Title

FUTBOLUN ZİRVESİNDEKİ HEYECAN JOLLY AYRICALIKLARIYLA SİZİ BEKLİYOR!

Tarihi rekabetin zirve noktasında, Galatasaray ve Fenerbahçe arasında 29 Aralık 2023’te oynanacak Süper Kupa maçına gitmeye hazır mısınız? Riyad'ın ev sahipliğinde gerçekleşecek bu maç hem büyük bir heyecan hem de mücadele vadediyor!

Seyahat planınızı bu işe yıllarını vermiş uzman keşif ekibimiz tamamen size özel tasarlıyor ve dünyanın dört bir yanında siz değerli misafirlerimizin bölgenin kaliteli otellerinde konaklamasını tercih etmenin yanı sıra alternatifli konaklama seçenekleri de sunuyoruz.

Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa Maç Turu Riyad Süper Kupa Maç Turu

 

Jolly ile yapacağınız bu seyahatte Riyad’ın tarihi dokusuyla harmanlanan modern yapıları görme ve şehri keşfetme fırsatı da bulacaksınız.

Üstelik tatilinizin her anında Jolly hizmet ve ayrıcalıkları yanınızda!

Maçı Beklerken Riyad'da Görmeniz Gerekenler

Masmak Kalesi: Masmak Kalesi, Riyad’ın simge yapılarından, gözetleme kulesi ve savunma duvarı olarak kullanılmıştır.

Murabba Sarayı: Gösterişli Arap mimarisini tüm detaylarıyla görebileceğiniz Murabba Sarayı, eski dönem kıyafetleri ve eşyaları keşfedebileceğiniz bir arşiv niteliği de taşımaktadır.

King Abdullah Parkı: Suudi Arabistan’ın en büyük parkı olan King Abdullah Parkı, lazer gösterileri ve süslü su havuzu ile dikkat çekiyor.

Suudi Arabistan Ulusal Müzesi: Arap kültürünün mistik yanını öne çıkaran eşyalarıyla sizi dönemsel bir yolculuğa çıkaracak.

Riyad Süper Kupa Finali Süper Kupa Maç Turu Galatasaray Fenerbahçe Maç Turu

Maç Heyecanını Yerinde Yaşa

TURU İNCELE