Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Meu La Boutique Otel

Genel Bilgiler

Toplamda yirmi adet odaya sahip olan hotelimizde 1 adet suit oda, dokuz adet 1+1 oda, dört adet standart oda ve iki adet tekli odalarımız mevcuttur. Tüm odalarımızda TV, İnternet, Banyo & Wc standart olarak mevcuttur. Extra olarak oda özelliklerine göre diğer ilave özellikler değişmektedir. Otelimizin arka bahçesinde yaklaşık 10 şezlong alanına sahip, kendi havuzumuz mevcut devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Toplamda yirmi adet odaya sahip olan hotelimizde 1 adet suit oda, dokuz adet 1+1 oda, dört adet standart oda ve iki adet tekli odalarımız mevcuttur. Tüm odalarımızda TV, İnternet, Banyo & Wc standart olarak mevcuttur. Extra olarak oda özelliklerine göre diğer ilave özellikler değişmektedir. Otelimizin arka bahçesinde yaklaşık 10 şezlong alanına sahip, kendi havuzumuz mevcuttur.Gümbet denizinin eşsiz manzarasına hakim konumlanmış, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile 12 ay hizmet veren kaliteli bir tesis olma özelliği taşıyor. Tüm konuklarına hem eğlenerek hem de dinlenerek vakit geçirebileceği bir tatil deneyimi sunuyor. Sizleri hotelimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı