Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Atlas Oteli İzmir

Genel Bilgiler

İzmir’i kalbinde hissetmek ve yaşamak için; yenilenmiş mimari tasarımıyla, keyifli ve ferah odalarda, konaklama ayrıcalığını yaşayın. Atlas Otelde konaklayarak İzmir’e hiç bu kadar yakın olmadığınızı fark edeceksiniz.  Tesisin adeta ulaşım gerdanlığı olan ve hemen yanı başındaki Gazi Bulvarı, tramvay istasyonu, Çankaya metro istasyonu ve otobüs durakları ile İzmir’in her y devamı...

Otel Özellikleri
  • Uyandırma Servisi
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Uyandırma Servisi
Genel Bilgiler

İzmir’i kalbinde hissetmek ve yaşamak için; yenilenmiş mimari tasarımıyla, keyifli ve ferah odalarda, konaklama ayrıcalığını yaşayın. Atlas Otelde konaklayarak İzmir’e hiç bu kadar yakın olmadığınızı fark edeceksiniz.  Tesisin adeta ulaşım gerdanlığı olan ve hemen yanı başındaki Gazi Bulvarı, tramvay istasyonu, Çankaya metro istasyonu ve otobüs durakları ile İzmir’in her yerine sadece bir adım uzaklıkta olacaksınız.

İzmir’in en eski ve en büyük açık pazarı olan tarihi Kemeraltı pazarına ve şehrin en güzel gün batımının yaşandığı kordon boyu sahiline,  yürüme mesafesi yakınlığında olması da ayrı bir özelliğidir.

Şehrin ilk banyo ve kaloriferli oteli olma özelliğini taşıyan, kendine özgü tarihi dokusuyla uyumlu, 5 aile odası, 15 single standart ve 30 standart olmak üzere toplam 50 odaya sahiptir.

Toplantı Salonları

Kolonsuz özelliği, yüksek teknolojik altyapıyla donatılmış, şık ve fonksiyonel toplantı salonuu iş dünyasının ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Son teknolojiyle yenilenen bu salonumuzda, seminer, konferans, davet ve diğer organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI