Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Bartın Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Bartın Otelleri Fiyatları

Bartın otelleri uygun fiyatları ve fırsatları ile Jolly'de! Karadeniz'i baştan başa keşfetmek için Bartın'ı mutlaka listenize ekleyin. Doğal güzelliği ve tarihi ile dikkat çeken Bartın, Türkiye'nin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alıyor. Bartın, yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran, sık ormanları ve uzun sahil şeridiyle doğal bir güzelliğe sahip kentimizdir. Bartın aynı zamanda milattan öncesine tanıklık etmiş köklü bir kenttir. Huzur dolu sessizliği içinde bir kartpostalı andıran cennet manzaralar vadeden Bartın, balık zengini bir kent olması sayesinde gurme lezzetlere de ev sahipliği yapmaktadır. Bartın, turizm potansiyeli yüksek bir kent olması sayesinde birçok seçkin otele de ev sahipliği yapmaktadır. Bartın otelleri size şehri keşfetmeniz için hem kaliteyi hem de uygun fiyatları sunmaktadır. Jolly'de herkes için ve her bütçeye hitap eden Bartın otelleri bulunmaktadır. Dilediğiniz oteli seçip, bu güzel kenti keşfetmeye başlayabilirsiniz. Bartın otelleri fiyatları ekonomik aralıklara sahiptir ve tatil bütçenizi çok zorlamaz. Taksitli ödeme fırsatları ve kampanyalar ile bütçe dostu otel imkanı vadeden Bartın otelleri, Karadeniz otelleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir.


Bartın

Bartın, turistlerin gereksinimlerini karşılayabilen temiz kumlara ve sakin sulara sahip doğal plajlarla çevrili bir kenttir. İnkumu, Çakraz ve Amasra plajları yeşil ve mavinin adeta buluşma noktasıdır. Güzelcehisar, Mugada, Kızılkum ve Hatipler plajları günübirlikçilerin uğrak mekanıdır. Bozköy, Çambu, Deliklişile, Göçkün ve Akkonak plajları ise, kamp kuracak tatilciler için uygun donatılara sahip. Karadeniz’in vahşi güzelliğini barındıran Kurucaşile, Tekkeönü ve Kapısuyu koyları hem balıkçılığa uygun, hem de ahşap tekne ve yat turizminde ilgi çekmektedir. Şehrin %46’sı ormanlarla çevrilidir. Bu zengin bitki örtüsü, doğa yürüyüşçüleri için de kaçırılmayacak bir fırsattır. Bartın aynı zamanda dalış sporuyla ilgilenenler için de batık zenginliklerin bulunduğu bir suya sahiptir. 


Bartın'da Ne Yapılır?

  1. Her yıl bahar (mayıs-haziran) aylarında düzenlenen “Bartın Çilek Festivali” türlü müzik ve yemek etkinliklerine katılabilir, Bartın'ın tarihi ve köklü kültürünü tanıyabilirsiniz.
  2. Bartın'da doğa yürüyüşleri, yüzme, dalış, bisiklet turu, yat turu, balık tutma gibi aktivite seçenekleri sunuyor.
  3. Bartın, el sanatları açısından da zengin bir ildir. Özellikle tel kırma yazmaları, çekicilik sanatı, gemi maketi yapımı yerli halka istihdam sağlarken, turistlerin ilgisini çekmekte. Amasra ilçesinde ise, Safranbolu evlerinin ahşap maketleri, bölge insanının korumak istediği değerin en ince göstergesi. Bu hediyelik eşyalardan edinmek, tarihi ve turistlik özellikleriyle Bartın'ı hatırlamak için bir anıdan ziyade, bize yaşattığı hayal ile gerçek arasındaki duygular için vefa borcudur.


Bartın'ın İlçeleri

  1. Amasra: Her dönemde tarihin önemli ticaret merkezlerinden biri olan Amasra; denize doğru açılan burnu, burnun iki yanında yer alan iki koyu ve adaları ile harika bir görsel şölen sunuyor ziyaretçilerine. Bartın'ın Amasra ilçesinde; Kayalara oyulmuş kral heykelleri, Roma döneminden kalma kitabelerin, arkeolojik ve etnografik eserlerin sergilendiği Amasra Müzesi, Bizans dönemine ait olan Amasra Kalesi, Cenova Armaları, Chapel, Kemere Köprüsü, Antik Yol ve Tiyatro, Kyros Kilisesi, Bedesten, rıhtımlar ve dalgakıranlar, Osmanlı hamamı, görülmesi gereken tarihi eser ve güzelliklerindendir. Amasra’nın muhteşem görünümlü 'Safranbolu Evleri', Osmanlı devrinden günümüze kalan en önemli mimari yapılardır. Arnavut kaldırımlardan bu ahşap evlere geçtiğinizde bahçede sizi geniş avlular ve su kuyuları karşılar. Kendinizi tarihin içinde yolculuk yaparken buluverirsiniz. İki liman arasında kalan bu yemyeşil şirin tatil kasabası havasındaki ilçe, sizi eşsiz manzarasıyla kendine hayran bırakacaktır. Bartın'ı keşfetmek isteyen hemen herkesin listesinde mutlaka olan Amasra'da konaklamak isterseniz Jolly'nin Amasra otellerine göz atmayı unutmayın...
  2. Kurucaşile: Parlak turkuazın hakim olduğu sulara sahip bu bölge, adını Kurucaşile plajından alıyor. Saklı bir cenneti andıran bu koy, hem tatil yapmak, hem de kalabalık ve gürültüden uzaklaşmak isteyenlerin gitmesi gereken yerlerden biridir. Plaj, sizi huzurlu sessizliğinde ağırlarken; rüzgar, bol oksijen ve güneşi vücudunuza depolayacaktır. Kurucaşile merkezine 8 km uzaklıktaki Tekkeönü'nde ise, uç halkı anlamına da gelen Kromna medeniyetinin eski çağ kenti yer alır. Kapısuyu Plajı, Karaman Plajı, Liman Mevkii, Yer altı Plajı, Gökçekale Koyu, Tekkeönü Plajı, Çambu Yalısı, Gölderesi Şelalesi ve Kapısu Deresi ilçe sınırları içinde bulunuyor. Kapısu deresinin kıyısında, piknik yapılabilecek yerler var ve dere, trakking için de uygun bir alan.
  3. Ulus: Yaz aylarında piknik ve gezi yeri olarak tercih edilebilir. Yürüme mesafesinde bulunan Uluyayla Yaylası ve içinde yer alan Uluyayla Şelalesi, görülmeye değer doğal güzellikler arasında. Başlıca geçim kaynağı hayvancılık olan yayla insanlarının samimiyeti, yüzünüzde bir tebessüm bırakacak. Eğer Ağustos ayının ilk haftasında, Bartın'a giderseniz, Ulus ilçesinde düzenlenen Uluyayla Şenlikleri'ne mutlaka katılmanızı öneririz.