Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Doğu'nun Hazineleri Turu Pegasus Ile 4 Gece Konaklama İstanbul Çıkışlı

Sizin İçin Tüm Önlemleri Aldık

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 25.06.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Van Muş Güroymak Tatvan Gevaş Edremit

Günün Gezi Noktaları ;

Muş Ovası
Murat Köprüsü
Bitlis
Türk Mezarlığı
Ahlat
Emir Bayındır Kümbeti
Tatvan
Van
Akdamar Adası
Urartu Kalesi

Havalimanı transferi kullanan misafirlerimizle birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket ediyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar terminalinde bireysel olarak Check - in işlemlerimizi tamamlayarak İstanbul-Muş uçuşu ile uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.)Doğu Anadolu’nun en büyük 2. ovası olan 
Muş ovası içerisinden geçerek seyahatimize başlıyoruz. Murat nehrinin hayat verdiği ovada ‘burası Muş ' tur yolu yokuştur ‘ türküsünün eşliğiyle ilk ziyaret noktamız 13. Yüzyılda Selçuklular tarafından inşa edilen tarihi Murat Köprüsü olacaktır. Murat nehri kenarında vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrasında yönümüzü Bitlis ‘e doğru çeviriyoruz. Bitlis ‘te beş minare ağıtının hikayesini dinleyerek yapacağımız panoramik Bitlis turunun ardından dünya üzerinde bulunan en büyük Türk mezarlığına doğru yol alıyoruz. Süphan dağının eteklerine kurulmuş Ahlat kentinde, volkanik kayalardan yapılan ve Selçuklu Türk mezarlığı olarak bilinen devasa boyuttaki mezar taşlarının üzerinde onlarca sembol ve yazılar bulunmakta. Mezarlık alanında yapacağımız yürüyüşte Emir Bayındır Kümbeti’ni ve mezar taşlarına işlenmiş anadoludaki Türk Sanatı nın ilk öreneklerinden bazılarını görme fırsatımız olacak.

Dileyen misafirlerimizle (EKSTRA) Türkiye ‘nin en büyük krater gölü olan ve tarihçilerin ‘İskender’in Cenneti’ olarak tanımladığı Nemrut Dağı krater gölüne çıkıyoruz. Krater gölü yolculuğumuz içerisinde Van gölünü 2400 metrelik bir rakımdan seyredebileceğimiz bir zirvede fotoğraf molası vermeyi de unutmuyoruz. 

Gezimizin ardından Bitlis' in en büyük ilçesi Tatvan üzerinden hareketle Van'ın Gevaş ilçesine ulaşıyoruz. Gevaş ' ta bizi bekleyen teknemize binip yaklaşık 30 dakikalık seyahatle Akdamar Adası’na varıyoruz. 10. yüzyılda Kral Gagik adına yapılan ve bir dönem Ermeni vatandaşlarımızın en üst düzey ruhani liderlik makamı olan kiliseyi gezmeye başlıyoruz. Rehberimizin aktaracağı bilgilerle kilise üzerinde bulunan kabartmaların anlamlarını dinledikten sonra badem ağaçlarının içerisinnde kısa bir kahve molası veriyoruz. Akdamar Adası gezimizin ardından  karaya ulaşıp öğlen yemeğimizde Van Gölüne özgü olan İnci kefalinin tadına bakıyoruz. Yemekten sonra Van şehir merkezine gidiyoruz. Urartular’ın başkenti olan ve tarihte Tuşpa olarak bilinen kentte ilk ziyaret noktamız ülkemizin en eski kalesi olan Van Kalesi olacak. Van Kalesinde anıtsal Urartuca yazıtları görüp, şehri ve Van Gölünün seyrini gerçekleştirip birçok hatıra fotoğrafı çekme fırsatımız olacak. Van Kalesi ziyaretimiz sonrasında yeni yapılan haliyle misafirlerini karşılayan ve oldukça zengin bir kronolojik eserler bütününe ev sahipliği yapan Van Müzesini geziyoruz. Kadim şehir Van’ın tarihinde yer alan bütün devletlere ve toplumlara dair mirasları Van Müzesinde görmek mümkün olacaktır. Hem canlandırmalarla hem buluntularla aklımızda kalan birçok soru işaretini giderecek olan Van Müzesindeki gezimizin ardından  sonra  halı/kilim atölyesine gidiyoruz. İran /Ermeni/Türkmen halı ve kilimleri hakkında detaylı bilgilendirme alıp yok olmaya yüz tutmuş bu sanatın inceliklerini hep beraber öğreniyoruz. Atölye sonrasında otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (ekstra)
Öğle yemeği: Serbest Menü (ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

2.Gün Tur Güzergahı
Kars

Günün Gezi Noktaları ;
Muradiye Şelalesi
Çaldıran Ovası
Tendürek Dağı
Doğubayazıt
İshak Paşa Sarayı
Iğdır
Metmazor
Kars

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Van denildiğinde akla gelen ilk şey olan, eşsiz güzellikleriyle nam salmış Van kedilerini daha yakından görmek için Van kedi evine gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan özel alanlarda yaşatılıyor.Urartu gümüş işçiliğinin günümüze yansımalarını görebileceğimiz gümüş atölyesi ziyaretimizi de gerçekleştirip, Van Gölü kıyısı boyunca seyahat ederek Muradiye Şelalesine ulaşıyoruz. Oldukça geniş bir alandan coşkulu bir şekilde, köpürerek dökülen şelalede vereceğimiz kahve molamızda bol bol fotoğraflar çekip şelalenin keyfini çıkarıyoruz. Şelale gezimizin ardından Çaldıran Ovasına ulaşıp, 1514 Çaldıran Meydan Muharebesi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Çaldıran ovasından geçtikten sonra volkanik kaya kütlelerini görerek Tendürek Dağı geçidinden geçiyoruz ve Doğubayazıt'a ulaşıyoruz. Ağrı Dağı'nın eteklerine kurulmuş Doğubayazıt 'ta Türkiye'nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla kullanıla İshak Paşa Sarayını gezmeye başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Topkapı Sarayından sonra inşa edilmiş en önemli saraydır İshak Paşa Sarayı. Dünya üzerinde ilk defa merkezi ısıtma sistemin kullanıldığı bu sanat harikası yapı, taç kapısıyla, selamlık ve haremlik bölümüyle bizi karşılıyor. Sarayın büyüleyici atmosferinde vereceğimiz serbest zamanımızda bolca fotoğraf alıp, Doğubayazıt'ı yukardan seyretme sansını yakalıyoruz. Serbest zamanımız sonrasında alacağımız öğlen yemeğiyle yönümüzü Doğu'nun Çukurova'sı olarak bilinen Iğdır 'a çeviriyoruz. Büyük Ağrı Dağı'nın eteklerinden süzülüp Iğdır Ovasının seyrine başladığımızda ülkemize en yakın Ermenistan kenti Metmazor'u da görüyoruz. Iğdır ovasının içerisinden geçerek, Tuzluca- Digor üzerinden hareketle 40 yıl Rus işgalinde kalmış ülkemizin en doğusunda ki kente, Kars 'a ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Serbest Menü (ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.Gün Tur Güzergahı
Erzurum Kars

Günün Gezi Noktalar ;

Kars
Ani Harabeleri
Fethiye Camii
Kars Kalesi, Kümbet Camii
Sarıkamış
Şehitlik Anıtı
Erzurum
Çobandede Köprüsü
Ulu Camii
Çifte Minareli Medrese
Üç Kümbetler
Palandöken

Sabah otelde alacağımız kahvaltıyla birlikte Ermenistan sınırında bulunan ve zamanında Ermenistan ' a başkentlik yapmış olan 
Ani Harabelerine ulaşıyoruz. Ani Harabeleri içerisinde hem mimari yapılar hem de coğrafi farklılıklarından ötürü büyüleyici bir yürüyüşe başlıyoruz. Kurtarıcı İsa Kilisesi, Resimli Kilise, Büyük Katedral, İpek Yolu Köprüsü ve Anadolu 'da ilk Türk camii olan Ebu El Manuçehr Camiisini görüp fotoğrafladıktan sonra yönümüzü tekrar Kars' a çeviriyoruz. Kars şehir merkezindeki ilk durak noktamız, zamanında Katedral olarak inşa edilen ve Rusların çekilmesiyle camiye dönüştürülen Fethiye Camii oluyor. Fethiye Cami gezimizin ardından Kars Şehir merkezinde bulunan Kars kalesini, Kümbet Camisini (12 havariler kilisesi) görüp, verilen serbest zamanda şehri tanıma fırsatı buluyoruz. Kars yöresel yemeklerinin tadına baktıktan sonra Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Allahuekber Dağlarının eteklerinde yer alan, Sarıkamış yakınlarında 1914 yılında Rus ordularının ilerleyişini durdurmak için yola çıkan ama sert hava koşullarına yenik düşen askerlerimizin anısına yapılan şehitlik anıtına ulaşıyoruz. Şehitlik anıtında rehberimizin aktardığı Kafkas cephesi bilgilerini dinleyip Aras nehri takibiyle Horasan üzerinden Erzurum'a hareket ediyoruz. Aras nehrinin üzerine İlhanlılar tarafından inşa edilen tarihi Çobandede köprüsünü görüp Erzurum 'a ulaşıyoruz. Erzurum’da doğunun en büyük Ulu Camiisi ve ülkemizin en büyük medresesi olan Çifte Minareli medreseyi ziyaret ediyoruz. Bir Selçuklu anıt mezarlığı olan Üç Kümbetler’ ide gezdikten sonra Erzurum'un ünlü Oltu taşı işçiliğini görmek ve alışveriş yapmak için Taş Han’da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Palandöken 'de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Serbest Menü (ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.Gün Tur Güzergahı
Elazığ Kars

Günün Gezi Noktaları ;

Tunceli
Munzur Vadisi Milli Parkı
Ovacık
Munzur Gözeleri
Hozat(Dersim)
Pertek
Elazığ

 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Aşkale-Pülümür vadisi üzerinden yönümüzü Tunceli 'ye çeviriyoruz. Pülümür vadisinde geçeceğimiz onlarca güzel tüneller sonrasında Munzur çayı ile Tunceli 'ye ulaşıyoruz. Doğu Anadolu'nun Yukarı Fırat bölgesinde bulunan Tunceli, Munzur Vadisi Milli Parkı ile son zamanlarda adından oldukça fazla söz ettirmiştir. Tunceli merkezde kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sırasında küçük bir il olan Tunceli şehir merkezinde bölge insanıyla doğrudan tanışma ve sohbet etme imkanı bulabileceksiniz. Verilen kısa molanın ardından Munzur dağlarının eteklerinde bulunan Ovacık ilçesine hareket ediyoruz. Sarp kayalıkların arasından, daracık vadilerden geçerken doğanın bakirliği göz kamaştıracak. Ovacığa ulaştığımız zaman az önce derin vadilerden oldukça geniş bir ovaya ulaşmış olmanın hayretine düşeceksiniz. Organik tarım ile gündeme gelen Ovacık ilçesinden devam ederek Munzur Gözelere ulaşıyoruz. Gerçekten görenleri kendisine hayran bırakan güzelliğiyle Munzur Gözeler bölgesi, Munzur dağlarının kalbinden çıkıp gelen pırıl pırıl suların çağladığı büyülü bir manzara sunuyor ziyaretçilerimize. Munzur Baba efsanesini dinledikten sonra Gözelerden çıkan suların çevresinde çay kahve içebileceğimiz ve doğanın keyfini çıkarabileceğimiz bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından tarihte resmi olarak Dersim olarak bilinen Hozat ilçesine doğru hareket ediyoruz.  İlçe merkezinde görülebilecek tarihi ya da doğal bir öğe bulunmasa da sıklıkla eski ismi ile gündemden hiç düşmemiş Hozat (Dersim) bölgesini ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan yollarını keşfetmiş olarak Pertek’e ulaşıyoruz. Pertek’ den Feribot’ a binerek Keban barajı üzerinden Elazığ’a ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Serbest Menü (ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

5.Gün Tur Güzergahı
Elazığ Sivas

Günün Gezi Noktaları ;

Elazığ
Harput
Harput Kalesi
Harput Ulu Camii
Keban
Kemaliye
Karanlık Kanyon, Taş Yol
Eski Eğin Evleri
Lökhane
Apçağa Köyü
Sivas
Divriği
Divriği Ulu Camii, Darüşşifa

Sabah otelden alacağımız kahvaltı sonrasında eski 
Elazığ'a yani Harput'a çıkıyoruz.4000 yıllık tarihi bulunan Harput kalesine neden süt kale dendiğini rehberimizden dinledikten sonra Anadolu'nun pizza kulesi olarak kabul gören, yatık minaresiyle ünlü Harput Ulu Camiini ziyaret ediyoruz. Tarihi Harput evlerini dışarıdan gördükten sonra Keban'a gidiyoruz. Türk mühendislik tarihi açısından önemli kabul edilen Keban ilçesinden ismini alan Keban barajını görüyoruz. Ardından Arapgir üzerinden Kemaliye’ye ulaşıyoruz. Kemaliye’de ilk ziyaret noktamız Karanlık kanyon ve taş yol olacaktır. Amerika 'da bulunan Grand Kanyonun ardından dünyanın 2. Büyük kanyonu olarak bilinen Karanlık Kanyon ve Fırat nehrinin dağları delerek oluşturduğu, yer yer 800 metreye ulaşan sarp ve dik yamaçların kıyısı boyunca uzanan taş yol sizleri hayrete düşürecek. Taş yol insan emeğinin ve karalılığının en önemli sembolüdür. Kanyon gezimiz sonrasında Kemaliye merkezde vereceğimiz serbest zamanda öğlen yemeğimizi yiyip, sokak aralarında bulunan Eski Eğin evlerini keşfedip bol bol fotoğraf çekebileceğiz. Sonrasında taş dibi mahallesinde bulunan Lökhane 'ye gidip Salim ustadan lök tatlısının nasıl yapıldığını öğrenip eski bir un değirmenini görme fırsatı buluyoruz. Ardından bir dönem ilk okullarda marş olarak okutulan ‘‘Orda bir köy var uzakta‘’ dizelerini yazan Ahmet Kutsi Tecer 'in köyüne Apçağa köyüne yönümüzü çeviriyoruz. Köyde yapacağımız güzel bir yürüyüşle çekeceğimiz fotoğraflar eşliğinde kartal yuvasını andıran Kayabaşı kır kahvesine çıkıp Kemaliye'yi ve Fırat nehrini tepeden seyrederek çaylarımızı ve kahvelerimizi yudumlayıp gezimizi sonlandırıyoruz. Kemaliye gezimizin ardından Sivas'ın en uzak ilçesi olan Divriği 'ye ulaşıyoruz. 13. yüzyılda Mengücekler tarafından merkez kabul edilmiş Divriği 'de ilk ziyaret noktamız Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası olacak. Taşların üzerine nakış nakış işlenmiş sembolleri ve anlamları ile taş sanatında ulaşılmış en üst mertebelerden bir tanesini görme fırsatı bulacağımız Divriği Ulu Camiisinde, rehberimiz Cennet kapısı, Bey kapısı, Çarşı kapısı, Hastane kapısı üzerine işlenmiş semboller hakkında bilgiler sunacak. Rehberimizin anlatımlarının ardından bu sanat eserini daha detaylı fotoğraflamak isteyenler için bir serbest zamanımız olacaktır. Serbest zaman sonrasında Cumhuriyet kenti Sivas'a geçiyoruz. Sivas'ta yapacağımız panoramik gezimiz sonrasında havalimanına geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizle bir başka Jolly Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Serbest Menü (ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 25.06.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Diğer Tur Bilgileri

Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Müze Kartın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak rezervasyon sırasında acentelerden satın alınabilir. Satın alınan Müze Kartlar otobüs içerisinde rehberler tarafından teslim edilir.
Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.
Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Jolly Tur kesinlikle sorumlu değildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz Jolly Tur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
Notlar
Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir. 
Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Midibüsler 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Minibüsler 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.
Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.
Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, JOLLY TUR TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HER HANGİBİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI JOLLY TUR'A AİTTİR. (15.03.2018) PROGRAMIN TURİZM SEKTÖRÜNDE OLUŞTURULAN KOPYALARINDAN JOLLY TUR SORUMLU TUTULAMAZ. TUR PROGRAMIMIZ, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TOPLAM 6 SAYFADAN OLUŞUP AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.

World Card 12 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • World Card ile yapılan kültür turu rezervasyon işlemlerinde peşin fiyatına 3, 6 ve  9 taksit fırsatı geçerli olup, 12  taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarında değiştirme hakkını saklı tutar.
Bankkart Combo 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde  3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı geçerli olup 6 ve 9 taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Bonus 8 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı geçerli olup,  6 ve 8 taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
Axess 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan işlemlerde 3,6,9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Axess ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına  3  taksit seçebeğinde seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Axess ile yapılan 6 ve 9 taksit seçeneklerinde ise vade farkı uygulanmaktadır.
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
CardFinans 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Card Finans ile yapılan işlemlerde 3, 6 ve 9  taksit fırsatı Jolly'de.
 • Card Finans ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit seçenekleri seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Card Finans ile yapılan 6 ve 9  taksit seçeneğinde ise vade farkı uygulanmaktadır.
Maximum Card 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı.
 • Maximum Card ile yapılan 6 ve 9 taksit seçeneğinde ise vade farkı uygulanmaktadır.
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

03.06.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında  tek seferde yapılacak , 1000 TL ve üzeri ilk alışverişe  75 TL MaxiPuan/MaxiMil Kazanın. Kampanya tanımlamaları bankanızca otomatik olarak yapılacak ve belirtilen son tarihe kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç) dahil olup, Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar dahil değildir. Detaylı bilgi için maximum.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paraf Card 8 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Paraf ile yapılan işlemlerde 3, 6 taksit ve 8 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 2 taksit de +1 taksit toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı
 • 4 taksit de +2 taksit toplamda 6 taksit fırsatında vade farkı uygulanmaktadır.
 • 6 taksit de +2 taksit toplamda 8 taksit fırsatında vade farkı uygulanmaktadır.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.