Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Gap'tan Van'a Yolculuk Pegasus İle Van Başlar Hatay Biter İstanbul Çıkışlı

Sizin İçin Tüm Önlemleri Aldık

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 25.06.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Van İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Akdamar Adası
Akdamar Adası Kilisesi
Kedi Evi
Gümüş Atölyesi
Halı Kilim Atölyesi

Belirtilen servis hareket saatlerinde katılan misafirlerimizle birlikte Sabiha Gökçen Hava limanına ulaşıyoruz. Havalimanına kendi imkanları ile gelecek misafirlerimiz için uçuştan en az 2 saat öncesinde hava limanında bulunulması gerekmektedir. Check-in işlemlerimiz bireysel olarak gerçekleştirdikten sonra Pegasus Havayolları İstanbul / Van uçağı ile  Van'a  hareket ediyoruz. (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) Van Ferit Melen Havalimanına varışta bizleri bekleyen tur aracımız ve rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz. Alınan (ekstra) meşhur Van Kahvaltısının ardından Akdamar Adasını gezmek üzere yola çıkıyoruz. Van Gölü kıyısı boyunca yapacağımız oldukça keyifli bir yolculuğun ardından Van'ın Gevaş ilçesinde bizleri bekleyen teknemize binerek yaklaşık yarım saat sürecek tekne yolculuğu ile Akdamar Adasına ulaşıyoruz. Kral Gagik adına yaptırılmış olan ve bir dönem Ermeni Krallığının en üst düzey ruhani liderlik makamı olan Akdamar Adası Kilisesi üzerindeki kabartmaların hikayesini rehberimizden dinledikten sonra badem ağaçları arasında çay kahve içebileceğimiz kısa bir mola veriyoruz. Çay kahve molası sonrası teknemize binerek Gevaş'a ulaşıyoruz. Van denildiğinde akla ilk gelen şey olan eşsiz güzellikteki Van kedilerini yakından göreceğimiz Kedi Evine gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan Van dışına çıkartılması yasaklanmış durumda bu sebepten özel alanlarda yaşatılmaktadırlar. Bu özel alanlardan birisi olan Kedi Evi gezimiz sonrası Van'ın meşhur Urartu gümüş sanatı olan Savat ve Arubani sanatları hakkında bilgi almak üzere Gümüş Atölyesine uğruyoruz. Burada alacağımız sunumun ardından alışveriş imkanı da bulabileceğiz. Gümüş Atölyesinin gezimiz sonrası Van'ın bir diğer el sanatı olan halı kilim atölyesine gidiyoruz. İran, Ermeni, Türkmen halı ve kilimleri üzerine detaylı bir bilgilendirme alarak, yok olmaya yüz tutan bu sanatın inceliklerini hep beraber öğreneceğiz. Halı-kilim atölyesi gezimizin ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize gidiyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Van’da Meşhur Serpme Kahvaltı - EKSTRA
Öğle Yemeği : Gevaş’ta’da serbest menü - EKSTRA
Akşam Yemeği : Otelde Açık büfe veya Set Menü

2.Gün Tur Güzergahı
Mardin

Günün Gezi Noktaları;
Van Kalesi
Van Gölü
Selçuklu Mezarlığı
HasanKeyf
Ilısu Barajı
Midyat Evleri

Sabah kahvaltımızın ardından  Van Kalesi gezimizle güne başlayacağız. Muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Van Kalesi içerisinde Urartulara ait birçok yapının tarihine rehberimizden dinliyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrası Van Kalesinde birçok hatıra fotoğrafı çekme ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarma fırsatımız olacak. Sonraki durağımız Van Gölü kıyısında yapacağımız yolculukla Ahlat olacak. Ahlat’ta Anadolu'daki en eski ve en büyük Türk Mezarlığı konumunda bulunan Selçuklu Mezarlığını ziyaret ediyoruz. Sonrasında Bitlis üzerinden yolculuğumuza başlayıp Veysel Karani Türbesine ulaşıyor ve ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Hasankeyf'e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı’nın yapımıyla sular altında kalacak olan Hasankeyf  5 bin yıl öncesinden günümüze kadar önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Artuklular zamanında en görkemli günlerini yaşayan bu kadim kentteki gezimizde Dicle Nehri’nin kıyısındaki  tarihi kalıntıların görüntüsü sizleri çok etkileyecektir. Ortaçağın en büyük köprüsü, EL-Rızk Camii, Ulu Camii ve diğer kalıntıları görüp (Gezinin yapıldığı dönemde Hasankeyf’in sular altında kalmış olması durumunda Hasankeyf’teki mevcut koşullara göre tur programı düzenlenir.) Dicle’nin kıyısında çaylarımızı yudumladıktan sonra Tur Abdin bölgesinin merkezi ve Süryani cemaatinin en önemli yerleşmelerinden olan Midyat'a ulaşıyoruz. Birçok diziye mekan olan Midyat Konuk Evini geziyoruz. Sonrasında Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği Telkari Sanatının en iyi örneklerinden alabilirsiniz. Sizlerin Sıla Dizisi ile tanıdığınız Midyat evlerinin en güzel örneklerinin bulunduğu Midyat sokaklarında dolaşacağız. Alışveriş yapabilmeniz için çarşıda verilen serbest zaman sonrası otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Otelde açık büfe – fiyata dahil
Öğle Yemeği Batman’da serbest menü - EKSTRA
Akşam Yemeği : Otelde Açık büfe veya Set Menü


3.Gün Tur Güzergahı
Şanlıurfa

Günün Gezi Noktaları;
Deyr-ül Zafaran Manastırı
Kasımiye Medresesi
Mardin Sokakları, Kırklar Kilisesi, Abbaralar, Eski Ptt Binası, Ulu Cami, Şehidiye Cami 
Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi
Mardin Kapı
On Gözlü Köprü

Sabah otelde alınan  kahvaltı sonrası Mardin'e varıyoruz. Otantik yapısıyla bizi karşılayan şehirde uzunca bir dönem dünyadaki tüm Süryanilerin merkezi sayılan Deyr-ül Zafaran Manastırını geziyoruz. Burada Kilise, Tıp Okulu, Sin Tapınağı, Vaftizhane, Mezar bölümlerini görerek Mardin merkeze gidiyoruz. Kasımiye Medresesi ziyaretimiz esnasında göreceğiniz Mezopotamya Ovasının görüntüsü sizleri büyüleyecek. Devamında şehir merkezine ulaşarak rehberimiz eşliğinde Mardin Sokakları, Kırklar Kilisesi, Abbaralar, Eski Ptt Binası, Ulu Cami, Şehidiye Cami gibi taş işçiliğinin daha birçok ustalık eserini görebileceğimiz yürüyüşümüzü gerçekleştirirken kendinizi başka bir dünyada bulacaksınız. Çarşıda verilen serbest zaman sonrasında Mardin’den hareketle Çınar istikametinden Mezopotamya’nın kadim şehirlerinden Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Buradaki gezimize Anadolu’nun ilk, İslam aleminin 5. Harem-i Şerif’i olan Ulu Camii gezimizle başlıyoruz. İçerisinde taş işçiliği ve ahşap boyama sanatlarının ince zevklerini görebileceğiniz bu güzel eseri gezdikten sonra ‘yaş otuz beş, yolun yarısı eder” şiiriyle tanıdığımız Diyarbakırlı Şair Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi’ni ziyaret ediyoruz. Her mevsim için ayrı kullanım alanları yaratılan bu güzel evde bölge sivil mimarisinin ince örneklerini görerek buradaki gezimizi sonlandırıyoruz. Ardından panoramik olarak dünyanın ayakta kalmış en uzun ikinci surları olan kent surlarında Mardin Kapı’yı, Keçi Burcu’nu ve On Gözlü Köprü ile beraber Dicle Havzası’nı fotoğrafladıktan sonra Siverek istikametinden Adıyaman’a ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Otelde Açık Büfe. 
Öğle Yemeği Mardin merkezde serbest menü

4.Gün Tur Güzergahı
Adıyaman

Günün Gezi Noktaları;
Nemrut Dağı
Cendere Köprüsü
Atatürk Barajı
Harran Karınca Evleri
Harran Üniversitesi (Ulu Cami)

Gece rehberimizin bildireceği saatte uyanıp bizleri bekleyen minibüslerimize binerek muhteşem Nemrut Dağı macerasına başlıyoruz. 2000 yıl öncesinin çılgın ve idealist kralı Antiokhos’un Torosların zirvesine yaptırdığı anıt mezarını görmek için 2150 mt. yükseklikteki Nemrut Dağı’na  çıkıyoruz. Burada Doğu ve Batı Terasları, Zeus-Oramastes, Apollon-Mithras, Herakles-Artaganes, tanrıça Kommagene, kral Antiochos ve koruyucu Aslan-Kartal heykellerini görerek bir yandan da (Hava durumu müsait olduğu takdirde) muhteşem güneşin doğuşunu izliyoruz. Ve daha sonra minibüslerimize binerek dönüşe geçiyoruz. Yolumuz üzerinde yer alan Roma Dönemi’nin en görkemli köprülerinden biri olan 18 asırlık (Septimius Severus) Cendere Köprüsü’nü ziyaret ediyoruz. Sonrasında otelimize ulaşıyoruz. Otelde verilen kahvaltı molasının ardından otelimizden ayrılarak Türkiye’nin en büyük sulama projesi olan GAP’ın en büyük barajı Atatürk Barajı bendini görmek için seyir terasında fotoğraf molası veriyoruz. Mola bitiminde Şanlıurfa’ya ulaşıyor ve gezimize başlıyoruz. İlk gezi noktamız, yaklaşık on iki bin yıl öncesinde inşa edilmiş, insanlık tarihinin bilinen ilk tapınağı olan Göbekli Tepe oluyor. Dünya arkeoloji tarihini alt üst eden Göbekli Tepe’nin çok az bir kısmı açılmış olmasına rağmen neolitik çağda hac merkezi olduğu kabul ediliyor. Rehberimizin bu mistik alan hakkında vereceği bilgilerden sonra peygamberler şehri Şanlıurfa’ya bağlı, ismi “yolların kesiştiği yer” anlamına gelen Harran’a gidiyoruz. İlk İslam üniversitesinin de bulunduğu 5000 yıllık geçmişe sahip Harran yerleşkesinde; Harran Üniversitesi (Ulu Cami), kervansaray ve Harran Karınca Evleri göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Harran kültür evinde vereceğimiz serbest zamanın sonrasında otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz yöresel eğlenceye katılabilirler.
 
ÖNEMLİ NOT: ŞANLIURFA KONAKLAMAMIZ ODA KAHVALTI ŞEKLİNDE OLUP DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ YEMEKLİ SIRA GECESİ PROGRAMINA KATILABİLİRLER     ( EKSTRA )


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Otelde Açık Büfe. 
Öğle Yemeği : Adıyaman merkezde serbest menü
Akşam Yemeği : Otelde Açık büfe veya Set Menü

5.Gün Tur Güzergahı
Gaziantep

Günün Gezi Noktaları;
Balıklı Göl
Halil-ül Rahman
Rızvaniye Camileri
Halfeti Tekne Turu (Ekstra)
Zeugma Mozaik Müzesi
Mutfak Kültürü Müzesi
Bakırcılar Çarşısı

Otelde aldığımız kahvaltı sonrası Balıklı Göl ile gezimiz ile güne başlıyoruz. Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Peygamber’in doğduğuna inanılan mağara göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz yerler arasında bulunuyor. Gezimizin ardından Bedesten’de serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından otobüsümüzle Kelaynak kuşlarıyla ünlü Birecik'e ulaşıyoruz. Koruma altındaki Kelaynak kuşlarını gördükten sonra ‘siyah gül’ denince aklımıza ilk gelen ve yakın zamanda Fırat Nehri üzerinde kurulan Birecik Barajının suları altında kalan Halfeti’ye varıyoruz. Dileyen misafirlerimizle teknemize binerek (Ekstra ) Baraj Gölü üzerinde yapacağımız gezi sırasında Rum Kale ve su altında kalan köylerden biri olan Savaşan Köyünü de görüyoruz. Sonrasında düşman işgali sırasındaki şanlı direnişiyle 1927 yılında “Gazi” unvanı alan Gaziantep'e ulaşıyoruz. Antep gezimize dünyanın en zengin mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaik Müzesi ile başlayacağız. Roma İmparatorluğunun en doğudaki, en önemli kenti olan Zeugma’dan son 15 yılda çıkartılan zengin mozaik koleksiyonunda pek çok mitolojik hikayenin izini süreceğiz. Müzede ayrıca pek çok arkeolojik parça da sergilenmektedir. Müzeden sonra öğle yemeğimizde Antep mutfağının en leziz yemeklerini yiyerek gezimize devam ediyoruz. Eski şehirde yapacağımız yürüyüş turunda, şehrin merkezini oluşturan Kale’yi, Antep’in en eski ve köklü ailelerinden birisi olan Göğüş ailesinin eski evi olan Mutfak Kültürü Müzesini göreceğiz. Pek çok tarihi han, cami ve çarşıyı görerek Bakırcılar Çarşısına ulaşıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz 600 yıldır kahvehane geleneğini sürdüren ve ülkemizdeki en eski kahvehanelerden biri olan Tahmis Kahvesinde melengiç kahvesinin tadına bakabilirler. Serbest zamanda “ben daha çok gezeyim” diyenlerinize rehberiniz mutlaka yardım edecektir. Serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otele geçiyoruz. Ardından otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Otelde Açık Büfe. 
Öğle Yemeği : Gaziantep merkezde serbest menü
Akşam Yemeği : Otelde Açık büfe veya Set Menü

6.Gün Tur Güzergahı
Antakya

Günün Gezi Noktaları;
Yesemek Köyü
Hatay Müzesi
Harbiye

Otelde aldığımız kahvaltı sonrası otobüsümüzle Kilis yönünü takiben Hassa üzerinden yolculukla İslâhiye’ye bağlı Yesemek Köyüne ulaşıyoruz. Yesemek dünyanın bilinen en büyük ve en eski Açık Hava Heykel Atölyesidir. Hititler döneminden günümüze ulaşan devasa heykelleri göreceğimiz ören yerindeki gezimizi ardından otobüsümüzle Gezimize dinlerin ve dillerin kardeş gibi koyun koyuna yaşadığı, hoşgörünün ve farklı kimliklere saygının başkenti, Roma döneminde olimpiyatlar şehri diye bütün dünyada nam salmış Hatay ili merkezi Antakya’ya ulaşıyoruz. Antakya’da yapılan panoramik şehir turu sonrasında öğle yemeğimizi, Antakya mutfağının birbirinden değişik ve lezzetli mezelerinin tatlandırdığı bir menüyle alıyoruz. Künefenin bu şehre ait olduğunu da şimdiden hatırlatalım. Dünyanın ikinci büyük Mozaik Müzesi olan Hatay Müzesini geziyoruz. Müze gezimiz sonrasında eski dönemlerde Antakyalı zenginlerin yazlık mevki olarak kullandığı ve çağlayanlarından su kanallarıyla şehre su getirilen Harbiye’yi (Defne) geziyoruz. Harbiye’deki gezimizden sonra otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacak.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Otelde Açık Büfe. 
Öğle Yemeği :  Antakya’da  serbest menü
Akşam Yemeği : Otelde Açık büfe veya Set Menü

7.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Adana İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
St. Pierre Kilisesi
Habib Neccar Cami
Sabancı Merkez Cami
Taş Köprü

Otelde aldığımız kahvaltı sonrası dünyanın ilk mağara kilisesi St. Pierre Kilisesini ziyaret ediyoruz. Anadolu’da yapılan ilk cami olan ve içerinde Hz İsa’nın havarilerinden Yahya, Yunus, Şem'un-ı Sefa ve Yasin suresinde adı geçen Habib-i Neccar’ın da kabrinin bulunduğu Habib Neccar Cami’ni ziyaret ediyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Eski Antakya Evlerini göreceğimiz sokaklarda yürümeye başlıyoruz. Katolik, Ortodoks Kiliselerini ziyaret edip (ziyarete açık olduğu takdirde kiliseleri görebiliriz.)sonrasında Antakya'nın modern halini bize unutturacak olan Uzun Çarşı’ya giriyoruz. Antakya’da ki gezilerimizi tamamlayıp Belen geçidinden geçerek Adana’ya doğru yol alıyoruz. Adana’da Sabancı Merkez Cami ve Taş Köprüyü görüp ardından Adana Şakir Paşa Havalimanına doğru yol alıyoruz. Adana -İstanbul uçağıyla İstanbul'a dönüyor, servis aracımıza binerek bir başka Jolly Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Otelde Açık Büfe. 
Öğle Yemeği :  Adana 'da serbest menü

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 25.06.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.


Diğer Tur Bilgileri

Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Müze Kartın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak rezervasyon sırasında acentelerden satın alınabilir. Satın alınan Müze Kartlar otobüs içerisinde rehberler tarafından teslim edilir.
Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.
Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
Gap Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir. Bunun yanı sıra tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen gezi programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir.
Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Jolly Tur kesinlikle sorumlu değildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz Jolly Tur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
Oteller
Mardin; Yay Grand, Erdoba Elegance, Matiat Otel, Hilton  Garden Inn Kasr-ı Serçehan, Büyük Mardin 
Hatay; Özcihan Otel, Grand Boğaziçi, De- Liban Otel, Anemon Otel
Adıyaman; White Star, Arsames Otel, Rabat Otel
Şanlıurfa; Dedeman Şanlıurfa, Grand Urfa, Harran Otel, Nevali Otel - Urhay Otel
Gaziantep; Dedeman Park Otel, Şirehan Otel ,Tuğcan Otel, Plaza Oteltel
Notlar
Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir. 
Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Midibüsler 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Minibüsler 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.
Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.
Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, JOLLY TUR TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HER HANGİBİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI JOLLY TUR'A AİTTİR. (15.03.2018) PROGRAMIN TURİZM SEKTÖRÜNDE OLUŞTURULAN KOPYALARINDAN JOLLY TUR SORUMLU TUTULAMAZ. TUR PROGRAMIMIZ, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TOPLAM 6 SAYFADAN OLUŞUP AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.

World Card 12 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • World Card ile yapılan kültür turu rezervasyon işlemlerinde peşin fiyatına 3, 6 ve  9 taksit fırsatı geçerli olup, 12  taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarında değiştirme hakkını saklı tutar.
Bankkart Combo 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde  3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı geçerli olup 6 ve 9 taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Bonus 8 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı geçerli olup,  6 ve 8 taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
Axess 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan işlemlerde 3,6,9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Axess ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına  3  taksit seçebeğinde seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Axess ile yapılan 6 ve 9 taksit seçeneklerinde ise vade farkı uygulanmaktadır.
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
CardFinans 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Card Finans ile yapılan işlemlerde 3, 6 ve 9  taksit fırsatı Jolly'de.
 • Card Finans ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit seçenekleri seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Card Finans ile yapılan 6 ve 9  taksit seçeneğinde ise vade farkı uygulanmaktadır.
Maximum Card 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı.
 • Maximum Card ile yapılan 6 ve 9 taksit seçeneğinde ise vade farkı uygulanmaktadır.
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

03.06.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında  tek seferde yapılacak , 1000 TL ve üzeri ilk alışverişe  75 TL MaxiPuan/MaxiMil Kazanın. Kampanya tanımlamaları bankanızca otomatik olarak yapılacak ve belirtilen son tarihe kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç) dahil olup, Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar dahil değildir. Detaylı bilgi için maximum.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paraf Card 8 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Paraf ile yapılan işlemlerde 3, 6 taksit ve 8 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 2 taksit de +1 taksit toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı
 • 4 taksit de +2 taksit toplamda 6 taksit fırsatında vade farkı uygulanmaktadır.
 • 6 taksit de +2 taksit toplamda 8 taksit fırsatında vade farkı uygulanmaktadır.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.