Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Sami Akar Saray Otel

Genel Bilgiler

Bir bar, teras ve dağ manzarası sunan Saray Otel, Hatay'da, Tüm odalarda düz ekran uydu TV ve özel banyo bulunmaktadır. Klimalı odalar şehir manzaralıdır ve bir gardırop ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır.Sami Akar Saray Otel, Antakya Belediye Parkı'na 500 metre, Hatay Otobüs Terminali'ne 700 metre uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Hatay Havaalanı ise konaklama birimine 26 devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Bir bar, teras ve dağ manzarası sunan Saray Otel, Hatay'da, Tüm odalarda düz ekran uydu TV ve özel banyo bulunmaktadır. Klimalı odalar şehir manzaralıdır ve bir gardırop ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır.

Sami Akar Saray Otel, Antakya Belediye Parkı'na 500 metre, Hatay Otobüs Terminali'ne 700 metre uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Hatay Havaalanı ise konaklama birimine 26 km uzaklıktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı