Title
Text
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Kabin
2. Kabin Kabini Sil
3. Kabin Kabini Sil
KABİN EKLE

Hurtigruten Keşif Gemisi ile Lapland & Norveç Kuzey Işıklarına Keşif Seyri 9 Gece - 17 Ocak 2023

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
ÇIKIŞ TARİHİ 17.01.2023
 • 17.01.2023
KABİN VE KİŞİ SAYISI 1 Kabin, 2 Yetişkin

Tur Programı

1 .GÜN Tur Güzergahı
İstanbul Rovaniemi

ISTANBUL- ROVANIEMI
Turumuz İstanbul Dış Hatlar Terminali’nde 06:00’da buluşarak check-in işlemlerimizi tamamlamamız ardından başlıyor ve sonra Türk Hava Yolları’nın  TK1749 seferi ile Rovainemi uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza istinaden havalimanında karşılanıyor ve büyülü otelimiz olan Igloo Hotel’e doğru yol alıyoruz. Kuzey Kutup çizgisini geçiyoruz. Oteldeki işlemlerimizi tamamlamamız ardından arzu ederseniz  Noel babanın evi olarakta adlandırılan bu otelde camdan yapılmış odalarınızın keyfini çıkarabilir, gökyüzünden hiç kaybolmayan ayın, sanki kar küresinin içindeymişsiniz hissi yaratan eşssiz manzarayı izleyerek dinlenebilirsiniz. Aynı zamanda otelde yapılan taze yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz... Konaklama; Glass Resort Hotel’de ( Jakuzili, Saunali Cam Iglolar)2 .GÜN Tur Güzergahı
Rovaniemi

ROVANIEMI- LAPONYA
Masallar şehri Rovaniemi.. Laponya’nın başkenti olan Rovaniemi, aynı zamanda kuzeyin eğitim ve ticaret merkezlerinden biri. Daha çok tarihte Vikinglere korku salan Sami olarak bilinen halkın yaşadığı bu şehirde ren geyiği ve husky yetiştiriciliği ve balıkçılıkla uğraşıyorlar. Misafirlerimizle, rehberimiz ile beraber Husky çiftliğine gideceğiz ve masmavi gözleri ve yumuşacık tüyleri olan bu sevimli hayvanlarla vakit geçirip Husky kızak turu yapacağız. Kızak sürüşünün ardından öğle yemeğimiz yerel biz restoranda. Öğle yemeğinin ardından yine misafirlerimizle beraber bu Ren Geyiği çifliği ziyareti yapmak üzere yola çıkıyoruz. Özel bir ren geyiği sürüşü yaptıktan sonra bununla ilgili hayatımızın sonuna dek turumuzun hatırası olarak saklayabileceğimiz sertifikalarımızı alıyoruz. Son olarak günümüzü 2 saatlik kar motoru safarisini yaparak sonlandırıyoruz. Bu sayede yumuşacık karların ve manzaranın keyfini çıkarabilir aynı zamanda tertemiz havanın kokusunu içinize çekebilir bu anın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu eğlenceli aktivitelerin ardından otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama; Glass Resort Hotel’de ( Jakuzili, Saunali Cam Iglolar).


3 .GÜN Tur Güzergahı
Saariselka

SAARISELKA
Sabah otelde yapaağımız taptaze kahvaltımızın ardından Soariselka’ya gitmek üzere aracımıza biniyoruz. 2 saatlik sürecek bu yolculuğumuzda eşsiz manzaranın keyifini çıkarırken bir yandan rehberimizin şehir hakkında yapacağı anlatıları dinliyoruz. Oteldeki check-in işlemlerimizi tamamlamamız ardından bu küçük ama masalsı şehri tura çıkıyoruz. Doğal güzellikleriyle ün salmış bu ufak şehri yürüyüş yaparak her yerini gezerken gözlerimizi doğanın bize sunduğu güzelliğe doyuruyoruz. Lezzetiyle ve şıklığıyla ün salmış tesislerinde akşam yemeğini yememiz ardından serbest zaman ve otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama; Santa’s Hotel Tunturi Saariselka.


4 .GÜN Tur Güzergahı
Kirkenes

Kirkenes- Vardo- Batsfjord- Bervag
Otel yapacağımız lezzetli kahvaltımız arından gemiye bineceğimiz Norveç’in Kirkenes şehrine aracımızla yol alıyoruz. Hurtigruten gemimize Kirkenes limanından biniyoruz. St. Petersburg sınırına yalnızca bir kaç kilometre olan bu şehir Rusya şehir mimarisinin etkisini sokaklarda görmek mümkün. Aynı zamanda halkın bir kısmı Rusça konuşmaktadır. Ayrıca gemimizle Prestfjellet Dağı’nı yakından göreceğiz. Ayrıca gemimiz Norveç’in ufak ve sevimli limanları olan Vardo, B Batsfjord- Bervag’e uğrayacak. Buralar da yine  Mount Tanahorn,  Kjølnes Lighthouse görme fırsatı yakalayacağız. Aynı zamanda gemimizin özel resturantlarında asla donmuş ürün bulunmamakta olup her güne özel taze ve yeni menü yapılmaktadır, yerel lezzetlerin keyfini gemimizde çıkarabiliriz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


5 .GÜN Tur Güzergahı
Mehamn Honningsvag

Mehamn- Kjøllefjord- Honningsvåg- Havøysund- Hammerfest- Øksfjord- Skjervøy
Gemimiz gece Mehamn ve Kjøllefjord ziyaret edecek. Eğitim oranı yüksek Mehamn bölgesinde her sene bir çok festival ve kültürel aktivite düzenlenmektedir.  Kjøllefjord ise Norveç’in hep anlatılan minik balıkçı kasabalarından en sevimlisidir diyebiliriz. Harika doğa manzaralar vaadeden bu küçük kasabalarını isteyen misafirlerimiz ziyaret edebilir. Sabahın erken saatlerinde Honningsvåg ve  Havøysund limanlarında olacağız. Kuzey burnu’nun en büyük şehri olan  Honningsvåg’te, size harika alışveriş deneyimi sunan mağazaları ve hediyelik eşya dükkanlarıyla kendinizi şımartabilir, dağlarla çevrili şehrin muhteşem manzarasında nefis bir akşam yemeğiyle eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.  Havøysund limanında ise Rusya ve Norveç’in arasında yer alan Barents Deniz’i görebilirsiniz.  Hammerfest limanında ise Alaska ve Sibirya’da aynı enlemde olmanın etkisiyle oluşmuş olan buzulları görebilirsiniz. Geminin Øksfjord limanına yanaşmasıyla bembeyaz karların içerisinden görünen rengarenk evlerin görüntüsüyle mest olabilirsiniz.  Gemimizin Skjervøy’a yanaşmasıyla balıkçı çiftliklerinin olduğunu bu kuzey adasını yakından göreceğiz.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.


6 .GÜN Tur Güzergahı
Finnsnes

Tromsø- Finnsnes- Harstad- Risøyhamn- Sortland- Stokmarknes- Svolvær- Stamsund
6. Günümüzde gemimizle beraber günümüzü biraz daha arkeolojik kalıntılara ayırabileceğimiz limanlara uğrayacağız. Bu sayede hem eşsiz doğanın keyfini çıkarırken, Norveç’in tarihini öğrenebileceğiz.  Sabahın erken saatlerinde  Finnsnes limanına yanaşacağız Trondenes Church’u ziyaret edeceğiz, Dünya’nın en kuzeyinde kalan bu Orta Çağ kilise’sinde tarihe yakından tanıklık edeceğiz.   Harstad- Risøyhamn- Sortland arasında gemimizle dağların arasında yolculuk edeceğiz. Gemimiz  Stokmarknes limanına yanaştığında isteyen misafirlerimiz  Hurtigrutemuseet Museum’u ziyaret edebilir isteyen misafirlerimiz ise gemide eşsiz manzaranın keyfini çıkarırken bir yandan gemi lezzetlerini deneyimleyebilir. Aynı zamanda burada deniz kartallarını görme ihtimalimiz olabileceğini unutmayın! Svolvær’ Svolvaer Goat olarak adlandırılan birbirine dönük iki yüzü andıran doğal oluşumla oluşmuş dağı gördükten sonra Stamsund’a bulunan arkeoloji harikası Lotofen Wall’ı göreceğiz.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.


7 .GÜN Tur Güzergahı
Bodo Rørvik

Bodø- Ørnes- Nesna- Sandnessjøen- Brønnøysund- Rørvik
Gemimiz sabahın erken saatlerinde Bodo limanına yanaşacak ve kahvaltımızı ederken kuzey kutup dairesini geçeceğiz! Aynı zamanda arzu eden misafirlerimizle Marina Balığı Karaciğer yağı deneyeceğiz.    Ørnes- Nesna’da gemimiz ufak molalar verecek dileyen misafirlerimiz tamamen her yeri bembeyaz olan bu kasabalarla yürüyüşler yapıp etrafı keşfedebilir. Gemimizle ile  Sandnessjøen- Brønnøysund limanları arasında yer alan  oldukça efsaneleşmiş The Seven Sisters dağlarını göreceğiz, sıra sıra Alstahaug adasında yer alan bu dağların eşsiz manzarası eşliğinde mükemmel doğa fotoğrafları çekebilir bir yandan kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Son olarak gemimiz Rorvik’te duracak. İsteyen misafirlerimiz bu resmedilmeye değer adnın keyfini çıkarabilir, yerel lezzetleri tadımlayabilir.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.


8 .GÜN Tur Güzergahı
Trondheim Kristiansund

Trondheim- Kristiansund- Molde
Sabah satlerinde gemimiz Trondheim limanına yanaşacak, isteyen misafirlerimiz mimarisi ve tarihiyle ün salmış Nidaros Cathedrali’ni ziyaret edebilir,  Gamle Bybro’a yürüyerek Nid Nehri’ni fotoğraflama ve yakından görme fırsatını yakalayabilir. Daha sonra gemimizle  Kristiansund limanına ilerleyeceğiz. Burada doğal oluşmuş kaldırım taşlarında yürüyebilir,  Varden viewpoint’te inanılmaz panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. Gemimiz Molde’ye vardığındaysa muhteşem Alp dağlarını yakından göreceğiz. Ayrıca Jazz müziğin oldukça popüler olduğu Molde’de hem lezzetli akşam yemeği ile kenddinizi şımartabilir hemde Jazz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


9 .GÜN Tur Güzergahı
Alesund

Ålesund- Torvik- Måløy- Florø- Bergen
Gemimiz sabahın çok erken saatlerinde Alesund’a yanaşacak. Alesund, Norveç’in her şeyden biraz diyebileceğimiz bir şehri. Modern mimarisi, tarihi ve doğasıyla dünyada oldukça popüler bir yer olmuştur. Alesund’dan sonra kısa molalarla uğrayacağımız Norveç’in minik ve sevimli köyleri olan Torvik ve Maloy’de yorgunluğunuzu atabilir, huzuru keyfini çıkarabilirsiniz. Son olarak gemimiz son limanı olan Bergen’e yanaşacak, çıkış işlemlerinin ardından otelimize doğru yol alacağız.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama; Scandic Neptun Hotel


10 .GÜN Tur Güzergahı
Oslo İstanbul

Bergen  Oslo- Istanbul
Ertesi sabah erkenden otelde yapacağımız kahvaltının ardından Tarihi trenimize binmek üzere yola çıkıyoruz. Dağların arasında trenle yapacağımız 7 saatlik yolculuğumuzla kendizi masallar ülkesinde hissedecek, manzara ile büyüleneceksiniz. Son olarak Oslo’ya vardığımızda bizi karşılayacak aracımızla Oslo-Gardermoen Havalimanı’na doğru yol alacağız. Türk Hava Yolları’nın  TK1754 sayılı seferi uçağıyla İstanbul Airport’a 23:55’de iniş yapacağız. Masalsı turumuzun sonu, tekrar görüşmek dileğiyle.. 


Önemli Bilgiler

GEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 48 saat kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 

1-Uçaklı programlarımızda Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda  Jolly Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check‐in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on‐line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.

3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

6-Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi  kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş‐dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 

8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.

9-Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2‐3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.

17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçak Ulaşım Uyarılar

*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 

*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 

*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )

*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından  havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 

*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Jolly Tur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 

*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 

*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

İptal İade Şartları

İPTAL İADE ŞARTLARI
Rezervasyon tarihi itibari ile tur kalkışından 90 gün öncesine kadar %60. 
90 gün ve sonrası için %100.

Diğer Tur Bilgileri

HURTIGRUTEN KEŞİF GEMİSİ İLE LAPLAND & NORVEÇ 
KUZEY IŞIKLARINA KEŞİF SEYRİ VE VİKİNG MİTOLOJİSİ
***KUZEY IŞIKLARINI GÖRME GARANTİSİ***

UÇUŞ& TREN BİLGİLERİ
17.01.2023 // TK1749 IST-RVN 09:25 - 13:05
26.01.2023 // YEREL TREN BERGEN-OSLO    08:15-15:05
26.01.2023 // TK1754 OSL-IST 18:15-23:55

***Çok girişli schengen vizesi gerekmektedir.

*SİNGLE, ÜÇLÜ VE DÖRTLÜ KONAKLAMALARDA GÜNCEL MÜSAİTLİK VE FİYATLANDIRMA İÇİN LÜTFEN OPERASYON BİRİMİYLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 


Tur Çıkış Tarihi: 17 Ocak 2023
Kabin * İki Kişilik Kabin Kişi Başı * Tek Kişilik Kabin Kişi Başı * İlave Yatak * İlave 2. Yatak * Çocuk * Bebek Çocuk Vergi (kişi başı) Yetişkin Vergi (kişi başı)
İç Kabin - Polar
4.199,00 €
6.298,50 €
4.099,00 €
4.099,00 €
-
-
-
-
Görüş Engelli Dış Kabin - Polar
4.499,00 €
6.748,50 €
4.399,00 €
4.399,00 €
-
-
-
-
Yapıkredi World Card ile 3 Taksit ve 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Yapıkredi World Card ile yapılan gemi turu rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • CardFinans 2 taksite +1 taksit kampanyasına, Enpara ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 3 Taksit ve 200 TL'ye Varan ParafPara Kampanyası Kampanya Detayları

 • Paraf Card ile yapılacak 5.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 200 TL'ye varan ParafPara Hediye!
 • Paraf ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bonus Card ile 3 Taksit ve 150 TL Bonus Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 75 TL, toplam 150 TL Bonus!
 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 3 Taksit ve 2.500 TL'ye Varan İndirim Kampanyası Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Maximiles Black ile tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda %5, toplamda ise 2.500 TL’ye varan indirim!
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 3 Taksit Kampanyası + 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Vakıfbank World Card ile yapılan gemi turu rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Worldcard'a Özel Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan Hediye

WorldCard ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli Jolly Tur harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

Türk Vatandaşlarının Kullandığı Pasaport Tipleri

Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

(Eczacılar, Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler için de geçerlidir.)
 • Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,
 • Var ise eski pasaportlar
 • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imazalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası eklenmiş başvuru formu,
 • 2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf,
 • TC Kimlik Numarası yazılı Nüfus Kâğıdı fotokopisi,
 • Antetli kâğıda (Antetli kâğıt yoksa A4’ün üst orta kısmına kaşe basılarak kullanılabilir) seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş dilekçe (Beraber seyahat edilecek aile fertleri varsa isimleri belirtilerek masraflarının karşılanacağı beyan edilmeli.)
 • İmza Beyaznnamesi,
 • 2015 işlenmiş vergi levhası,
 • Bağlı bulunduğu odadan son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi,
 • Oda sicil kayıt sureti (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Sicil gazetesi fotokopisi (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Almanya başvuruları için Bağ-Kur Dökümü,
 • İçerisinde en az 2.500-3.000 TL meblağ bulunan güncel tarihli alınmış (Başvurudan en fazla 10 gün önce) son 4 aylık hareketlerini gösterir orijinal hesap cüzdanı veya hesap sahibinin ismi belirtilmiş ıslak kaşeli, imzalı, imza sirküleriyle birlikte hesap dökümü (Hesap, Fon veya Altın hesabıysa döküme TL karşılığını gösterir varlık ekstresi eklenmelidir.)
 • Son aya ait kredi kartı ekstresi,
 • Tapu,
 • Araç ruhsatı,
 • Diploma
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.)