Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

İnce Hotel

Genel Bilgiler

İnce Hotel'in 3 adet aile odası olmak üzere 30 odası bulunmaktadır. Tesisin odalarında  ücretsiz wi-fi, klima, saç kurutma makinesi, televizyon, mini buzdolabı mevcuttur.İnce Hotel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup, sabah kahvaltısı açık büfedir. A’La Carte restoranımız gün içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Havuzumuzda şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz o devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 34

İnce Hotel'in 3 adet aile odası olmak üzere 30 odası bulunmaktadır. Tesisin odalarında  ücretsiz wi-fi, klima, saç kurutma makinesi, televizyon, mini buzdolabı mevcuttur.

İnce Hotel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup, sabah kahvaltısı açık büfedir. A’La Carte restoranımız gün içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Havuzumuzda şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Her akşam hijyenik ve kaliteli ev yemeği çıkmaktadır. Kendiniz ve çocuklarınız için menü dışında isteğe bağlı tercih edebilirsiniz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı