Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Likya Turu 3 Gece Konaklamalı İstanbul, Bursa Çıkışlı

Yuvarlak Çay Gezisi Dahil Gökova Tekne Turu Dahil Dalyan Tekne Turu Dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 24.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Bursa İzmir Fethiye

Biniş noktalarından katılacak misafirlerimizle birlikte gece yolculuğumuz başlıyor.

2.Gün Tur Güzergahı
Muğla

Not: Program gereği otele giriş yapmadan tur başlayacağı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüste yanlarına almaları rica olunur.

Günün Gezi Noktaları;
Akyaka
Gökova Tekne Turu
Sedir Adası
Kleopatra Plajı
Lacivert Koy
Aşıklar Yolu
Fethiye

Jolly’nin konforlu otobüsleri eşliğinde verilen molalarla birlikte  Aydın, Çine, Muğla üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi’ni aşıyoruz. Sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyoruz. Burada dileyen misafirlerimizle Gökova Tekne Turu için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun ‘Dünya'nın cenneti’ dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında (1.Mavi Yolculuk). Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve fauna ’ya sahip Azmak Çay'ını fotoğraflayabilir. Akyaka’dan ayrılıp Okaliptus ağaçları altında romantik fotoğraflar çekebileceğimiz Aşıklar Yolu'na varıyoruz. Ardından Ortaca bölgesin de bulunan otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Yeme İçme Bilgileri

Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor (Ekstra) 
Öğle yemeği: Teknede Ekstra ( balık+ salata + karpuz veya tavuk ve köfte + makarna + salata + karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor


3.Gün Tur Güzergahı
Muğla

Günün Gezi Noktaları;

Yuvarlak çay 
Dalyan 
Caunos Kral Mezarları
İztuzu Plajı
Çamur Banyosu ( Ekstra ) 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Yuvarlak çaya ulaşıyoruz. Büyüleyici güzellikteki Yuvarlak çayda, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelale etrafında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyun verdiği huzur ile keyifli anlar yaşıyoruz. Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz ve bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Güzel anılarımızla, tekrar otobüsümüze Dalyan'a varıyoruz. Dalyan' dan kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma Kral Mezarları’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan  Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İztuzu Plajı'na gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyandan deniz kokusu üzerimize sindikten sonra keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğimiz ayrıca cilde iyi geldiği kabul edilen Çamur banyolarına ( Ekstra ) giderek günümüzü burada sonlandırıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam  yemeği otelimizde. 

Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma (Ekstra).Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü. 
Öğle Yemeği: Ekstra turlar için belirtilen fiyata dahildir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor 


4.Gün Tur Güzergahı
Muğla

TAM GÜN 12 ADALAR ve GÖCEK KOYLARI TEKNE TURU ( Ekstra )

Günün Gezi Noktaları;

Yassıcalar Adası
Göcek Adası
Kızılada
Akvaryum Koyu
Domuz Adası
Tersane Adası
Zeytinli Ada

 

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen turumuzu katılabilirler :
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 ADALAR TEKNE TURU’na katılmak için hareket ediyor ve bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, Akdeniz’in kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz .Bu güzel turun sonunda sahile geri dönerek otelimize ulaşıyoruz.(Öğle yemeği: balık veya tavuk + makarna + salata) Tam Gün Tekne Turu Öğle Yemeği ve Ulaşım Dahil 


Arzu eden misafirlerimizle Marmaris gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma (Ekstra).


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü. 
Öğle Yemeği: Ekstra turlar için belirtilen fiyata dahildir.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor 

5.Gün Tur Güzergahı
İstanbul

Günün Gezi Noktaları;

Babadağ Paraşütü (Ekstra)
Kayaköy
Ölüdeniz
Yörük Pazarı

( Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’ e tekrar aşık olacaksınız (Ekstra) ) .


Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye-Kargı mevkiindeki Yörük Pazarına ulaşıyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında Fethiye merkezi takiple eski bir Rum Köyü Kaya köye varıyoruz. Tepeler üzerinde teraslar halinde uzanan 350-400 kadar evi bünyesinde barındıran, mübadele ile tamamına yakını terk edildiğinden ‘hayalet köy’ diye de isimlendirilen Kayaköyün sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürüyor. Serbest zamanda fotoğraflarımız alıp bu hüzünlü köyden ayrılarak Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz ’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra, İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

Muğla-Aydın-İzmir-Balıkesir güzergahı üzerinden gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka Jolly organizasyonunda buluşmak dileği ile misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü alınır.
Öğle Yemeği: Tur programına uygun bir noktada serbest menü olarak alınır. (ekstra) 
Akşam yemeği: Tur güzergahına uygun bir noktada serbest menü (ekstra) 

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 24.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel 3.000 Mil Puan

1 Haziran 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, 3.000 Mil Puan kazanma fırsatı Jolly'de!

KAMPANYA DETAYLARI
Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI
Shop&Fly Kredi Kartlarına Özel 300.000 Mil Puan

1 Haziran 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, 300.000 Mil Puan kazanma fırsatı Jolly'de!

KAMPANYA DETAYLARI