Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Emelda Sun Club

Jolly Öneriyor
Genel Bilgiler

Emelda Sun Club (Ex. Simena Sun Club) 1. sınıf tatil köyü olması Çamyuva’nın eşsiz doğası, huzur dolu atmosferi, her yaştan misafirlere hitaben seçkin eğlenceleri ve yemek kalitesiyle özellikle çocuklu ailelere hitap etmektedir. Tesiste deniz kum - çakıl karışık olmasıyla birlikte iskelesi en büyük tatil köyü olma özelliğini taşımaktadır. Emelda Sun Club, Çamyuva'nın binbir çiçek ve kuş sesleriyle çevrelenmiş eşsiz doğası, insanı sımsıcak sarmalayan güneşi, huzur dolu atmosferi, her yaştan gençlere hitap eden seçkin eğlenceleri, balayı çiftlerine özel aktiviteleri ve çocuklu aileler için sağlanan her türlü imkanı ile düş tadında tatiller geçirmek isteyenlerin ilk adresi.

Otel Özellikleri
 • Denize Sıfır
 • Özel Plaj
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Mini Club
 • Kablosuz İnternet
 • Canlı Müzik
 • Animasyon
 • Su Sporları
 • Bebek Arabası
 • Pavillon Kulanımı
 • Türk Hamamı
Tüm Otel Özellikleri
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Yaz 19.04.2024 - 31.10.2024
Otel Özellikleri
 • Denize Sıfır
 • Özel Plaj
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Mini Club
 • Kablosuz İnternet
 • Canlı Müzik
 • Animasyon
 • Su Sporları
 • Bebek Arabası
 • Pavillon Kulanımı
 • Türk Hamamı
 • Sauna
 • Fitness Center
 • Çamaşırhane
 • Kuaför
Genel Bilgiler
Alan (m2) 89000
Bina Yaşı 33
Oda 450
Restaurant 6
Bar 9
Salon 3

Emelda Sun Club(Ex. Simena Sun Club) 1. Sınıf tatil köyü olması Çamyuva’nın eşsiz doğası, huzur dolu atmosferi, her yaştan misafirlere hitaben seçkin eğlenceleri ve yemek kalitesiyle özellikle çocuklu ailelere hitap etmektedir. Tesiste deniz kum - çakıl karışık olmasıyla birlikte iskelesi en büyük tatil köyü olma özelliğini taşımaktadır. Emelda Sun Club, Çamyuva'nın binbir çiçek ve kuş sesleriyle çevrelenmiş eşsiz doğası, insanı sımsıcak sarmalayan güneşi, huzur dolu atmosferi, her yaştan gençlere hitap eden seçkin eğlenceleri, balayı çiftlerine özel aktiviteleri ve çocuklu aileler için sağlanan her türlü imkanı ile düş tadında tatiller geçirmek isteyenlerin ilk adresi.

Konaklama Üniteleri

Standart Odalar (350 Oda /23 M² /Max. 2+1 )

Standart Odaların Tamamında Balkon, Çift Kişilik ya da 2 Adet Tek Kişilik Yatak, Duş/Tuvalet, Mini Bar, Saç Kurutma Makinesi, Split Klima, Kasa, Satellite Tv, Çay-Kahve Seti, Su Isıtıcısı ve Direkt Telefon Bulunmaktadır. Bu Odaların 4 Tanesi Engelli Odası Olarak Hazırlanmış Olup, Oda Konsepti Diğer Odalarla Aynıdır.Granit veya Laminant Zemin. Elektrik 220 Volt.

Aile Odaları (70 Oda / 27m² /Max. 3+1 )

İki Odadan Oluşan Ünitelerde, Ebeveyn Odasında İki Kişilik, Çocuk Odasında Tek Kişilik Yataklar ve Ortak Kullanımda Bir Duş/Tuvalet ve Bir Balkon, Mini Bar, Saç Kurutma Makinesi, Split Klima, Kasa, Satellite Tv, Çay-Kahve Seti, Su Isıtıcısı ve Direkt Telefon Bulunmaktadır. Laminant Zemin. Elektrik 220 Volt.

Suıt Odalar (17 Oda / 56 M²/ Max. 4+1)

Suit Odalarda 2 Yatak Odası, 1 Oturma Odası, Duş/Tuvalet ve Balkon, Mini Bar, Saç Kurutma Makinesi, Split Klima, Kasa, Satellite Tv, Çay-Kahve Seti, Su Isıtıcısı ve Direkt Telefon Bulunmaktadır. Granit Zemin veya Laminant Zemin. Elektrik 220 Volt.

Dublex Suıt Odalar (4 Oda / 117 M²/Max. 6+1 )

Dublex Suit Odalar, 3 Yatak Odası, Geniş Bir Salon, Duş/Tuvalet ve Balkon, Mini Bar, Saç Kurutma Makinesi, Split Klima,Kasa, Satellite Tv, Çay-Kahve Seti, Su Isıtıcısı ve Direkt Telefon Bulunmaktadır. Laminant Zemin Elektrik 220 Volt.

*Tüm Oda Anahtarları Elektronik Kartlı Sistemdir.

Tüm Odalarda;

Oda Temizliği : Her Gün Bir Kez Yapılmaktadır.

Havlu Değişimi : Doğa Dostu Tesisimizde Misafirlerimizden Gelen Taleplere Göre Değiştirilmektedir.

Çarşaf Değişimi : Her İki Günde Bir Yapılmaktadır.

Plaj Havlusu : Günde Bir Defa Verilmektedir.

Mini Bar : Bira, Meşrubat, Soda ve Su (Her Gün Bir Kez Doldurulmaktadır)

SELECT ÜNİTELER 2024

SELECT FLAT (4 Flat /105 M²/ Max. 7)

Tamamı Deniz Manzarasına Hâkim; İki Yatak Odası ve Bir Salondan Oluşan Ünitelerde French / Twin Bed Kullanılmıştır. Yatak Odalarından Bir Tanesinde Ebeveyn Banyosu/Tuvalet, Diğer Yatak Odası İçin Ortak Yaşam Alanında İkinci Bir Banyo/Tuvalet Daha Yer Almaktadır. Salona Bağlanan Geniş Holde Bir Yemek Masası ve Hole Açılan Bir Mutfak Vardır. Alt Katta Yer Alan Flatlerde Teras, Üst Katta Yer Alan Flatlerde ise Balkon ve Flatlerin Ortak Kullanım Havuzu Olup, Ayrıca Her Ünitede Direkt Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Çay-Kahve Seti, Su Isıtıcısı, Satellite Tv, Her Odada Split Klima ve Kasa Bulunmaktadır. Tüm Zeminler Granit Kaplıdır. Elektrik 220 Volt.

SELECT VİLLA /( 4 Villa /220 M²/ Max. 8)

Tamamı Deniz Manzaralı Olan Villaların Yemyeşil Bir Bahçesi, Kendilerine Özel Havuzu ve Terası Olup, Dublex Olarak Hizmet Veren Villaların Üst Katında 3 Adet Yatak Odası ve Deniz Manzaralı Olan Yatak Odasının İçinde Küvetli Ebeveyn Banyosu/Tuvalet, Balkonlu Olan Bu Odada Bir Adet Çift Kişilik Yatak ve Dolap Mevcuttur. Arka Bahçeye Bakan İki Yatak Odasında İkişer Adet Tek Kişilik Yatak ve Her İki Odanın Kullanımına Ayrılmış Küvetli Banyo/Tuvalet Yaşam Alanı İçerisinde Yer Almaktadır. Alt Katlarda İse Bir Salon, Yemek Masasının Bulunduğu Antre, Mutfak ve Bir Duş/Tuvalet, Direkt Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Çay-Kahve Seti, Su Isıtıcısı, Satellite Tv, Her Odada Split Klima ve Kasa Bulunmaktadır. Tüm Zeminler Granit veya Laminant Kaplıdır. Elektrik 220 Volt.

SELECT KONSEPT

C/IN ve C/OUT SERVİSİ

Select Flat, Select Villa’da Minimum 7 Gece Konaklayacak Misafirlerimiz, İstedikleri Takdirde Uçuş Detaylarını Tarafımıza Bildirerek Havalimanı-Otel Gidiş-Dönüş Transferleri Vip. Araç İle Yapılır. Misafirlerimiz Tesiste Odalarına Direkt Alınarak C/IN İşlemleri Kendilerine Eşlik Eden Misafir İlişkileri Görevlisi Arkadaşımız Tarafından Odalarında Gerçekleştirilir. Otelimiz ve Konseptimiz Hakkında Tüm Bilgiler C/IN Esnasında Odalarında Verilir.

ODA SERVİSİ

Odalara Özel Temizlik ve Servis Personeli Tarafından Hizmet Verilir. Odalarda Bornoz, Plaj Havlusu ve Özel Buklet Malzemesi Bulunmaktadır. Ayrıca Düzenli Taze Çiçek Yenilemesi Yapılmaktadır. Misafirlerimizin İsteği Doğrultusunda Kuru Temizleme ve Çamaşırhane Hizmetlerinde %50 İndirim Sağlanmaktadır.

YİYECEK ve İÇECEK SERVİSİ

Odalarda Deluxe Alkollü – Alkolsüz İçecek Servisi, Meyve Sepeti Bulunmaktadır. A’la Carte Restaurantlarımızdan Konaklamaları Süresince İstedikleri Gün Faydalanmaları Mümkündür. Aynı Gün Saat 12:00‘ ye Kadar Misafir İlişkilerine Bilgi Vermeleri Gerekmektedir.

HAVUZ ve PLAJ SERVİSİ

Select Ünitelerde Konaklayan Misafirlerimiz Plajda Ücretsiz Pavillion Hizmetinden Faydalanabilirler.


Toplantı Salonları

2 adet küçük toplantı salonu mevcuttur.

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Glutensiz menü bulunmamaktadır. Ancak misafirlerin giriş günü Misafir İlişkileri Departmanına bu konu ile ilgili taleplerini bildirmeleri durumunda yardımcı olunmaktadır.

Standart Odalarda 2+2 konaklamalarda 2. çocuk için extra yatak verilmeyecektir. Standart Oda 2+2 konaklama ( 2. yaşa kadar ) yapmak isteyen misafirlerin sıkışıklık yazısı ile rezervasyon oluşturması zorunludur.

“Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar”

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Odalarda Mevcut Kişi Konaklama Kapasitesinin Üstünde Bir Konaklama Durumunda Misafirler Odada Oluşacak Sıkışıklığı Kabul Etmiş Sayılacaktır. Bu Durumun Söz Konusu Olduğu Durumlarda Rezervasyon Yapılan Kanal Üzerinden, Misafirlerimizden Sıkışıklık Yazısı Islak İmzalı Olarak Temin Edilmektedir(Standart Odalarda 2+2 konaklamalarda 2 . çocuk için extra yatak verilmeyecektir. Standart Oda 2+2 konaklama yapmak isteyen misafirlerin sıkışıklık yazısı ile rezervasyon oluşturması zorunludur).

Standart odalarda 3. kişi konaklamalarında, 3. kişi için açılır kapanır yatak eklenmektedir.

BEYAN EDİLEN HİZMETLER HAVA ŞARTLARINDAN VEYA DİĞER MÜCBİR SEBEPLERDEN DOLAYI BİLDİRİM YAPILMAKSIZIN OTEL YÖNETİMİ TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLEBİLİR.


Otel Konsepti
Ultra Her Şey Dahil Ana Restoran
Sabah Kahvaltısı 07:00-10:00
Geç Kahvaltı 10:00-11:00
Öğle Yemeği 12:30-14:30
Akşam Yemeği 19:00-21:30
Gece Yemeği 23:30-01:30
Çocuk Büfesi Öğle Yemeği 12:00-13:30
Çocuk Büfesi Akşam Yemeği 18:30-20:30
Snack Barlar
Sun Gastro Street 12:00-18:00
Kemer Grıll & Snack 12:00-16:00
Simit & Poğaça 11:00-12:00
Kumpir & Pişi & Waffle 12:00-17:00
Meyve & Tatlı Çeşitleri 12:00-23:00
Barlar
Olympos Bar 10:00-00:00
Beach Bar 10:00-18:00
Disco Bar 23:30-02:00
Lobby Bar 00:00-00:00
Sun Patisserie 09:00-00:00
İskele Bar 10:00-18:00
Elite Bar 10:00-18:00
Beer Garden 12:00-00:00
A La Carte Restoranlar
Anadolu A'la Carte 19:00-21:30
Poseidon A'la Carte 19:00-21:30
D’oro Olive A'la Carte 19:00-21:30
Sun Dragon A'la Carte 19:00-21:30
Steak House 19:00-21:30
Aktiviteler

Animasyon

Full Animasyon, Gündüz Aktiviteleri, Amfi Tiyatroda Her Akşam Yarışma, Eğlence veya Müzikalden Oluşan Show Programları, Haftanın Belirli Günlerinde Havuz Başında Canlı Müzik Programı, Haftanın Her Günü 10:00 – 12:00 / 14:00 – 17:00 / 21:30 – 23:00 Saatleri Arasında Geniş Kapsamlı Mini Club (04-12 Yaş Grubu), 1500 M² Üzerine Kurulu Luna Park 20:00-22:00, Mini Disco, Oyun Bahçesi, Uzman Olmayan Bebek Bakıcısı (Ücretli ve Rezervasyonlu), Bebek Sandalyesi (Restaurantta), Bebek Arabası ( Ücretli ), Plajda Oyun Parkı (Gölgelikli).

Ücretsiz Aktiviteler ve Servisler

Gameland (Langırt, Bilardo), Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Sauna, Şok Odası, Fitness Center, Voleybol, Basketbol, Plaj Voleybolu, Aerobik, Su Jimnastiği, Masa Tenisi, Tenis Kortu, Tenis Top ve Raketi, Gündüz Animasyonu, Gece Showları, Canlı Müzik, Disco, Mini Golf, Satranç, Oyun Kartları, Tavla, Dart, Boccia, Okey. Odalar ve Genel Alanlarda Kablosuz (WiFi) İnternet Hizmeti Sağlanmaktadır.İskele Bar (konsept dahili içecekler) ve ön kısmında bulunan oturma grupları ücretsizdir.

Ücretli Aktiviteler ve Servisler

Gameland (Play Station 5, Arcade Game Box, Air Hockey), Bisiklet Hizmetleri, Tenis Saha Işıklandırma, Çamaşırhane Hizmeti, Bay & Bayan Kuaför, Doktor Hizmeti, Deri Dükkânı, Alışveriş Birimleri, Nargile, Telefon, Deluxe İçkiler, Masaj, Su Sporları (Özel İşletme).

 

Bonus Card ile 12 Taksit Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.

 • Peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 12 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Kampanya Shop&Fly, Miles&Smiles ve Garanti Amex kartlarında da geçerlidir,
 • Taksit seçenekleri arasında fiyatlar farklılık gösterebilecektir.
 • Bonus Card ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ve Advantage ile 12 Taksit Kampanya Detayları

 • CardFinans ve Advantage ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.

 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı, seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • 10 taksite +2 taksit, toplamda 12 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • CardFinans "+" taksit kampanyasına, Enpara ve ArtıKampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 12 Taksit Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.

 • Peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 6, 9 ve 12 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 12 Taksit Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6, 8 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.

 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 3 taksite +3 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 5 taksite +3 taksit, toplamda peşin fiyatına 8 taksit fırsatı, seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 9 taksite +3 taksit, toplamda 12 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Axess ile 9 Taksit Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.

 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 12 Taksit Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 31 Mart 2024 tarihine kadar Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyonlarında %5 indirim,

 • İndirim kampanyası kapsamında, bir müşteri işlem başına en fazla 1.500 TL, aylık ise en fazla 3.000 TL indirim kazanabilir.
 • Peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 6, 9 ve 12 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 9 Taksit Kampanya Detayları

 • Paraf Card ile yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 150 TL, toplamda 300 TL ParafPara,

 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı, seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit seçeneğinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yapıkredi World Card ile 12 Taksit Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card yapılan yurt içi otel rezervasyonlarında 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.

 • Peşin fiyatına 3 taksit fırsatı, tüm yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir,
 • 6, 9 ve 12 taksit seçeneklerinde fiyat farklılıkları olabilmektedir,
 • Taksit seçenekleri arasında fiyatlar farklılık gösterebilecektir.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya Adı Tarih Aralığı Geçerli Oda Tipleri Geçerli Olan Konseptler Açıklama ve Kurallar
%28 Erken Rezervasyon İndirimi 01.06.2024 - 31.10.2024 Aile OdasıStandart Oda Tüm Konseptlerde 1 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.
%36 Erken Rezervasyon İndirimi 05.04.2024 - 31.05.2024 Aile OdasıStandart Oda Tüm Konseptlerde 1 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.
%19 Özel İndirim 05.04.2024 - 31.10.2024 Tüm Odalar Tüm Konseptlerde 1 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.
%36 Erken Rezervasyon İndirimi 05.04.2024 - 31.10.2024 FlatVilla Tüm Konseptlerde 7 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.
%40 Erken Rezervasyon İndirimi 05.04.2024 - 31.05.2024 Standart OdaAile Odası Tüm Konseptlerde 4 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.
%25 Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Erken rezervasyon ile tatilinizi %50'ye varan indirimle alabilirsiniz. Kesintisiz iptal hakkı ile isterseniz 4'te birini şimdi, gerisini tatile 5 gün kala ödeyin!

KAMPANYA DETAYLARI
7500 TL'ye Varan Bonus Hediye!

Yurt içi ve Kıbrıs otellerinde, tek seferde yapılacak peşin veya taksitli rezervasyonlarda 7500 TL'ye varan Bonus Hediye!

KAMPANYA DETAYLARI