Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Simisso Çiftlik Bungalov

Jolly Öneriyor
Genel Bilgiler

Tarihi ve doğal güzelliği ile ziyaretçilerini etkileyen 'Mutlu Şehir' Sinop'ta muhteşem deniz manzarası ve doğal mimarisiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten onur duyarız. Tüm detayları incelikle düşünülerek tasarlanan bungalov evlerimizde tatilinizi en doğal ve konforlu geçirmeniz için sizleri Simisso Hotel Çiftlik Bungalov Evlerine bekliyoruz. Çiftliğimiz devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 9

Tarihi ve doğal güzelliği ile ziyaretçilerini etkileyen 'Mutlu Şehir' Sinop'ta muhteşem deniz manzarası ve doğal mimarisiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten onur duyarız. Tüm detayları incelikle düşünülerek tasarlanan bungalov evlerimizde tatilinizi en doğal ve konforlu geçirmeniz için sizleri Simisso Hotel Çiftlik Bungalov Evlerine bekliyoruz. Çiftliğimizde yer alan 9 adet bungalov evimizde tek katlı ve 2 katlı bungalov ev seçeneklerimiz mevcuttur. Bungalov evlerimizde ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri titizlikle sizler için tasarladık. Mutfak araç gereçlerinden TV ve klimaya kadar tüm araç gereçler evlerimizde mevcuttur. Tek katlı bungalov evlerimizde yataklarımız french bed (çift kişilik), 2 katlı bungalov evlerimizde ise french bed (çift kişilik) +single bed yatak isteğe göre ilave edilebilmektedir. 2 Katlı bungalov evlerimizde maksimum 4 kişi konaklama imkanı sunmaktayız. Türk ve dünya mutfağından seçmelerin yanı sıra, tecrübeli şeflerden oluşan ekibimizin sizin için özenle yarattığı Simisso Çiftlik spesiyalleri damak tadınıza keyif katacaktır. Ayrıca tüm bungalov evlerimiz için şemsiye ve şezlong hizmetimiz mevcuttur.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Kampanya Adı Tarih Aralığı Geçerli Oda Tipleri Geçerli Olan Konseptler Açıklama ve Kurallar
%10 Son Dakika İndirimi 25.06.2024 - 25.09.2024 Tüm Odalar Oda Kahvaltı 1 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.
Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI