Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Uçaklı Batum Tiflis Ve Trabzon Turu (1 Gece Batum 2 Gece Tiflis Konaklama) Pegasus İle İstanbul Çıkışlı

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Batumi İstanbul Trabzon Rize

Batum'a Geçiş Kuralları;

18 Yaş altı misafirlerimizin Anne - Baba Olmadan geçişleri için Muvafakatname almaları gerekmektedir.
Kimliklerin Yeni olması zorunludur (Çipli Kimlik) Yada pasaportları ile geçiş yapabilirler. (Yeni kimlik kartı - Pasaport  (Kimlik arkasının kontrol edilmesi ve çipin hasarlı veya düşmüş  olmaması gerekiyor. )
Tüm Misafirlerimiz için Bebek dahil kimliklerinin yeni tip olması ve Resim olması zorunludur.

Harç pulu (Sınır Kapısından Alınmaktadır Jolly Tur İle Bir Alakası Yoktur.) 

Sabah Trabzon havalimanında transfer aracımızla buluştuktan sonra Gürcistan’a hareket ediyoruz. Yapacağımız yolculuğun ardından Sarp sınır kapısına ulaşıyoruz. Sarp sınır kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan/ Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlı döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi’ni (panoramik) görüyoruz. Ardından Batum’da bulunan otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden faydalanıp, Batum’un gece hayatının, Casino’ların , tadını çıkarırken dileyen misafirlerimiz  Batum’un görkemli meydanlarını gezmeye çıkabilirler.  Rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezi sırasında göreceğimiz yerler; Batum Limanı, Osmanlı’dan kalan Orta Cami, Saat Kulesi, Piazza Meydanı , Medea Heykeli ve Avrupa Meydanı, Hükümet Binası, Kamu Binaları, Poseidon Heykeli, Tiyatro Binası, Alfabe Kulesi, Ali-Nino Heykeli olacaktır. Gezimiz sırasında Batum’un eski Sovyet döneminden kalan soğuk yüzünü ile günümüzdeki halini kıyaslayabileceğiz. Verilen serbest zamanın ardından buradan ayrılıyor ve otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 


Yeme İçme Bilgileri

Öğle yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil değildir.  (Ekstra)

2.Gün Tur Güzergahı
Tiflis

Günün Gezi Noktaları;
Stalin Müzesi
Mishketa
Jardan Caddesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Khobuleti- Kutaisi- Khasuri istikameti üzerinden, Doğu Gürcistan’a geçiyor ve yolumuz üzerinde bulunan Gori şehrine uğruyoruz.  Şida Kartli bölgesinde Gürcü Kralı David tarafından kurulmuş küçük bir sanayi şehri olan Gori’ yi bu kadar önemli yapan, Sovyet Rusya’nın liderliğini ve Sovyetler Birliği Komünist Partisi’nin Liderliği anlamına gelen Genel Sekreteri Josep Cugaşvili (Josep Stalin)’nin burada doğmuş olmasıdır. Lakabı olan “Stalin” Rusçada çelik anlamına gelmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz turumuzda ayrıca Stalin Müzesini de gezme şansına sahip olacağız. Gori’yi geçtikten sonra Tiflis merkeze 20 dakikalık mesafede yer alan ve Gürcistan’ın Unesco tarafından koruma altına alınmış olan antik başkentlerinden Mishketa’ya ulaşıyoruz. Mtkvari ve Aragvi Nehirlerinin birleştiği yerde kurulu Mtskheta’yı ve Jvari Manastırını panoramik olarak görüyoruz. Fotoğraf molasının ardından Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e hareket ediyoruz. Tiflis’e ulaştığımızda otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği (Ekstra) için otelimizden hareketle Meşhur Jardan Caddesi ve çevresinde serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından belirtilen saatte buluşup tekrardan otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil değildir.

3.Gün Tur Güzergahı
Tiflis

Günün Gezi Noktaları;
Sülfür Hamamları, Narikala Kalesi, Metekhi Kilisesi
St.Trinity (Sameba) Katedrali

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Avlabari yakınlarında Kafkasya’nın en büyük dini yapısı St.Trinity (Sameba) Katedrali’ni gezmeye koyuluyoruz. 15 bin kapasiteli bu muhteşem yapıyı gezdikten sonra, Asya’nın en eski şehirlerinden olan ve Mtkhvari (Kura) nehri kenarında kurulu, eski Tiflis’e ( Old Tbilisi ) iniyoruz. Rehberimiz eşliğinde Sülfür Hamamları, Narikala Kalesi, Metekhi Kilisesi ve şehrin kurucusu Kral Vakhtang Gorgasali’nin Heykelini ( panoramik), Haydar Aliyev Parkını, Juma Camisini, Şehrin içerisindeki Şelaleyi, Yer Altı Çarşısını ve Tiflis Meydanı gezdikten sonra, Çarlık döneminin en güzel yapılarına ev sahipliği yapan Türk Sokağı olarak da adlandırılan, Agmashenebeli Caddesinde aperatif öğle yemeğimizi (Ekstra) alıyoruz. Caddede vereceğimiz serbest zamanın ardından bölgenin Vernisaja gidiyor, sanat ve porselenciler Sokağı ile Sovyetler döneminden kalma değerli eşyalar bulunduğu Pazar’da gezimizi bitiriyor, Barış Köprüsü ve Mantar binayı panoramik görüyor, Rustaveli Caddesine gidiyoruz. Sovyet döneminden kalma Gürcistan Parlamento, Posta, Opera ve Filarmoni Binalarını görüyor ve  St. George’un Altın Heykelinin bulunduğu Özgürlük Meydanına ulaşıyoruz. Özgürlük meydanında fotoğraf molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Belirlenen saatte lobide buluşuyor, Kafkas eğlencesi şeklinde alacağımız akşam yemeğimiz (Ekstra) için yerel restoranımıza geçiyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile kafeler sokağı olarak bilinen Sheriden’de gidiyoruz.  Konaklama otelimizde.
 


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil değildir.

4.Gün Tur Güzergahı
Tiflis Trabzon

Günün Gezi Noktaları;
Çay Fabrikası
Trabzon Ayasofya
Gümüş Atölyesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Gori- Kutaisi- Batumi güzergahını takiben Sarp Sınır kapısına ulaşıyor ve çıkış işlemlerimizi yaparak Gürcistan’dan ayrılıyoruz. Karadeniz sahilini takiben Trabzon’a hareket ediyor ve  Sürmene ilçesine ulaşıyoruz. Sürmene’de binlerce yıllık el sanatı kültürünün evrensel boyuta ulaştığı Sürmene bıçaklarının hangi aşamalardan geçtiğini öğreneceğiz ve Sürmene bıçağı alma imkânı bulacağız. Alışveriş molamızın ardından çay toplama makasını alıp çay bahçesinin içine girerek hem çay topluyoruz hem de hatıra fotoğraflarımızı çekiniyoruz Karadeniz denildiğinde akla ilk gelen ürün olan ve istatistiksel olarak ülkemizde en çok tüketilen ürünlerin başında gelen çay bitkisinin sofralarımıza ulaşana kadar hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebileceğimiz çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. İkram edilen çaylar eşliğinde yapılacak sunumda çay hakkında bilmediğimiz birçok şeyi yerinde öğrenme fırsatı bularak ulusal marketlerde bulunması çok zor olan Mayıs Çayını alabilme imkânımız oluyor.  Çay fabrikası gezimiz sonrasında Trabzon Ayasofya’sına hareket ediyoruz. Kommenos Krallığı döneminde İstanbul’daki Ayasofya’ya ithafen yapılan bu mimari harikayı ve fresklerini tanıdıktan sonra bölgenin en büyük gümüş atölyesine gidiyoruz. Burada Gümüş, Telkâri, Trabzon hasır bileziği ve ülkemizde sadece Trabzon’da üç aile tarafından yapılan, Kazaz Türkleri tarafından bölgeye kazandırılan en değerli sanat olarak nitelendirilen ve bayanlar için hayranlık uyandıran işçiliğiyle Kazaziye sanatının inceliklerini öğreniyoruz. Alışveriş molamızın ardından havalimanına geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizi bir başka Jolly Tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle uğurluyoruz. 


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil değildir.

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.