Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Sabribey Konak Otel

Genel Bilgiler

Safranbolu Sabribey Konak Otel, tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesinde konaklama avantajı sağlayan tesis misafirlerine huzurlu ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tarihi dokuya uygun sade bir dekorasyona sahip 5 odası bulunan konağın tüm odalarında LCD TV ve kablosuz internet erişimi mevcut..UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu da kültür ve tabia devamı...

Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
  • Açık Restoran
  • A La Carte Restoran
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
  • Açık Restoran
  • A La Carte Restoran
Genel Bilgiler
Oda 5

Safranbolu Sabribey Konak Otel, tarihi ve turistik mekanlara yürüme mesafesinde konaklama avantajı sağlayan tesis misafirlerine huzurlu ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tarihi dokuya uygun sade bir dekorasyona sahip 5 odası bulunan konağın tüm odalarında LCD TV ve kablosuz internet erişimi mevcut..UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu da kültür ve tabiat varlıklarını koruma kurulu tarafından koruma altına alınmış Safranbolu’nun merkezinde Hıdırlık seyir terasının altında yer almaktadır. Konağın Safranbolu'nun tam merkezinde bulunmasından dolayıdır ki; şehir merkezindeki gezilip görülmesi gereken tarihi ve görkemli yapıtların en uzak olanına yürüyüş mesafesi olarak 10 dakika uzaklıktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Tesis bünyesinde alkollü içecek satışı ve servisi mevcut değildir. 

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı