bufe ogle yemegi yendikten sonra fil safarinin yapilacagi Toro parkina devam edilir. Fillerle ilgili bilgi alindiktan sonra ormainin icinde 35 ila 40 dakika suren fil gezisi yapilir eger raftingle beraber alindiysa bu turun bitiminde fillerin ufak sovunu da izlemek mumkun olur buradan da yaklasik 16:00 sularinda otele donulur.

Lembongan Island Beach Club Cruise Usd 125 per person (joined basis) Cruise her Pazartesi, Carsamba, Cuma ve Pazar 09.15’de Bali Benoa Limanindan Nusa Lembongan’a hareket eder.
Burada altin plajda guneslenebilir, tropical sularda yuzup snorkel yapabilir, yada huzur dolu bahcemizin hamaklarinda uzanarak rahatlayabilirsiniz. Eger ruh haliniz aktivitelere size surukleyecek olursa su kayagi, scuba dalis, parasailing ve daha fazlasi sizi bekliyor.
Oglen yemegimizde taze balik ve salatayi da iceren BBQ bulunmaktadir. Lembongan Beach Club Bar’da yemeklerimizin ve tropical kokteyllerimizin keyfine varin. Aileler icin tam servisli Cocuk Klubumuzu oneriyoruz. Boylece ebeveynler biz kucuklerle ilgilenirken gunun tadini bas basa cikarabilirler.

Yarim gunluk Ubud turu Usd 40 per person
Sabah 09.00'da otelden hareket. ipek ve pamuklu malzemelerle batik resim yapma ve Bali motifleriyle dokuma sürecini göreceğiz, ardından güzel bir panorama ile Tegenungan Şelalesi'ne gidiyoruz.
Daha yakından bakmak ve maymunlarla fotoğraf çekmek için ubud'daki vahşi maymun ormanı. ardından Bali'den hediyelik eşya almak için Ubud sanat pazarında serbest zaman verilir. Batuan'daki Hindu tapınağına son ziyaret ve otele dönüş.

Yarim gunluk Tanah Lot turu Usd 40 per person
Bali kulturu ile daha fazla ilgilenen misafirlere onerilir. Ogleden sonra 14:00 de lobiden hareket edilir, once adanin ikinci buyuk tapinagi olan mengwi tapinagi ziyaret edilir, sonra da balinin simgelerinden olan olan okyanusun uzerindeki kayalara insa edilmis olan tanah lot tapinagi ziyaret edilir, burada da gun batimi izlendikten sonra otele donulur.

Uluwatu Turu Usd 65 per person
Uluwatu turumuza Hint okyanusuna bakan kayalarin uzerine kurulmus bir Hindu tapinagi olan Uluwatu Tapinagi ile basliyoruz, burada nefis gunbatimina sahit olacagiz, daha sonra geleneksel Kecak ve Ates danslarindan ornekler seyredecegimiz acik hava tiyatromuza gececegiz, buradaki showlari gercekten cok begeneceksiniz. Turumuzu Jimbaran plajinda nefis Deniz urunlerinden olusan Aksam yemegimiz ile noktaliyoruz.
3 Farkli deneyimi yasayabileceginiz bu turu sakin kacirmayin

Tour prices based on minimum 2 paxs for operating except for joined tours


Yapıkredi World Card ile 3 Taksit ve 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Yapıkredi World Card ile yapılan yurt dışı tur rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Axess ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan yurtdışı tur rezervasyonlarında 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • CardFinans 2 taksite +1 taksit kampanyasına, Enpara ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • 16 Ocak – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında 1.000 TL ve 50.000 TL arasındaki yurtiçi peşin işlemleri ücretsiz 3 taksit
 • Paraf ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bonus Card ile 3 Taksit ve 150 TL Bonus Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 75 TL, toplam 150 TL Bonus!
 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 3 Taksit ve 2.500 TL'ye Varan İndirim Kampanyası Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 31 Ocak 2023 tarihine kadar Maximiles Black kredi kartıyla tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim avantajı
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 3 Taksit Kampanyası + 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Vakıfbank World Card ile yapılan yurt dışı tur rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Worldcard'a Özel Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan Hediye

WorldCard ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli Jolly Tur harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

Türk Vatandaşlarının Kullandığı Pasaport Tipleri

Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

(Eczacılar, Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler için de geçerlidir.)
 • Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,
 • Var ise eski pasaportlar
 • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imazalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası eklenmiş başvuru formu,
 • 2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf,
 • TC Kimlik Numarası yazılı Nüfus Kâğıdı fotokopisi,
 • Antetli kâğıda (Antetli kâğıt yoksa A4’ün üst orta kısmına kaşe basılarak kullanılabilir) seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş dilekçe (Beraber seyahat edilecek aile fertleri varsa isimleri belirtilerek masraflarının karşılanacağı beyan edilmeli.)
 • İmza Beyaznnamesi,
 • 2015 işlenmiş vergi levhası,
 • Bağlı bulunduğu odadan son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi,
 • Oda sicil kayıt sureti (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Sicil gazetesi fotokopisi (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Almanya başvuruları için Bağ-Kur Dökümü,
 • İçerisinde en az 2.500-3.000 TL meblağ bulunan güncel tarihli alınmış (Başvurudan en fazla 10 gün önce) son 4 aylık hareketlerini gösterir orijinal hesap cüzdanı veya hesap sahibinin ismi belirtilmiş ıslak kaşeli, imzalı, imza sirküleriyle birlikte hesap dökümü (Hesap, Fon veya Altın hesabıysa döküme TL karşılığını gösterir varlık ekstresi eklenmelidir.)
 • Son aya ait kredi kartı ekstresi,
 • Tapu,
 • Araç ruhsatı,
 • Diploma
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.)