Title
Text
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
2. OdaOdayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
3. Oda Odayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
ODA EKLE

Budva Montenegro Turu (Adriyatik'in İncisi) Türk Havayolları İle 11 Temmuz Hareket - Yarım Pansiyon Konaklama

Vizesiz Tur

Not : Çocuk kategorisi 2-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 05.07.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Budva İstanbul Tivat

ADRİYATİK’İN İNCİSİ MONTENEGRO 

BUDVA                                                                           

11 – 16 Temmuz 2022


11.07  İstanbul – Tivat – Budva

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 14:30’de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları ile saat 16:30’da Tivat’a hareket. Yerel saat ile 17:40’de varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüz ile yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından Budva şehir turuna başlıyoruz 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve Kalenin etrafından keyifli bir gezinin ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Dinlenme imkanı. Konaklama otelimizde.

2.Gün Tur Güzergahı
Budva

Budva (Kotor- Perast-Porto Monetenegro) 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu edenler ile ekstra yapılacak ve tam gün sürecek olan Kotor Körfezi turumuz için yola çıkıyoruz.(45Euro) Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda, ilk durağımız Porto Montenegro limanı olacaktır. Burada yapılacak olan kısa yürüyüşümüz sonrasında marina’da vereceğimiz serbest kahve molası sonrasında turumuzun ikinci durağı Perast olacak. Bu şirin deniz kenarı Karadağ kasabasına hayran kalacaksınız. Burada kahvelerinizi yudumladıktan ve serbest öğlen yemeğimizi yedikten sonraki durağımız UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınan ve doğal bir liman olan Kotor şehrini gezeceğiz. Kotor'da kale içinde yapılacak rehber eşliğindeki gezinin ve sunulacak serbest zamanın ardından akşamüzeri otelimize dönüş. Dinlenme imkanı. Konaklama otelimizde.

3.Gün Tur Güzergahı
Budva

Budva (VIRPAZAR – SKADAR LAKE – PLANTZE MAHSEN)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu edenle ile ekstra düzenlenecek olan öğlen yemekli Virpazar, Skardar gölü ve Plantaze Şarap mahseni turumuz için otelimizde hareket ediyoruz.(70 Euro) Flora ve fauna benzersizliği, kültürel ve tarihi mirası ile dünya çapında tanınan Balkan Yarımadası'nın en büyük gölünü ziyaret edeceğiz. Skadar Gölü Milli Parkı, şüphesiz en güzel milli parklardan ve Karadağ'ın markalarından biridir. Gölün Karadağ kısmı 1983 yılında milli park ilan edilmiştir. 391 km2'lik büyüklüğü onu Balkan Yarımadası'nın en büyük gölü yapmaktadır. Skadar Gölü, 100'den fazla çok nadir veya nesli tükenmekte olan tür ile flora ve faunanın tüm zenginliği ile ünlüdür. 930'dan fazla alg türü ve 280 kuş türü, Skadar Gölü'nü en popüler bitki ve hayvan yaşam alanlarından biri haline getiriyor. Burada yapacağıız tekne turumuzun ardından Öğlen yemeğimizi alacağımız muhteşem bakir bir koya gidiyoruz. Burada serbest zamanda göle girme imkanı bulacaksınız. Yemek sonrasında karadağ’ın en meşhur ve büyük üzüm bağına sahip olan Plantaze Sipcanik firmasının mahsenleri gezeceğiz. Šipčanik, 1990'lara kadar Yugoslav Ordusu'nun bir yeraltı uçak hangarıydı. 2007 yılında yeniden inşa edildi ve Plantaže şirketi tarafından bir şarap mahsenine dönüştürülmüştür. 356 m uzunluğunda tünel şeklindedir. 7000 metrekarelik bu odalarda şaraplar tutulmaktadır. Buradan meşhur karadağ şaraplarından alabilirsiniz. Gezilerimiz Sonrasında Budva’ya geri dönüyoruz Geceleme otelimizde.

4.Gün Tur Güzergahı
Budva

Budva (Tekne Turu) 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün deniz ve güneşten yararlanabilirsiniz. Arzu edenler ile ekstra olarak Budva ve çevresini denizden keşif edebileceğimiz çok keyifli bir tekne turunu tavsiye ediyoruz.(70 Euro) Bu turumuz için otelimizden hareketle Budva merkeze gidiyoruz ve Bizi bekleyen özel teknemiz ile tura başlıyoruz. Budva eski sehir, Hawai adasi, Becici , Rafailovici , Kamenova , Milocer (Sv. Stefan) gezilerinden sonra öğlen yemeğimizi Trincica plajinda alıyoruz. Bu plaja sadece tekne ile gidilebilinmektedir. Tur sırasında değişik yerlerde denize girme imkanı olacaktır. Akşamüzeri Budva’ya geri dönüyor ve bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

5.Gün Tur Güzergahı
Budva

Budva (CETINJE – NEGUSHI – LOVCEN) 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu edenler ile ekstra düzenlenecek olan Cetinje – Negushi – Lovcen turumuz için otelimizden hareket ediyoruz.(45 Euro) Bu turumuzda önce eski Karadağ krallık başkenti Cetinje’ye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra Petrovic Hanedanlığı'ndan piskoposların ve yöneticilerin beşiği olan Lovcen'in taşlık arazisinin derinliklerinde gizlenmiş smaragdine vadisi olarak adlandırılan Njegusi köyüne devam ediyoruz. Sizleri ünlü Njegusi peyniri, füme jambon, bal likörü ve şarabı tatmaya davet ediyoruz. Öğlen yemeğimizi serbest olarak alacağız. Buradaki gezimiz sonrasında Lovcen’e doğru yola çıkıyoruz. Bu turumuzda 1600 mt zirveye çıkarak muhteşem Kotor Körfezi, Skadar Gölü, Karadağ'ın kuzeyindeki yüksek dağlar, hatta Arnavutluk manzarasına hayran kalacaksınız. İki Karadağlı kadın figürü ile Petar II Petrovic Njegos'un figür ve mermer lahdini burada göreceksiniz. (Önemli Not: Lovcen çıkış 380 basamaktır. Çıkamayacak olanlar restaurantta bekleyebilirler) Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

6.Gün Tur Güzergahı
Budva Tivat İstanbul

Budva – Tivat – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer ve Check-in işlemlerin ardından saat 09.10’da Türk Havayolları ile İstanbul’a uçuyoruz. 12:00’da varışımız sonrasında, turumuzun sonu.

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 2-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 05.07.2022 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Katılım Koşulları

Tur Katılım Koşullarıdır. Mutlaka Okuyunuz.

 1. Jolly Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
 2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 5. Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından JOLLY TUR  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
 9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 10. Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.
 13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
 14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Diğer Tur Bilgileri

Oteller:

4* SLOVENSKA PLAZA HOTEL vb.


Turumuz vizesizdir. Katılım için en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.


Covid-19 Bilgilendirme;--- Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir.

COVID Bilgi --- Misafirlerimizin 2 doz Biontech aşılarının olması ve ikinci doz üzerinden en az 14 gün geçmiş olması gerekmektedir. Geçerli aşıya sahip DEĞİL ise 48  saati geçmeyen negatif sonuçlu pcr test ibraz etmek zorundadır.


EKSTRA TUR PAKETİ :

1- Kotor – Perast – Proto Montenegro 45 Euro

2- Virpazar – Skadar Lake – Plantaze Mahsen 70 Euro (öğlen yemekli)

3- Cetinje – Negushi – Lovcen 45 Euro

4- Kotor Körfezi Tekne Turu 70 Euro

4 Turu paket olarak satın alan misafirlerimiz için toplam 230 Euro yerine 210 Euro

Ekstra turlar Minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Yapıkredi World Card ile 3 Taksit ve 150 TL Worldpuan Kampanyası Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Yapıkredi World Card ile yapılan yurt dışı tur rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • CardFinans 2 taksite +1 taksit kampanyasına, Enpara ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Paraf ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bonus Card ile 3 Taksit ve 150 TL Bonus Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 75 TL, toplam 150 TL Bonus!
 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 3 Taksit ve 2.500 TL'ye Varan İndirim Kampanyası Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Maximiles Black ile tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda %5, toplamda ise 2.500 TL’ye varan indirim!
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 3 Taksit ve 150 TL Worldpuan Kampanyası Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Vakıfbank World Card ile yapılan yurt dışı tur rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Worldcard'a Özel Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan Hediye

WorldCard ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri Jolly Tur harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

Türk Vatandaşlarının Kullandığı Pasaport Tipleri

Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

(Eczacılar, Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler için de geçerlidir.)
 • Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,
 • Var ise eski pasaportlar
 • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imazalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası eklenmiş başvuru formu,
 • 2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf,
 • TC Kimlik Numarası yazılı Nüfus Kâğıdı fotokopisi,
 • Antetli kâğıda (Antetli kâğıt yoksa A4’ün üst orta kısmına kaşe basılarak kullanılabilir) seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş dilekçe (Beraber seyahat edilecek aile fertleri varsa isimleri belirtilerek masraflarının karşılanacağı beyan edilmeli.)
 • İmza Beyaznnamesi,
 • 2015 işlenmiş vergi levhası,
 • Bağlı bulunduğu odadan son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi,
 • Oda sicil kayıt sureti (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Sicil gazetesi fotokopisi (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Almanya başvuruları için Bağ-Kur Dökümü,
 • İçerisinde en az 2.500-3.000 TL meblağ bulunan güncel tarihli alınmış (Başvurudan en fazla 10 gün önce) son 4 aylık hareketlerini gösterir orijinal hesap cüzdanı veya hesap sahibinin ismi belirtilmiş ıslak kaşeli, imzalı, imza sirküleriyle birlikte hesap dökümü (Hesap, Fon veya Altın hesabıysa döküme TL karşılığını gösterir varlık ekstresi eklenmelidir.)
 • Son aya ait kredi kartı ekstresi,
 • Tapu,
 • Araç ruhsatı,
 • Diploma
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.)