Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

İğneada Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Karadeniz’in Altın Kumsalı”

Turkuaz denizi, bembeyaz kumsalıyla sizi adeta Miami sahilinde güneşleniyormuş gibi hissettirecek bir yer İğneada. Eşsiz güzellikteki doğası ile Türkiye’nin yeni tatil gözdesi olmaya aday olan bu şehrin büyüsüne kapılmanız için sadece fotoğraflarına bakmanız dahi yeterli olabilir.

MTA tarafından yapılan bir araştırmaya göre beyaz kum taneleri arasına serpiştirilmiş altın taneleri de bulunuyor İğneada kumsallarında. Altın tanecikleri gözle görülmeseler de, sizlere İğneada’nın eşsiz doğasında, güneşle pırıl pırıl parlayan altınlar üzerinde yürüme imkânı sunuyorlar öylece.

Günümüze kadar pek çok uygarlıkla iç içe bir yaşam sürecine sahip bu sakin ve huzur dolu yerleşim yerinde, sessizliği dinleyebilirsiniz. Doğanın tatilinize ve huzurunuza eşlik edeceği eşi benzeri olmayacak günleri düşünerek gelmelisiniz İğneada’ya.

Denizin ve güneşin güzelliğiyle günlerinizi doldurabilir, huzuru dinleyerek, gazetenizi okuyup, keyifle çayınızı yudumlayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Akşam vakitlerinde İğneada’nın gece yaşamına dâhil olabilir ya da sahilde her daim göremeyeceğiniz güzellikteki yıldızları ve yakamozu seyre dalabilirsiniz.

Karadeniz’in eşsiz doğasında av keyfine varabilmeniz için de en doğru tercihler arasında yer alıyor İğneada. 7 göllerde avlayacağınız balıkların lezzetine doyamayabilir, ormanda yapacağınız pikniklerin anılarını hafızanızdan silemeyebilirsiniz.

İğneada’nın huzuru sizi de saracak çepeçevre. Ruhunuzu ve bedeninizi tam anlamıyla dinlendirmenin yolu ise İğneada’dan geçmekte.

İğneada av turizmi için sizleri bekliyor. Balık avlayabileceğiniz uygun gölleri, yılın istediğiniz herhangi bir zamanında domuz avlayabileceğiniz yemyeşil ormanları ile av aktivitesinin merkezi denilebilecek bir kasaba burası. Aynı zamanda kuş gözlemciliği yaparak kara leyleklerin aktivitesini gözlemleyebilirsiniz. Veya kumsal oto, motor kros sporu için de oldukça uygun bir ortama sahip İğneada. 

Cumartesi günleri kurulan Pazar, alışveriş yapmanız için bir seçenek olarak sunuluyor İğneada’da. Ayrıca market ve bakkallardan ihtiyacınız olan ürünleri alabileceğiniz gibi, yaz aylarında çarşıda bulunan süs eşyaları ya da yazlık eşyalar satan dükkânlardan dostlarınıza, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alıp, anılarınızı simgeleyecek küçük eşyalar da alabilirsiniz. Aynı zamanda İğneada’nın meşhur balından ya da taze balıklarından alarak da sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.