Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Gap'tan Van'a Yolculuk 7 Gece Konaklamalı Pegasus Havayolları İle

Sadece Jolly'de

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 28.09.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Halfeti İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Taşköprü
Almacı Pazarı
Gaziantep Kalesi
Bakırcılar Çarşısı
Sedefçiler Çarşısı
Yemeniciler Çarşısı
Sabancı Merkez Camii
Zeugma Mozaik Müzesi
 
Havalimanında rehberimizle buluştuktan sonra  Adana’nın simgesi konumunda olan Sabancı Merkez Camii ve Roma Dönemi mimarisi ile Seyhan Nehri üzerinde bütün ihtişamı ile bizleri karışılayacak olan Taşköprü’deki fotoğraf molamızın ardından düşman işgali sırasındaki şanlı direnişiyle 1927 yılında “GAZİ” unvanı alan Gaziantepe hareket ediyoruz. Zeugmadan çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi ilk gezi noktamız oluyor. Ardından Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Baklavacılar, Elmacı Pazarı, Yemeniciler, Sedefçiler Çarşılarını geziyor ve Tahmis Kahvesinde kahvelerimizi yudumluyoruz.Serbest zamanımızda rehberimizin önerileri doğrultusunda alış-verişlerinizi yapabilirsiniz.Tur bitiminde otelimize ulaşıyor ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeği otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

2.Gün Tur Güzergahı
Şanlıurfa

Günün Gezi Noktaları;
Birecik
Rum Kale
Balıklı Göl
Göbeklitepe
Ayn-el Zeliha Gölü
Hz. İbrahim Makamı
Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camii
Halfeti (Dileyen misafirlerimizle ekstra tekne turu)
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında, Kelaynaklarıyla ünlü Birecike varıyoruz. Burada Kelaynak koruma çiftliğini gördükten sonra Siyah Gül denince aklımıza ilk gelen ve yakın zamanda rat Nehri üzerinde kurulan Birecik Barajın suları altında kalan Halfetiye ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizle teknemize binerek (Ekstra ) Baraj Gölü üzerinde yapacağımız gezi sırasında Rum Kale ve sular altında kalan köyleri görüyoruz. Tekne turumuzun bitiminde Halfetide  
fotoğraf molası vererek peygamberler şehri Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camisi, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından Bedesten de vereceğimiz serbest molanın ardından yaklaşık on iki bin yıl öncesinde inşa edilmiş insanlık tarihinin bilinen ilk Tapınağı olan Göbekli Tepe’ye ulaşıyoruz. Henüz çok az bir kısmı açılmış olan ve neolitik çağın hac merkezi kabul edilen Göbekli Tepenin hikayesini dinlerken büyüleneceksiniz. Göbekli Tepe gezimiz sonrasında otelimize varıyor Ardından dileyen misafirlerimiz yöresel eğlence Urfa Sıra Gecesine katılabilirler.

ŞANLIURFA KONAKLAMAMIZ ODA KAHVALTI ŞEKLİNDE OLUP DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ YEMEKLİ SIRA GECESİ PROGRAMINA KATILABİLİRLER. ( EKSTRA )


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil değildir. Dileyen misafirlerimizle yöresel eğlence yemekli sıra gecesi programına gidilmektedir. (Ekstra)

3.Gün Tur Güzergahı
Diyarbakır

Günün Gezi Noktaları;
Diyarbakır   
Atatürk Barajı
Cendere Köprüsü
Karakuş Tümülüsü
Nemrut Dağı ve Tümülüsü (Ekstra)
Harran Üniversitesi (Ulu Cami)
Kale Kervansaray ve Konik Harran Evleri

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında, Peygamberler Şehri Urfaya bağlı ismi Yolların kesiştiği yer” anlamına gelen Harrana gidiyoruz. İlk İslam üniversitesinin de bulunduğu 5000 yıllık geçmişe sahip Harran içinde; Harran Üniversitesi (Ulu Cami), Kale, Kervansaray ve Konik Harran Evleri göreceğimiz yerler arasında. Buradaki gezimizin ardından Bozova güzergâhına hareket ederek gövde büyüklüğü dünyada 4. olan ve GAP bölgesinin en büyük barajı olma özeliği taşıyan Atatürk Barajı ziyaretimizi yapıyor; burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Adıyaman’a hareket ediyoruz. (Hava ve yol durumu müsait olduğu takdirde) Minibüslerimize binerek yolumuz üzerinde yer alan ve Roma döneminin en görkemli köprülerinden birisi olan on sekiz asırlık Cendere Köprüsünde fotoğraf molası verdikten sonra 2150 mt. Yükseklikteki Nemrut Dağına çıkıyoruz. (Ekstra tur, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.) Burada Doğu ve Batı Terasları, Zeus Oramastes, Apollon Mithras, Herakles Artagnes, Kommagene ve koruyucu Aslan, Kartal heykellerini görüp bu muhteşem tarihi yapıları fotoğrafla taçlandırdıktan sonra tekrar minibüslerimize binerek otelimize gitmek üzere Diyarbakır’a hareket ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

