Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Çanakkale Kampüs Pansiyon

Genel Bilgiler

Çanakkale kampüs pansiyon , günün sosyal ve teknolojik ihtiyaçlarına göre donatılmış pansiyonımuzda hem bir aile sıcaklığını hem de ekonomik koşulları bulacaksınız. Kaliteyi bir ilke edinmiş kurumlarımızda,huzur güven ve konforlu imkanlarla tatilinizi geçireceksiniz. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz ile size günün her vakti hizmet vermeye çalışacağız. 

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Çanakkale kampüs pansiyon , günün sosyal ve teknolojik ihtiyaçlarına göre donatılmış pansiyonımuzda hem bir aile sıcaklığını hem de ekonomik koşulları bulacaksınız. 


Kaliteyi bir ilke edinmiş kurumlarımızda,huzur güven ve konforlu imkanlarla tatilinizi geçireceksiniz. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz ile size günün her vakti hizmet vermeye çalışacağız. 

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.