Title
Text
Uzun Süre İşlem Yapmadınız

Listelenen otel fiyatları zaman aşımından dolayı değişmiş olabilir.Güncel fiyatlara erişmek için sayfayı yenileyin.

SAYFAYI YENİLE
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi 13 Ara 2022 Sa
Çıkış Tarihi 14 Ara 2022 Ça
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Cancun Otelleri

tesisin tanesini görüntülediniz

‘Tatilin En Güzel Adresi’

Cancun, Meksika’nın Quintana Roo eyaletinde bulunan bir tatil kentidir. Eski dönemlerde Mayaların yaşadığı bölge olarak da bilinen Cancun tarih ve kültür mirası açısından oldukça zengin bir şehirdir. Mayaların uzun zaman balıkçılık ve toplayıcılıkla geçindiği küçük bir köyken şimdilerde uluslararası tatil bölgesi haline gelmiştir.

Cancun tropikal bir iklime sahiptir ve zaman zaman yağış alır. Özellikle mayıs-ekim ayları yağışlı ve ferah geçmektedir.

Bembeyaz kumsalları, palmiye ağaçları ve mercan kıyılarıyla o masmavi denizden gözlerinizi alamayabilirsiniz. Berrak denizi ve tropikal havasıyla Cancun size adeta cenneti yaşatacaktır.

Dünyaca ünlü Meksika lezzetlerini Cancun’da doyasıya tadabilirsiniz. Meksika’nın ünlü yemeği ‘tortilla’yı şehirde her yerde bulabilirsiniz. Ayrıca küçük restoran ve kafelerde yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Meksika usulü deniz yemekleri de çok özel lezzetlerdendir.

Cancun’da Mayalar döneminden kalma pek çok değerli kalıntıyı görme şansınız olacaktır. Tropikal bir ada olması sebebiyle pek çok farklı kuş türü bulunmaktadır. Bu kuş türlerini tanımak adına küçük gezilere katılabilirsiniz. Bir de yunuslarla yüzebileceğiniz yerlere gidebilirsiniz. Su parkları ve doğa parklarına gidip tropikal doğayı en derininizde yaşayabilirsiniz.

Gece hayatı genellikle otel barlarında oldukça hareketli ve yoğundur. Canlı müzik ve animasyonlar eşliğinde gece bambaşka bir dünyaya adım attığınızı hissedeceksiniz.

Cancun’da yıl içinde iki önemli festival düzenlenmektedir. Bu festivaller mart ayında düzenlenen Spring Break Festivali ile kasım ayında düzenlenen Cancun Uluslararası Film Festivali’dir.

Cancun’da alışveriş yapabileceğiniz pek çok büyük alışveriş merkezi bulabilirsiniz. Bunun dışında yerel pazarlara gidip yöresel ürün alışverişi yapabilirsiniz.

Cancun masmavi denizi, bembeyaz kumları ve tropikal havasıyla tam bir tatil yöresidir. Kendinizi huzurun ve dinginliğin kollarında bulacaksınız.