Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Cunda Masmavi Otel

Genel Bilgiler

Masmavi Cunda, kendine has konsepti ve 11 odası ile Temmuz 2020 hizmete başlamıştır.Özenli bir restorasyon sürecinden geçerek her şeyi ile yenilenen  otelimiz, Cunda merkeze sadece 1 kilometre mesafededir. Cunda mimarisini hayranlıkla ve büyük keyif alarak otelimizde sizler için hayata geçirmeye çalıştık. Sade, konforlu ve güzel anlar yaşamak için sizleri bekliyoruz..

Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
Genel Bilgiler

Masmavi Cunda, kendine has konsepti ve 11 odası ile Temmuz 2020 hizmete başlamıştır.

Özenli bir restorasyon sürecinden geçerek her şeyi ile yenilenen  otelimiz, Cunda merkeze sadece 1 kilometre mesafededir. Cunda mimarisini hayranlıkla ve büyük keyif alarak otelimizde sizler için hayata geçirmeye çalıştık. Sade, konforlu ve güzel anlar yaşamak için sizleri bekliyoruz..

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı