Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Gülnar Sultan Taş Konak

Genel Bilgiler

Gülnar Sultan Taş Konak‘da en büyük amacımız, size evinizden uzak olduğunuzu unutturmak. Konağın her köşesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmenizi istiyoruz. Sağladığımız hizmetlerle size özel bir deneyim yaşatmak en önemli farkımız ve ayrıcalığımız olacak. Günlük ritüelleriniz arasında unuttuğunuz, farkına varamadığınız birçok şeyi burada tekrar hatırlayacaksınız.& devamı...

Otel Özellikleri
  • Şömine
  • Açık Havuz
  • Resepsiyon Hizmeti
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Şömine
  • Açık Havuz
  • Resepsiyon Hizmeti
Genel Bilgiler
Oda 5

Gülnar Sultan Taş Konak‘da en büyük amacımız, size evinizden uzak olduğunuzu unutturmak. Konağın her köşesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissetmenizi istiyoruz.

 

Sağladığımız hizmetlerle size özel bir deneyim yaşatmak en önemli farkımız ve ayrıcalığımız olacak. Günlük ritüelleriniz arasında unuttuğunuz, farkına varamadığınız birçok şeyi burada tekrar hatırlayacaksınız.

 

Zeytin ağaçlarıyla çevrili köyümüz, 458 mt. rakımda, Midilli Adası, Ayvalık, Kuzey Ege Denizi, Kaz Dağları ve Behramkaleye kadar gören çok güzel bir manzaraya sahip.

 

Köyün batı yönündeki en son evlerden biri olan otelimizde en sessiz, en sakin, en huzurlu tatilinizi geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Tüm personelin, otel ile aynı nitelikleri taşıdığını, sessiz iletişim konusunda uzman olduklarını görecek; bu dingin ortamda ruhunuzu rehabilite edebileceksiniz.

 

Güleryüzümüz, samimi ve sıcak yaşam alanlarımızın yanı sıra sizi evinizde hissettirebilmek için evcil hayvanlarınızı da Gülnar Sultan Taş Konak‘da misafir etmek istiyoruz.

 

Gülnar Sultan Taş Konak‘da Oda ve Kahvaltı olarak servis veriyoruz. Günün içerisinde atıştırmalık menümüzden ekstra ücret karşılığında sipariş verebilirsiniz. Akşam yemeklerimizde şefin menüsü olarak hizmet veriyoruz. Bu sebeple özel diet ihtiyaçalarınızı önceden bildirmeniz şefin menüyü revize edebilmesi için önem arz etmektedir.

 

Şahane sofraları, televizyonsuz geçirdiğiniz günleri, inanılmaz manzarayı, temiz havayı, erken kalkarsanız güneşin ilk ışıklarını, geç yatarsanız gecenin sessizliğini ve her şartta akşamları gökyüzündeki yıldızların çokluğunu hiç unutmayacaksınız.

Gülnar Sultan Taş Konak AilesiToplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı