Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Sies Boutique Hotel

Genel Bilgiler

Sies Boutique Hotel, zengin açık büfe sabah kahvaltısı ve ücretsiz Türk hamamı ve sauna oda fiyatlarımıza dahildir . İsteğe bağlı ücret karşılığı 5 çeşit tatlısıyla birlikte akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Antalya Muratpaşa semtinde bulunan konaklama otelimiz şehrin tam olarak kalbi sayılacak bir noktada olup; Antalyanın en büyük alış veriş merkezi Markantalya'ya 300 metre devamı...

Otel Özellikleri
  • Sauna
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Hamam
  • Kahvaltı Salonu
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Sauna
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Hamam
  • Kahvaltı Salonu
Genel Bilgiler
Oda 22
Sies Boutique Hotel, zengin açık büfe sabah kahvaltısı ve ücretsiz Türk hamamı ve sauna oda fiyatlarımıza dahildir . İsteğe bağlı ücret karşılığı 5 çeşit tatlısıyla birlikte akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Antalya Muratpaşa semtinde bulunan konaklama otelimiz şehrin tam olarak kalbi sayılacak bir noktada olup; Antalyanın en büyük alış veriş merkezi Markantalya'ya 300 metre , Antalya'nın en turistik, antik ve eğlence mekanlarının içinde bulunduğu Kaleiçi'ne 400 metre mesafededir.
Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı