Title

Jolly Business ile her şey tik tak!

Kurumsal firmalar için oluşturulan yeni satış kanalı Jolly Business’la tanıştınız mı? Siz de gelin Jolly Tur'un çeyrek asrın üstündeki tecrübesi ile sunduğu kaliteli hizmetten, uygun fiyat seçenekleriyle yararlanın.

Jolly Business ile şirketinizi iş dünyasında bir adım öne taşıyın!

 • Ulaşım

  Jolly Business ile ister yurtiçi, ister yurtdışı artık her yere gitmek çok kolay! Siz gitmek istediğiniz yeri seçin, biz de size avantajlı fiyatlarla bileti anında ayarlayalım.

  7/24 Hizmet
  İç ve Dış Hat Ekonomik Uçak Biletleri
  Şehirlerarası Otobüs Biletleri
  Havayolları İle Firmanıza Özel Anlaşmalar
  Size Özel İndirimli Fiyatlar
 • Konaklama

  Jolly Tur’un dünya üzerindeki yaygın otel ağını kullanan Jolly Business, sizlere bir otelden beklediğinizin çok daha fazlasını sunar.

  Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları
  150’ye Yakın Otelde Tek Yetkili Satış Noktası Olmanın Fiyat Avantajları
  Size Özel İndirimli Fiyatlar
 • Vize

  Çıkar mı, çıkmaz mı stresine son! Jolly Business’ta tüm vize işlemleriniz tecrübeli ekiplerimiz tarafından yürütülür ve daima en iyi sonuç alınır.

  Kendi bünyemizde faaliyet gösteren profesyonel ekiplerimizle tüm ülkeler için vize danışmanlığı
  Size Özel İndirimli Fiyatlar
 • Uçak Kiralama

  Ayağınızı yerden kesmekten fazlası söz konusu olduğunda, kiralık jetiniz anında yanınızda! Siz toplantıya nasıl yetişeceğinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanıp bu konforun keyfini çıkarın.

  Toplantılarınızda
  Randevularınızda
  Transferlerinizde ve Her Yerde
 • VIP Tekne

  Lüks bir toplantıdan daha iyisi varsa o da lüksün en ince ayrıntılarıyla bezeli VIP teknede gerçekleştirilen bir toplantıdır. Jolly Business ise tüm bu ayrıcalıkları sizlere sunar!

  Tam donanımlı VIP tekne
  7/24 Teknik Hizmet
 • Transfer

  Jolly Tur’un dünya geneline yayılmış transfer ağıyla, artık her yer ulaşılabilir konumda! Size düşen tek şeyse planınıza uygun aracı seçmek ve bize bildirmek.İşte bu kadar basit!

  Talebinize uygun VIP veya ekonomik araçlar
 • Rent a Car

  Bazen direksiyon başına geçip şehrin sokaklarını turlamak ve özgürlüğün tadını çıkarmak istersiniz. Jolly Business ile tüm can sıkıcı prosedürleri bize bırakabilir ve sürüş keyfinizin tadını çıkarabilirsiniz.

  Yurtiçi ve yurtdışında resmi prosedürlere uygun ekonomik transferler
 • Hediye Çeki

  Jolly Business'ın muhteşem hediye çeki her derde deva! İster şirket içi motivasyon, ödüllendirme ya da doğum günleri için kullanın; isterseniz iç ve dış müşterilerinize tebrik, teşekkür veya hediye amaçla kullanın. Seçim sizin!