Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Mahmutlar Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

 “Antalya’nın Huzur Beldesi”

Mahmutlar, Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı, yerli ve yabancı ziyaretçilerin turist değil; misafir olarak ağırlandığı bir belde. Öyle ki, neredeyse Mahmutlar'ın nüfusunun yaklaşık %20'si Rusya, İrlanda, Almanya, İsveç ve Hollanda gibi ülkelerden gelip buraya yerleşen, yaz-kış burada yaşayan, artık turist değil, bizlerden biri olmuş insanlardan oluşmakta.

Antalya'ya yaklaşık 140 km, Alanya'ya ise 8 km uzaklıkta yer alan Mahmutlar'ın, yaz-kış turistlerin uğrak yeri olmasında şüphesiz 5 kilometreyi bulan sahilinin payı büyük. Aynı zamanda kuzeyde Torosların dinlendirici atmosferi, tarıma uygun iklim ve doğa koşulları ve meyve ve sebzelerin en doğal halinin damak zevkiyle buluşması da önemli bir etken olsa gerek.

Mahmutlar beldesinin iklimine bakarsak, tipik bir Akdeniz iklimi hâkim. Yazları sıcak geçerken kışları serin ve yağışlı geçiyor. 

Belde merkezinde hediyelik satan dükkânlardan sevdiklerinize, sizi ve Mahmutlar'ı hatırlatacak anılar alabilir; buraya özgü halı ve kilimler ve el yapımı reçellerle de hoş sürprizler yapabilirsiniz.