Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Kaya Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Kaya Otelleri Fırsatları

Kaya otelleri Jolly ayrıcalığı ile kış tatili için unutulmaz bir atmosfer sunuyor. Bembeyaz bir coğrafyada, doğa ve spor ile iç içe bir tatil düşleyenlerin adresi Kaya otelleri oluyor. Türkiye'nin popüler kayak merkezlerinin yer aldığı bölgelerde konumlanan Kaya otelleri ile ister kayak yapın, ister teleferikle manzaraya doyun. Kaya'da herkes için eğlence, herkes için tatil fırsatı var. Kış tatilini benzersiz kılmak için gitmek istediğiniz yeri seçin ve ailece ya da arkadaşlarınızla tatilin keyfini çıkartın. Uludağ ve Kartalkaya'da yer alan Kaya otelleri ile kayak yapmayı bilmiyorsanız kısa bir ders alarak öğrenebilir ve kendinizi beyazın huzuruna bırakabilirsiniz.  


Kaya Otelleri Fiyatları

Kaya otelleri arasında yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, dünyaca ünlü kayak merkezleri arasında yer alan Kartalkaya'da bulunuyor. Lüks ve konforu bir arada sunan, butik dağ oteli konseptiyle hizmet veren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış tatili anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla kapılarını aralıyor. Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası sunuyor. Kaya otelleri fiyat açısından farklılık gösterse de Jolly'nin ayrıcalıklı tatil dünyasında her zaman fırsatlar yer alıyor.

Dorukkaya Ski & Mountain Resort ile her şey tatili kışın da yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri Kartalkaya'da yer alan Dorukkaya Ski & Mountain Resort, çam ormanları arasında, sonsuz beyazlığın ortasında renkli, çılgın eğlenceler ve sınırsız heyecanlar sunuyor. Dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezine sahip olan Dorukkaya Ski & Mountain Resort dağ ve pist manzarası ile herkesi büyülüyor. Türkiye’nin kayak merkezi Kartalkaya'da, profesyonel pistlerinin bulunduğu bir bölgede yer alan Dorukkaya Ski & Mountain Resort, projesi Avusturyalı mühendisler tarafından yapılan Türkiye’nin ilk snowpark tesislerine sahip olma özelliği taşıyor.

Uludağ otelleri arasında yer alan Kaya Uludağ ise sizleri Bursa'nın zirvesine davet ediyor. Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ'da yer alan ve ikinci bölgede bulunan Kaya Uludağ, kendine özgü odaları ve lobisiyle misafirlerini bekliyor. Kayak ve snowboard'un yanı sıra etkinlik, konser aktiviteleri ve festivallerle de kış tatilinin en eğlenceli merkezlerinden biri olan Uludağ'ın gözdesi Kaya Uludağ, her şey dahil konaklama konsepti avantajı ile misafirlerine büyüleyici bir kış vadediyor.

Jolly ile Kaya otelleri kışın keyfini çıkartmak için avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor.