Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Anelli Hotel

Genel Bilgiler

Anelli Hotel, şehrin kalbindeki lokasyonu ve Toros dağlarının muhteşem manzarası ile siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmet ve konforu sunmak amacı ile 2020 yılında faaliyete geçmiştir. Exculusive tasarıma sahip olan otelimiz 70 odalı, 168 yatak kapasite ile Kepez Bölgesinin en büyük otellerinden biridir. Şehrin ana artellerine çok yakın mesafede devamı...

Otel Özellikleri
  • Kahvaltı Salonu
  • Asansör
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Yangın Alarmı
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kahvaltı Salonu
  • Asansör
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Yangın Alarmı
Genel Bilgiler
Oda 70
Anelli Hotel, şehrin kalbindeki lokasyonu ve Toros dağlarının muhteşem manzarası ile siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmet ve konforu sunmak amacı ile 2020 yılında faaliyete geçmiştir. Exculusive tasarıma sahip olan otelimiz 70 odalı, 168 yatak kapasite ile Kepez Bölgesinin en büyük otellerinden biridir. Şehrin ana artellerine çok yakın mesafede olan otelimiz iş seyahatleri için gelen misafirlerimize ve aynı zamanda Akdeniz’in en özel plajı olan Konyaaltı plajına yakın lokasyonu ile öne çıkmaktadır.
Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Kahvaltı 7 Temmuz itibariyle faaliyete geçecektir.