4.Gün Tur Güzergahı
Mardin

Günün Gezi Noktaları;
Abbaralar
Keçi Burcu
Eski PTT Binası
On Gözlü Köprü
Hasanpaşa Hanı
Mardin Sokakları
Mardin Ulu Camii
Kasimiye Medresesi
Diyarbakır  Ulu Camii
Deyrul Zaferan Manastırı
Mardin Kapı - Diyarbakır Surları
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Artukoğulları döneminden beri bölgenin en önemli şehirlerinden olan Diyarbakır gezimize Anadolunun ilk, İslam Âleminin 5. Harem-i Şerifi olan Ulucami gezimizle başlıyoruz. İçerisinde taş işçiliği ve ahşap boyama sanatlarının ince zevklerini görebileceğiniz bu güzel eseri gezdikten sonra “ yaş otuz beş, yolun yarısı eder  şiiriyle tanıdığımız Diyarbakırlı Şair Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evini (*Restorasyon sebebi ile dışarıdan görülebilir) ziyaret ediyoruz. Her mevsim için ayrı kullanım alanları yaratılan bu güzel evde bölge sivil mimarisinin ince örneklerini görerek buradaki gezimizi sonlandırıyoruz. Ardından panoramik olarak dünyanın ayakta kalmış en uzun ikinci Surları olan kent surlarında Mardin Kapıyı, Keçi Burcunu ve Dicle Havzasını fotoğrafladıktan sonra bu güzel şehirden ayrılıyor ve Çınar üzerinden bölge halkının ‘’Medeniyetin Başkenti Anadolunun Taş Kenti’’ olarak adlandırdığı Mardine varış. Otantik yapısıyla bizi karşılayan şehirde uzunca bir dönem dünyadaki tüm Süryanilerin merkezi sayılan Deyrülzafaran Manastırı gezimize başlıyoruz. Burada Kilise, Tıp Okulu, Sin Tapınağı, Vaftizhane, Mezar bölümlerini görerek tekrar Mardin merkeze dönüyoruz. Kasımiye Medresesi ziyaretimiz esnasında göreceğimiz Mezopotamya Ovasının görüntüsü sizleri büyüleyecek. Devamında şehir merkezine ulaşarak rehberimiz eşliğinde Mardin Sokakları, Abbaralar, Eski PTT binası, Ulu camii, Şehidiye camii gibi taş işçiliğinin daha birçok ustalık eserini görebileceğimiz yürüyüşümüzü gerçekleştirirken kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız. ( Dileyen misafirlerimizle Dara Antik Kenti turumuzu gerçekleştiriyoruz. EKSTRA TUR ) Çarşıda verilen serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

5.Gün Tur Güzergahı
Tatvan

Günün Gezi Noktaları;
Tatvan
Midyat

Hasankeyf
Veysel Karani Türbesi
Ahlat Selçuklu Mezarlığı
Nemrut Krateri (DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ İLE EKSTRA)
 
Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından Tur Abdin bölgesinin kalbi olan Süryani cemaatinin en önemli yerleşmelerinden Midyatta kısa bir gezinti yapıyoruz. Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği telkari sanatının en iyi örneklerinden alabilirsiniz. Sizlerin la Dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinin bulunduğu Midyatta verilen serbest zaman ardından, antik çağın ilk yerleşim alanlarından biri olan Hasankeyfe gidiyoruz. Binlerce yıldır kıyısına kurulduğu Dicle Nehri tarafından hayat verilen ama Ilı Su Barajı ile Dicle nehrinin suları altında kalan Hasankeyfin hüznüne ortak olacağımız bu gezimizde binlerce yıl öncesinden günümüze kadar önemli bir yerleşim yeri olan ve Artuklular zamanında en görkemli günlerini yaşayan bu kadim kentteki gezimizde Dicle Nehrinin kıyısındaki  tarihi kalıntıların görüntüsü sizleri çok etkileyecektir. Ortaçağın en önemli şehirlerinden biri olan Hasankeyfi görüp, Diclenin kıyısında çaylarımızı yudumladıktan sonra Raman Dağı’ndaki petrol kuyularını görerek Batman’a ulaşıyoruz.  (Dileyen misafirlerimizle Malabadi Köprüsü turumuzu gerçekleştiriyoruz. EKSTRA TUR). Öğle yemeğimizin ardından Kurtalan üzerinden yolculuğumuzla Ziyaret bölgesindeki Veysel Karani Türbesine ulaşıyoruz. Buradaki ziyaretimizi gerçekleştirip Bitlis güzergahını takiben Tatvan’a ulaşıyoruz ve bizleri bekleyen minibüslerimize binerek Türkiye’nin en büyük krater gölü olan ve tarihçilerin ‘’İskenderin Cenneti’’ dedikleri Nemrut Dağı Krater Gölü’ne ulaşıyoruz. Krater gölünü ve Van gölünü 2400 metrelik bir rakımdan seyredebileceğimiz bir zirve noktaya çıkıp bütün Van Gölü havzasını fotoğraflama imkanı buluyoruz.(EKSTRA) Fotoğraf molamız sonrası ekstra turumuzu tamamlayıp sonrasında dünya üzerinde bulunan en büyük Türk mezarlığını görmek için Ahlata doğru yol alıyoruz. Süphan Dağı’nın eteklerine kurulmuş Ahlata ulaştığımızda volkanik taşlardan yapılan ve Selçuklu Türk Mezarlığı olarak bilinen devasa boyuttaki taşların üzerinde onlarca sembol ve yazıtlar bulunmakta. Mezarlık alanında yapacağımız yürüyüşte Türk-İslam sanatına ait birçok farklı motif ve desen barındıran mezar taşlarına işlenmiş sanat harikalarını keşfedip Emir Bayındır Kümbetini de gördükten sonra günümüzü sonlandırıp otelimize geçiyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

6.Gün Tur Güzergahı
Van

Günün Gezi Noktaları;
Gevaş
Van Gölü
Gagik Kilisesi
Urartu Müzesi
Akdamar Adası
Halı Kilim Kooperatifi
   
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Van Gölü kıyısı boyunca yapacağımız oldukça keyifli bir yolculuktan sonra Van’ın Gevaş ilçesine ulaşıyoruz ve dileyen misafirlerimizle bizleri bekleyen teknemize binerek yaklaşık yarım saat sürecek tekne yolculuğu ile Akdamar Adasına ulaşıyoruz.(EKSTRAKral Gagik adına yaptırılmış olan ve bir dönem Ermenilerin en üst düzey ruhani liderlik makamı olan Akdamar Adası kilisesi üzerindeki kabartmaların hikayesini rehberimizden dinledikten sonra badem ağaçları arasında çay kahve içebileceğimiz kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından teknemizle tekrar geri dönüyor ve öğle yemeği molamızı veriyoruz. Dileyenler Van Gölü’nün meşhur İnci Kefalinin tadına bakabilirler Ardından  rotamızı Van Merkez’e çeviriyoruz ve ilk olarak son dönemde ziyarete açılmış ülkemizin en güzel ve özel müzelerinden biri olan Van Urartu Müzesini geziyoruz. Müze gezimizin ardından Van Kalesi’ni panoramik fotoğraflayarak Van denildiğinde ilk akla gelen, eşsiz güzellikteki Van Kedilerini yakından göreceğimiz Kedi Evine gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan Van dışına çıkartılması yasaklanmış durumda.Bu sebepten dolayı özel alanlarda yaşatılıyorlar. Bu özel alanlardan birisi olan Kedi evi gezimiz sonrası Van’ın meşhur Urartu Gümüş sanatı olan Savat ve Arubani sanatları hakkında bilgi almak üzere Gümüş Atölyesi’ne uğruyoruz. Burada alacağımız sunumun ardından alışveriş imkanı da bulabileceğiz. Gümüş Atölyesi ve Kedi Evi ziyaretlerimizin ardından Doğu Anadolu ve İran kültürünün en önemli öğelerinden olan Halı ve Kilimler hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğimiz Halı Kilim Kooperatifinde molamızı verdikten sonra otelimize geçiyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

7.Gün Tur Güzergahı
Kars

Günün Gezi Noktaları;
Ani Harabeleri
Tendürek Dağı

İshakpaşa Sarayı
Muradiye Şelalesi
 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Tendürek dağlarını aşarak Bendi Mahi çayının oluşturduğu Muradiye Şelalesine geçiyoruz. Oldukça geniş bir alanda coşkulu bir şekilde köpürerek dökülen şelalede vereceğimiz kahve molamızda bol bol fotoğraflar çekip şelalenin keyfini çıkarıyoruz. Şelale gezimizin ardından Ağrı Dağı'nın eteklerine kurulmuş Doğubayazıt' ta Türkiye'nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla kullanılan İshak Paşa Sarayını gezmeye başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Topkapı Sarayından sonra inşa edilmiş en önemli saray. Dünya üzerinde ilk defa merkezi ısıtma sistemin kullanıldığı saraydır. Bu sanat harikası yapı taç kapısıyla selamlık ve harem bölümüyle bizi karşılıyor. Sarayın büyüleyici atmosferinde vereceğimiz serbest zamanımızda bolca fotoğraf alıp Doğubayazıt'ı yukarıdan seyretme şansını yakalıyoruz. Serbest zamanımız sonrasında Iğdıra doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Ağrı Dağı’nın görkemli manzarasında fotoğraf molası vererek Türkiyenin en yüksek dağının heybetine kendimizi kaptırıyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Iğdır-Tuzluca- Digor güzergahını kullanarak, Ani Harabelerine hareket ediyoruz. Ani Harabeleri Ermenistan sınırında Arpaçay kıyısına kurulmuş ve Bin yıllık kalıntılara ev sahipliği yapan çok önemli ve görkemli bir şehirdir. Ani Harabeleri içerisinde Resimli kilise- Ebu Manuçehr Camii- Ateşgede- Büyük Katedral-  Polatoğlu Kilisesi gibi yapıları rehberimizin anlatımlarıyla gezip, Ermeni sınırında fotoğraflarımızı çektikten Sonra Karsa geri dönüyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (ekstra).
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.

8.Gün Tur Güzergahı
Kars Erzurum İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Fethiye Camii
Kars Kalesi (PANORAMİK)
12 Havariler Kilisesi Kümbet Camii
Kanlı Tabya - Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi
 
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Kars'ı gezmeye başlıyoruz,  Kars Kalesi ve Kümbet Camii (12 havariler kilisesi), Kars  Taşköprü'yü  görme fırsatı buluyoruz. Daha sonra  Kars  sokaklarını keşfetmeye çıkıyoruz. Bu sürede dileyen müşteri  Kars'ın ünlü peynirlerinden ve balından alabilirler. Serbest zamanın ardından  Rusla rın katedrali olarak inşa ettiği Baltık mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Fethiye Camii'ni geziyoruz ardından  Rus Savaşları'nın gidişatlarımıza kadar hissettirecek olan  Kanlı Tabya'ya ulaşıyoruz. Gerçek bir savaş kalıntısı olan ve  Rus  baskını sonrası bütün askerlerimizin Şehit olmasından dolayı  Kanlı Tabya  ismiyle anılan  Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesini   gezdikten sonra  Kars'ın ünlü peynirlerini ve balını satın alabileceği yöresel ürünler mağazasına götürmek. Serbest zaman sonrasında havalimanını gidiyor ve bir sonraki Jolly Tur organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli konuklarımıza veda ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölgede alınıyor (Ekstra).

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 28.09.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Yapıkredi World Card ile 12 Taksit Fırsatı ve 4 Ay Ödeme Erteleme Kampanyası Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi World Card ile 3 ve 6 taksitli yurt içi tur rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz!

 • Peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatı, tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 9 ve 12 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Taksit seçenekleri arasında ve erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir,
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 9 Taksit ve 3.000 TL'ye Varan İndirim Kampanyası Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 30 Eylül 2023 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri yurt içi tur rezervasyonlarında %5 indirim,
 • İndirim kampanyası kapsamında, bir müşteri işlem başına en fazla 1.000 TL, aylık ise en fazla 3.000 TL indirim kazanabilir.

 • Peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatı, tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bonus Card ile 8 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6 ve 8 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,

 • 6 ve 8 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ve Advantage ile 9 Taksit Fırsatı Kampanya Detayları

 • CardFinans ve Advantage ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.

 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir, 
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • CardFinans "+" taksit kampanyasına, Enpara ve ArtıKampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 12 Taksit Fırsatı ve 4 Ay Ödeme Erteleme Kampanyası Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Vakıfbank World Card ile 3 ve 6 taksitli yurt içi tur rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz!

 • Peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatı, tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 9 ve 12 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Taksit seçenekleri arasında ve erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir,
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 9 Taksit Fırsatı +3 Taksit ve 2 Ay Ödeme Erteleme Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart ile yapılacak 3.000 TL ve üzeri yurt içi tur rezervasyonlarında +3 taksit ve 2 ay ödeme erteleme fırsatı!

 • Peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatı, tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir, 
 • 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,,
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Axess ile 9 Taksit Fırsatı Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.

 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir, 
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 9 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Paraf Card ile yapılan yurt içi tur rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,

 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı tüm yurt içi tur rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ön Ödemeli Son Dakika Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI