Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Alkolsüz Oteller

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

İndirimli Alkolsüz Oteller

Alkolsüz oteller tatile çıkacaklar için önemli faktörlerden biri oluyor. Tatile çıkmak isteyen ve inancı gereği bazı hassasiyetleri olan misafirlerimiz için Jolly'de alkolsüz hizmet veren tesisler de yer almaktadır. Alkolsüz oteller bir diğer adıyla muhafazakar oteller olarak da bilinmektedir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatile, neye ihtiyacınız varsa sizi düşünerek bu ihtiyaçları temin eden otellerde çıkabilirsiniz. Alkolsüz oteller ile yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilir, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Dini hassasiyeti olan misafirlerimizin ilk tercihi olan alkolsüz oteller arasında birçok farklı özelliğe sahip otel yer alıyor. Hassasiyetleri doğrultusunda tatilini yapmak isteyen misafirlerimiz için Jolly'de ekonomik fiyatlara alkolsüz oteller yer alıyor. Türkiye'nin popüler tatil merkezlerinde, sevilen bölgelerde konumlanan alkolsüz oteller ile siz de şimdi hem zevkinize hem de bütçenize uygun otellerde konaklayarak tatil yapabilirsiniz.

 

Alkolsüz Oteller Nedir?

Alkolsüz otel, tatile çıkmadan önce misafirlerimiz için önem taşıyan bir kriterdir. Bu otellerin diğer tesislerden farklı olan özelliği dini hassasiyeti olan misafirlerimizin inançları gereğince bir hizmet almalarıdır. Otel alanlarından lokanta kısımlarına, havuzlardan spa merkezlerine kadar bu anlayış ile hizmet veren tesislerde aynı zamanda muhafazakar oteller kapsamına girmektedir. Bu tesislerde kadın ve erkek misafirlerimiz için ayrı düzenlenmiş plaj ve havuz bulunmakla birlikte SPA ve hamam alanları da ayrı konumlandırılmıştır. Alkol servisinin olmadığı muhafazakar oteller, alkolsüz oteller ya da alkolsüz her şey dahil oteller olarak da adlandırılan tesislerde ibadetlerini yerine getirmek isteyen misafirlerimiz için de alanlar bulunmaktadır.

Alkolsüz içeceklerin bulunduğu otellerde yer alan yemekler helal gıda sertifikalıdır. Her şey dahil, ultra her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon ya da oda-kahvaltı şeklinde hizmet veren tesislerde aileler için ortak alanlar ve çocuklar için oyun alanları da yer almaktadır.

 

Alkolsüz Otel Fiyatları

Tatile çıkmak istiyorsunuz ama bir yandan da bütçenizi düşünüyorsunuz. Size uygun oteli seçtikten sonra geriye yapmanız gereken çok basit bir şey kalıyor: Erken rezervasyon fırsatlarıtakip etmek. Birçok tatil merkezinde, birçok popüler otel, erken rezervasyon döneminde sezona göre oldukça ekonomik fiyatlara odalarını satışa sunmaktadır. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak alkolsüz hizmet veren tesislerden istediğinizi seçip ekonomik bir tatile çıkabilirsiniz. Jolly'nin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak muhafazakar oteller için rezervasyon yapabilirsiniz. Böylece hem bütçenizi korur, hem de yer bulma sorunu yaşamadan dilediğiniz tatile dilediğiniz yerde çıkabilirsiniz.

Antalya otelleri, Bodrum otelleri ya da Aydın otelleri ile tatilin keyfini çıkartmak isteyen misafirlerimiz, pek çok farklı bölgede yer alan alkolsüz otellerde konaklama yapabilir. Akdeniz'in ve Ege'nin benzersiz koylarında unutulmaz bir tatile çıkmak için tercih ettikleri otellerde kalarak hassasiyetlerine uygun bir tatil yapabilir. Erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek aile boyu tatilin güzelliğine varabilir. 

Jolly'nin birbirinden güzel otel seçeneklerine göz atın, fırsat ve kampanyalardan habersiz kalmayın. Uygun fiyatlı tatile, dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda çıkın. Üstelik taksit avantajları ve kampanyalar ile kolay ödeme seçeneklerine sahip olarak...