Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

1 Mayıs Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Ekonomik 1 Mayıs Otelleri 

1 Mayıs Türkiye'de ve dünyada İşçi Bayramı olarak kutlanan özel bir dönem. 1 Mayıs aynı zamanda resmi tatil günü olduğu için tatil anlamına da geliyor. 1 Mayıs tatilinde iş hayatının stresini geride bırakmak, ailece ve arkadaşlarınızla tatile çıkmak istiyorsanız Jolly'nin birbirinden seçkin 1 Mayıs otelleri ile plan yapmaya başlayabilirsiniz. 1 Mayıs otelleri ile bahar mevsimini doyasıya yaşarken yaz sezonunu da açabilirsiniz. Ege'den Akdeniz'e Karadeniz'den Marmara'ya kadar farklı tatil bölgelerinde yer alan 1 Mayıs otelleri ile keyifli bir ara tatil yapabilirsiniz. Resmi adı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olan 1 Mayıs'ı olabildiği en keyifli ve coşkulu şekilde yaşayabilirsiniz.


Bahara denk gelen izin dönemlerinden biri olan 1 Mayıs'ta hem havalar ısınmış oluyor hem de Türkiye'nin birçok yerinde denize girilebiliyor. Başta Ege ve Akdeniz'de denizin ve doğanın tadını çıkartırken her şey dahil otellerden tam pansiyon otellere kadar birçok farklı segmentte, seçkin otellerde konaklama yapabilirsiniz. Resmi tatiller her zaman çalışanlar, öğrenciler ve veliler tarafından yakından takip ediliyor. Bu tatil dönemlerinde hem ebeveynler çocuklarıyla vakit geçirebilecekleri bir boşluk bulabiliyor, hem de çalışanlar yoğun iş temposuna biraz olsun ara vermiş oluyor. Yaz tatili öncesi bir ara tatil olarak konumlandırılabilen 1 Mayıs tatilinde hem dinlenebileceğiniz, hem denize girebileceğiniz hem de keşifler yapabileceğiniz bir ortam bulabiliyorsunuz. 1 Mayıs otelleri ile hafta sonu ile birleşen bir tatil imkanını en güzel şekilde değerlendirebiliyorsunuz.


1 Mayıs'ta Nereye Gidilir?

1 Mayıs otellerinde kalmak isteyen ama hangi bölgeye gitmek istediğine karar vermeyen tatilciler için denizi, güneşi, doğayı yaşayabilecekleri Bodrum, Antalya ve Kuşadası gibi birçok tatil bölgesini tercih edebilirsiniz. Üstelik mayıs ayında buralarda denize girme şansı da bulmanız mümkün. Denizsiz tatil yapamayanlar için Ege ve Akdeniz'in birçok yeri doğru tercih olacaktır. Başta Antalya otelleri olmak üzere bu bölgelerin popüler otellerini değerlendirebilir, yaz tatiline herkesten önce başlayabilirsiniz. 

Efil efil esen rüzgara, lezzetli mezelere, keşfedilecek köylere kucak açmak isteyen misafirlerimiz İzmir, Balıkesir, Muğla gibi tatil bölgelerinde yer alan Datça'yı, Ayvalık'ı, Akçay'ı tercih edebilir; Kaz Dağları'nın oksijenine doyabilir.

Jolly ile 1 Mayıs otelleri avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Tatil fırsatları ile ucuz tatil yapma imkanı sunan Jolly'nin geniş otel ağı ile dilediğiniz oteli bulabilir, tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.