Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
2. OdaOdayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
3. Oda Odayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
ODA EKLE

Romantik Yol (salzburg - Frankfurt) 5 Gece, Thy Ile-2021 0-6 Yaş Ekstra Turlar Free 7-12 Yaş Ekstra Turlarda İndirimli

Not : Çocuk kategorisi 2-11 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 18.09.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Salzburg İstanbul

ROMANTIK YOL TURLARI (SALZBURG-FRANSKFURT)
Salzburg (1)- Münih (1)-Augsburg (1)-Nürnberg (2)  / Frankfurt       
Türk Havayolları ile, 5 Gece 

ISTANBUL-SALZBURG  
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali saat 05:00’de Jolly Tur Kontuarında siz değerli misafirlerimizle buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1381 sefer sayılı uçağı ile saat 08:15’de Salzburg’a hareket. Saat 09:45’de varış. Salzburg’a Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Salzach Nehri'nin ikiye böldüğü, Klasik müziğin büyük ismi Mozart'ın Şehri  rehberimiz eşliğin de yapacagimiz keyifli yürüyüşlü  turumuzdan Arnavut kaldırımlı sokakları, Mozart`ın evi, Mirabell Sarayı’nın barok bahçesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz  rehberiniz tarafında ekstra olarak  düzenlenecek Hallstatt, Göller Bölgesi ve St.Wolfgang gezisine katılabilirler. Avrupa’nın görülmesi gereken  Göller bölgesine doğru  yola çıkıyoruz.  Göller Bölgesi'nde yapılacak turumuzda bölgenin kendine has mimarisi ve eşsiz doğasını birleştiren kasabaların’da köylerin’de  gezeceğiz. Wolfgangsee Gölü  sonrası, Avusturya’nın en güzel köylerinden biri olan mutlaka görülmesi gereken köy olarak  UNESCO Dünya  Kültür Mirası listesinde yer alan Hallstatt’ı gezeceğiz. Göller Bölgesi turun  ardından  Salzburg’a haraeket ediyoruz otelimize transfer. Geceleme Salzburg otelimizde.

HALISTATT, GOLLER BOLGESİ VE ST WOLFGANG EKSTRA TUR ÜCRETİ (ULAŞIM +REHBERLİK ) kişi başı: 50 €


2.Gün Tur Güzergahı
Münih Salzburg

SALZBURG - MUNIH    

Kahvaltı sonrası Münih’e hareket ediyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Rosenheim şehrinde kahve molası veriyoruz. Daha sonra Münih şehrine hareket ediyoruz.  Münih  şehir turun’da görülecek yerler,  Şehir Merkezi, Tarihi Belediye Binası, Peter Kilisesi, Bayanlar Kilisesi, Parlamento Binası. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme Münih otelimizde.


3.Gün Tur Güzergahı
Augsburg Münih

MUNIH-AUGSBURG 

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyor ve  Augsburg’a hareket ediyoruz. Yol güzergahımız üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek panoromik Neuschwanstein Şatosu, Lindenhof Şatosu ve Füssen şehri turuna katılabilirler. Bu gezimizde önce Dünyanın 7 harikasından biri olarak bilinen Daha sonra Füssen Şehir Merkezi, Belediye Binası, dar sokakları, çeşmeleri ve serbest zaman. Sonrasında   Prens Ludwig ’in Yazlık Sarayı, Lindenhof Sarayı. Turdan sonra Augsburg’a hareket ve  Augsburg panoramik şehir turu. Şehir turunda görülecek yerler, Azize Anna Manastırı, Azize Mary Katedrali, Aziz Ulrich ve Aziz Afra Kilisesi, Fugger’in konutları, Maximilian Müzesi bulunmaktadır. Geceleme Augsburg otelimizde.

FUSSEN & NEUSSCHVANTAIN SATOSU EKSTRA  TUR ÜCRETİ (ULAŞIM +REHBERLİK ) kişi başı: 40 €

4.Gün Tur Güzergahı
Nuremberg Augsburg

AUGSBURG - NURNBERG 

Kahvaltı sonrası Nürnberg’e hareket. Yolda arzu eden misafirlerimiz için rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlediğimiz Rothenburg- Dinkelsburg-Wördlingen turuna katılma fırsatı.  Kahvaltının ardından “Romantik Yol” olarak adlandırılan güzergahı kullanarak, vadiler ve ovalar arasında kurulu köy yollarında geçerek   Romantik yolun en güzel noktası olan Rothenburg Ob Der Tauber’e varıyoruz. Yol güzergahımızda Dinkelsbuhl’da kahve molamız olacak. Dinkelsbüh kale duvarları ile çevrili olması özelliği ile günümüze dek uzanan tek orta çağ şehri. Bir sonraki durağımız bir krater üzerine kurulmuş neredeyse her binası elmaslarla kaplı olan orta cağ  kasabası Nördlingen, Daha sonra Nürnberg’e hareket. II. Dünya Savaşı öncesi kalabalık Nazi mitinglerinin yapıldığı kent, Ayrıca Hitler’in ve birçok savaş suçlusunun yargılandığı yerdir. Ünlü Nürnberg Mahkemeleri, Ortaçağ’ın en önemli imparatorluk eserlerinden biri olan ve şehri çevreleyen tarihi Kaiserburg İmparatorluk şatosu, Pazar Yeri ve Bayanlar Kilisesi, St. Lorenz Katedrali ve Cellat Köprüsü göreceğimiz önemli yerler arasında. Geceleme Nürnberg otelimizde.

ROTHENBURG-DINKELSBURG-WORDLINGEN EKSRA TUR ÜCRETİ ( ULAŞIM + REHBERLİK) kişi başı: 40€   


5.Gün Tur Güzergahı
Nuremberg

NURNBERG 

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam günlük muhteşem ‘’Romantik yol ‘’turumuza katılabilirler. Romantik Yol: Bamberg - Würzburg, Wikersheim, Bad Mergentheim gezisine katılabilirler. Kahvaltı’nın ardından özel otobüsümüzle yola çıkıyoruz. ilk durağımız Bamberg ve daha sonra Würzburg. Yol güzergahımızda Bad Mergentheim’a varıyoruz. . Bu tarihi kasaba Avrupa’nın en zengin kaynak sularına sahip Daha sonra 12 yy.'dan kalma Weikersheim kasabası ve şatosu.  Geceleme  Nürnberg otelimizde.

ROMANTİK YOK EKSTRA TUR ÜCRETİ:  ( ULAŞIM+ REHBERLİK ) kişi başı:  100 € 

6.Gün Tur Güzergahı
Nuremberg Frankfurt İstanbul

NURNBERG - FRANKFURT - ISTANBUL 

Kahvaltı sonrası Frankfurt Havaalanın’a hareket. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Heidelberg Gezisi'ne katılabilirler.  Almanya nin İkinci Dünya Savaşı'nı 'hasarsız' atlatabilen ve dünyada ” Romantizm  Şehri ” olarak bilinen ve Orta Çağ'dan bugüne uzanan mimarisiyle Almanya'nın en eski üniversitesinin bulunduğu Üniversite Şehri Heidelberg’i yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Heidelberg panaromik şehir turu.  Gezi sonrasında serbest zaman ve havaalanına hareket. Bilet ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1594 nolu uçuşu ile saat 19:05’de İstanbul’a hareket. Saat 23:10’da İstanbul’a varış. 

HEİDELBERG EKSTRA TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM +REHBERLİK) Kişi Başı:  30 € 

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 2-11 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 18.09.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Katılım Koşulları

Tur Katılım Koşullarıdır. Mutlaka Okuyunuz.

 1. Jolly Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
 2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 5. Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından JOLLY TUR  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
 9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 10. Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.
 13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
 14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Diğer Tur Bilgileri

Vize Durumu : 
Tura katılım için SChengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

***Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz, Sehire 15 km uzaklıkta  mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

Oteller:
3*-4* Oteller (15-20 km)

Avantajlı Ekstra Tur Paket:
Heidelberg , Bamberg & Würzburg, Rothenburg ob der Tauer, Füssen & Neusschvantain Şatosu, Göller Böllgesi &  Hallstatt Paket olarak alındığın da 260 EUR olan tutar paket indirimi olarak alındığında 200 EUR olacaktır. 


Kredi Kartınız ile peşin fiyatına 3 taksite kadar Ödeme Yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme alternatiflerimiz:
World Card 3 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • World Card ile yapılan işlemlerde 3  taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarında değiştirme hakkını saklı tutar.
Bankkart Combo 3 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı.
Bonus 3 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
Axess 3 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları


 • Axess ile yapılan işlemlerde 3 Taksit fırsatı Jolly'de
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
CardFinans 3 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Card Finans ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
Maximum Card 3 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı.
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Paraf Card Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Vatandaşlarının Kullandığı Pasaport Tipleri

Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

(Eczacılar, Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler için de geçerlidir.)
 • Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,
 • Var ise eski pasaportlar
 • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imazalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası eklenmiş başvuru formu,
 • 2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf,
 • TC Kimlik Numarası yazılı Nüfus Kâğıdı fotokopisi,
 • Antetli kâğıda (Antetli kâğıt yoksa A4’ün üst orta kısmına kaşe basılarak kullanılabilir) seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş dilekçe (Beraber seyahat edilecek aile fertleri varsa isimleri belirtilerek masraflarının karşılanacağı beyan edilmeli.)
 • İmza Beyaznnamesi,
 • 2015 işlenmiş vergi levhası,
 • Bağlı bulunduğu odadan son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi,
 • Oda sicil kayıt sureti (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Sicil gazetesi fotokopisi (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Almanya başvuruları için Bağ-Kur Dökümü,
 • İçerisinde en az 2.500-3.000 TL meblağ bulunan güncel tarihli alınmış (Başvurudan en fazla 10 gün önce) son 4 aylık hareketlerini gösterir orijinal hesap cüzdanı veya hesap sahibinin ismi belirtilmiş ıslak kaşeli, imzalı, imza sirküleriyle birlikte hesap dökümü (Hesap, Fon veya Altın hesabıysa döküme TL karşılığını gösterir varlık ekstresi eklenmelidir.)
 • Son aya ait kredi kartı ekstresi,
 • Tapu,
 • Araç ruhsatı,
 • Diploma
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.)