Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Concept House

Genel Bilgiler

Geleneksel TÜRK misafirperverliğini en iyişekilde sunmayı hedefleyenNZM GROUP HOTELS Ankara'da, bürokrasi ve iş dünyasının merkezi KIZILAY 'da konumlanmış olup, siz misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı sunmaktadır.Sizlere özel tasarlanmış 1+0,1+1,2+0 ve 2+1 Deluxe Apart odalarıyla , siz misafirlerimizi rahat ettirmek için her detay düşünülmüştür.Merkezi konumu ile bütün bak devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 14
Oda 23

Geleneksel TÜRK misafirperverliğini en iyişekilde sunmayı hedefleyen

NZM GROUP HOTELS Ankara'da, bürokrasi ve iş dünyasının merkezi KIZILAY 'da konumlanmış olup, siz misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı sunmaktadır.

Sizlere özel tasarlanmış 1+0,1+1,2+0 ve 2+1 Deluxe Apart odalarıyla , siz misafirlerimizi rahat ettirmek için her detay düşünülmüştür.

Merkezi konumu ile bütün bakanlıklara, büyükelçiliklere, birçok iş merkezine veçevre yolu bağlantısı ile havaalanına yakın olan otellerimiz, minimalist ve modern tasarımı ile de bir ev konforu sunmaktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI