Title

Sizin İçin Buradayız

Corona Virüs (Covid-19) Küresel Salgını Hakkında Bilgilendirme

'' Seyahat severler olarak zor günlerden geçtik. Bu süreçte, tatil programınızı ertelemeyi hatta tamamen iptal etmeyi düşünmüş olabilirsiniz. Bunun ne kadar zor olduğunu biliyoruz, çünkü Jolly’de hepimiz seyahati seviyoruz. Tıpkı sizin gibi biz de, tüm yıl hayali kurulan o tatile çıkabilmek veya özlemini duyduğumuz değerli insanları görebilmek, sevdiklerimizle bir an evvel bir araya gelebilmek için gelişmeleri yakından takip ettik. İşte bu yüzden sizin için burada olmaya devam ediyoruz. ''

Jolly Ailesi

COVID-19 olarak da bilinen Corona Virüs ile ilgili gelişmeleri bu sayfada paylaşıyor olacağız. İster hemen şimdi, ister yakın gelecekte yardımı dokunacak bu sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Genel Tavsiyeler

Corona Virüs Gelişmeleri

Coronavirüs (Covid-19) ile ilgili her an gelişmeler oluyor ve gündem sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. Yerel yetkililer ve hükumet tarafından yapılan açıklama ve tavsiyeleri takip etmenizi şiddetle öneriyoruz. Aynı zamanda küresel gelişmelerden haberdar olmak için Dünya Sağlık Örgütü’nü (WHO) takip etmekte yarar var.

T.C. Sağlık Bakanlığı Önemli Sayfalar

Pandemide oteller nasıl tedbirler alıyor?

Pandemi döneminde oteller Güvenli Turizm Sertifikası ile hizmet vermeye devam ediyor. Kültür ve Turizm Bakanlığınca yürütülen bu süreçte konaklama ve yeme-içme tesisleri için belirlenmiş olan kriterler göz önünde tutularak, temizlik, hijyen ve sağlık açısından yapılan denetim uygunluğu sonucunda tesislere Güvenli Turizm Sertifikası veriliyor. 50 oda ve üzeri kapasitesi bulunan tesislerin, Güvenli Turizm Sertifikası olma zorunluluğu bulunurken bu kapasitenin dışında bulunan tesisler de gönüllü olarak bu belgeyi alabiliyor.

Mevcut Rezervasyonlara Sahip Misafirlerimiz İçin Bilgilendirme

Seyahat planlarınızı değiştirmek veya rezervasyonunuzla ilgili bilgi almak için 4440644 nolu telefondan ya da rezervasyon@jollytur.com adresinden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz..

Biz Sizi Arayalım
444 0 644