Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Blue Lagoon Village

Genel Bilgiler

Blue Lagoon Village’da villalar ve odalar Akdeniz’de muz bahçeleri arasında doğayla iç içe pastoral bir konumda bulunan özel bir alanda bulunmaktadır.Tüm villalar muhteşem deniz manzarasına sahiptir. 300 metre mesafede küçük bir plajı olan yüzmeye ve dalışa müsait el değmemiş özel lagün(koy) vardır.

Otel Özellikleri
  • Açık Havuz
  • Çocuk Havuzu
  • Çocuk Parkı
  • Otopark
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Açık Havuz
  • Çocuk Havuzu
  • Çocuk Parkı
  • Otopark
Genel Bilgiler
Oda 6

Blue Lagoon Village’da villalar ve odalar Akdeniz’de muz bahçeleri arasında doğayla iç içe pastoral bir konumda bulunan özel bir alanda bulunmaktadır.

Tüm villalar muhteşem deniz manzarasına sahiptir. 300 metre mesafede küçük bir plajı olan yüzmeye ve dalışa müsait el değmemiş özel lagün(koy) vardır.


Toplantı Salonları

Aktiviteler

Eşsiz doğa güzellikleri ve kuş sesleri içinde trekking yapabilirsiniz.

Meşhur Koru Doğal havuzlar, villalarımıza yürüyüş mesafesindedir, gün batımını izleyebilir, eşsiz fotoğraflar çekebilir, yüzebilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak tekne gezileri düzenleyebilir, çevre koyları gezebilirsiniz.

Bisiklet kiralayarak kasabayı bisikletle dolaşabilirsiniz.

Sahilde rahat teraslar, restoranlar ve oyun alanı bulunan ücretsiz yüzme havuzları vardır.

Oto &bisiklet kiralama: Oto kiralama günlük 150 tl den başlayan fiyatlarla

At Binme: Gazipaşa şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta bulunan Demirtaş yakınındaki Seki köyündeki çiftlinde atlarımızla küçük gurup halinde hareketle Toros dağlarının eteklerinde çam ormanlarının arasında yaklaşık 3 saat süren zevkli, eğlenceli bir macera turudur.(4 kışlık en az transfer ücretsiz)

Çevrede Görülmeye Değer Tarihi Yerler 

Antiocheia Ad Cragum Antik Kenti (Kral Koyu) - İotape Antik Kenti - Koru Plajı Doğal Havuzlar 

Yalan Dünya Mağarası: Giriş ücreti: Kişibaşı 10 TL ile ücretlendirilen mağara tüm güzellikleri ile sizleri bekliyor. Ziyaret Saatleri: Sabah: 9:00 – 18:00 saatleri arası gidip ziyaret edebilirsiniz.

Selinus: Eski şehir Gazipaşa'ya yakın. Şehir bir tepe üzerine inşa edilmiştir. Bu şehirde bir ortaçağ kalesidir. Kalenin duvarları ve kuleleri iyi korunmuştur. Ayrıca bir kilise ve bir su deposu vardır. Kentin kalıntıları Roma hamamları, agora, ahır, Roma su kemeri, tonozlar ve bir nekropolden ibarettir. Selinus, Clickya'nın dağlık bölgesinin en önemli şehirlerinden biridir. Şehir, bu şehirde ölen Roma İmparatoru Trajan'ın adını almıştır. Selinus'a giriş ücretsizdir.


Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Bahçe Villa oda tipi konaklamalarında 5. Kişi için (çocuk veya yetişkin fark etmeksizin)  ek yatak verilecektir.