Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Bodrum Çeşme Alaçatı Turu 4 Gece Otel Konaklamalı İstanbul, Bursa Çıkışlı

4 gece Bodrum'da konaklama farkı ile

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 29.05.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul

Biniş noktalarından katılacak misafirlerimizle birlikte gece yolculuğumuz başlıyor.


Yeme İçme Bilgileri

Akşam Yemeği: Gidiş güzergâhında mola tesisinde serbest olarak alınıyor. – Ekstra

2.Gün Tur Güzergahı
Bodrum

Günün Gezi Noktaları;
Efes Antik Kenti
Meryem Ana Evi
Bafa Gölü
Bodrum

Jolly turun konforlu otobüsleri eşliğinde Bursa ve İzmir üzerinden sabahın erken saatlerinde Meryemana Evi'ne hareket ediyoruz. Yatağa bağımlı Alman rahibe Anna Katharina Emmerick’in rüya vizyonlarından  yola çıkılarak bulunmuş, 1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç yeri kabul edilen Meryem Ana Evi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından kazıları 120 yıldan fazladır sürdürülen  Efes Antik Kenti'ni gezmeye başlıyoruz. Odeon,  Kuretler  Caddesi, Latrinalar, Skolastika Hamamı, Celsus  Kütüphanesi, Aşk  Evi, Agora, Tiyatro, Devlet Sarayı, Trajan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Liman Caddesi gezileri sonrasında Antik dönemdeki ismi Latmos olan ve mitolojide Ay Tanrıçası Selene ile yakışıklı çoban Endymion un hikâyesinin anlatıldığı Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa Gölü ne ulaşıyoruz. Bu noktada rehberimizin vereceği mola süresinin bitiminde Milas üzerinden akşam saatlerinde Bodrum da bulunan otelimize varış. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma (Ekstra) .Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Ekstra serbest kahvaltı
Öğle yemeği : Bölgede serbest öğle yemeği
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.Gün Tur Güzergahı
Bodrum

Günün Gezi Noktaları;
Bodrum Tekne Turu (Ekstra)

Otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüzle Bodrum, Gümbet Limanına ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Bodrum’un koylarını ve manzaraları keşfetmek için bu sefer rotamızı kuzey-batı istikametine çeviriyoruz. Bodrum’un eşsiz koyları ve sayfiye merkezleri olan Bitez, Ada Boğazı, Deve Plajı (Camel Beach) , Bağla Bükü  gibi koylarda gün boyu denize girme imkanı buluyoruz. Tekne turu bitiminde Gümbet Limana dönüyor ve otelimize gitmek üzere aracımıza biniyoruz. Konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(Ekstra)Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği :Serbest Menü ( Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

4.Gün Tur Güzergahı
Bodrum

Günün Gezi Noktaları;
Zeki Müren Evi
Bodrum Kalesi
Dece Plajı
Gümüşlük

 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, günün ilk durağı verdiği eserleri ile bir döneme damga vurmuş, Türk sanat müziği efsanesi Zeki Müren’in evi olacak. Sonrasında Bodrum’un en önemli tarihi yapısı olmakla birlikte günümüzde ‘’Sualtı Arkeoloji müzesi’’ olarak kullanılan Bodrum Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. !!( Bodrum Kalesi ziyarete açık olduğu takdirde ziyaret edilecektir.) Kale gezimiz sonrası yolumuzu, begonvillerle süslü evleri ve sakinliği ile ilgi çeken Gümüşlük’ e çeviriyoruz. Burada verilen kısa bir mola sonrasında, yüzme molası vermek için Bodrum’un güzel plajlarından bir tanesi olan Deve plajına gidiyoruz. Burada mavi suların keyfini çıkardıktan sonra otelimize yerleşme.  Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(Ekstra)Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği :Serbest Menü ( Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

5.Gün Tur Güzergahı
Bodrum

Günün Gezi Noktaları;
Turgut Reis Tekne Turu veya Gümbet Tekne Turu ( Ekstra )
Aquapark ( Ekstra )

Atv ( Ekstra )

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz ekstra turlarımızdan birisini seçerek aktivitelere katılabilir. Dileyen misafirlerimiz ise otelde dinlenerek günü geçirebilirler. 
Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği :Serbest Menü ( Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.                             

6.Gün Tur Güzergahı
Bodrum İzmir İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Alaçatı
Çeşme


Sabah otelde alınan kahvaltı ardından İzmir’in meşhur Konak Saat Kulesi'ni ve Kurtuluş Savaşı’nda düşmana ilk kurşunu atan Gazeteci Hasan Tahsin Anıtı’nı görmek için Konak Meydanına ulaşıyoruz. Burada verilen fotoğraf molası sonrasında antik Çağ’ın 12 İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizminin gözbebeği Çeşme'ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt' ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zamanı takiben Çeşme’den ayrılarak, antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismi ile Alaçatı'ya ulaşıyoruz. Kendine özgü birbirinden etkileyici taş mimarisi evleri, yel değirmenleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak başka bir Jolly Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği: Serbest Menü ( Ekstra)
Akşam yemeği:  Mola tesisinde serbest olarak alınıyor. –Ekstra

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 29.05.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI