Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Turkuaz Konuk Evi

Genel Bilgiler

Tesisimiz 2010 yılından beri faaliyettedir. Ahşap mimarisiyle dikkat çekmektedir. Ermenek Turkuaz Baraj Gölü'ne ve şehir manzarasına en hakim noktada bulunmaktadır. Seyir terasımız mevcuttur. Yaz aylarında faaliyete geçen alakart restoranımız ve nargile cafemiz misafirlerimizin hizmetindedir. Toplamda 26 oda ve 55 yatak kapasitelidir. Odalarda Wi-Fi, Led Tv, ısıtma, banyoda saç devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Tesisimiz 2010 yılından beri faaliyettedir. Ahşap mimarisiyle dikkat çekmektedir. Ermenek Turkuaz Baraj Gölü'ne ve şehir manzarasına en hakim noktada bulunmaktadır. Seyir terasımız mevcuttur. Yaz aylarında faaliyete geçen alakart restoranımız ve nargile cafemiz misafirlerimizin hizmetindedir. Toplamda 26 oda ve 55 yatak kapasitelidir. Odalarda Wi-Fi, Led Tv, ısıtma, banyoda saç kurutma makinası, buklet malzemeleri mevcuttur.Tesisimiz 2010 yılından beri faaliyettedir. Ahşap mimarisiyle dikkat çekmektedir. Ermenek Turkuaz Baraj Gölü'ne ve şehir manzarasına en hakim noktada bulunmaktadır. Seyir terasımız mevcuttur. Yaz aylarında faaliyete geçen alakart restoranımız ve nargile cafemiz misafirlerimizin hizmetindedir. Toplamda 26 oda ve 55 yatak kapasitelidir. Odalarda Wi-Fi, Led Tv, ısıtma, banyoda saç kurutma makinası, buklet malzemeleri mevcuttur. Siz değerli misafirlerimizi huzurlu bir tatil için tesisimize bekliyoruz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez