Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Hobbit House Barbaros

Genel Bilgiler

"Adını ‘Yüzüklerin Efendisi’ romanındaki barışçıl,kahvaltıyı ve yemek yemeyi çok seven Mutlu Hobbitler’den alan “Hobbit House” doğa dostu, Pati ve Çocuk Dostu eko- geri dönüşüm yerleşkesidir. Kahvaltı & Yemek & Konaklama Hobbit House İzmir yarım adasının en mükemmel noktasında yer alıyor. Urla , Barbaros Köyünde Konumlanmasının yanında bir çok güzel destinasyona da nere devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

"Adını ‘Yüzüklerin Efendisi’ romanındaki barışçıl,kahvaltıyı ve yemek yemeyi çok seven Mutlu Hobbitler’den alan “Hobbit House” doğa dostu, Pati ve Çocuk Dostu eko- geri dönüşüm yerleşkesidir. Kahvaltı & Yemek & Konaklama Hobbit House İzmir yarım adasının en mükemmel noktasında yer alıyor. Urla , Barbaros Köyünde Konumlanmasının yanında bir çok güzel destinasyona da neredeyse eşit uzaklıkta. Deniz, Plajlar, Eğlence ve Bağ, Yürüyüş, Doğa rotaları.. Urla 20 dk Alaçatı 25 dk Çeşme 20 dk Karaburun 50 dkIldır 20 dk Efes 1 saat 25 dk Kuşadası 1 saat 42 dk Foça 1 sa 30 dk İzmir Merkez 40 dk"

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı