Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Mavi Bayraklı Oteller

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Avantajlı Mavi Bayraklı Oteller

Mavi bayraklı otellerde kalarak muhteşem bir tatil yapmak ister misiniz? Mavi bayraklı oteller, tertemiz denizi ve uzun kumsalları ile tatil için vazgeçilmez oluyor. Mavi bayrak sahibi olmak bir prestijdir ve bu yüzden tatile bu güvenceyle çıkmak sizi kalite ile buluşturacaktır. Uluslararası bir ödül olan mavi bayrak, verildiği denizi ve plajı önemli bir konuma getirmektedir. Değerli bir kriter olan mavi bayrağa sahip olmak ise burada yer alan otelleri ayrıcalıklı kılmaktadır. Bir denizin suyu düzenli olarak kontrol edilip her defasında kaliteli sonuç çıkarsa mavi bayrak sahibi olabilmektedir. Mavi bayrak sahibi denizler her sene titiz bir denetimden geçer ve birçok kriteri karşıladıktan sonra mavi bayrak sahibi olur. Mavi bayraklı oteller de bu kriterleri bünyelerinde barındırmakta olup tertemiz denizleri ve doğaya saygılı vizyonları ile farklılaşır.

Mavi bayraklı otellerde kalarak son derece temiz bir denize girebilir ve muhteşem koyların ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ege'den Akdeniz'e farklı bölgelerde mavi bayrağa sahip oteller Jolly güvencesiyle sizi bekliyor.

 

Mavi Bayraklı Otel Nedir?

Bir denizin temiz olduğunun belgesidir mavi bayrak. Fakat mavi bayrak sadece deniz temizliği anlamına gelmez. Ayrıca plajların ve denizin son derece kaliteli ve güvenli olduğunun da altını çizer. Çünkü mavi bayraklı plajlarda gümüş bröveli cankurtaran çalıştırılması zorunludur. Eğer ailece tatile gidecekseniz ve çocuğunuzun güvenliği için titiz davranıyorsanız mavi bayraklı otelleri seçerek güvenli bir tatile çıkabilirsiniz. Mavi bayrağa sahip plajlarda konumlanan mavi bayraklı oteller size konforu, güveni ve temizliği vadeder. Ayrıca mavi bayrak sahibi otellerin içerisinde spor alanları, çocuklara özel parklar ve oyun alanları ile aquapark ve su kaydırakları, termal su olanakları gibi farklı hizmetler de alabilirsiniz. Türkiye, mavi bayrak açısından oldukça değerli bir konumdadır çünkü ülkemizde 500'e yakın plajın mavi bayrağı bulunmaktadır. Bu açıdan dünyada üçüncü sırada yer alan Türkiye'nin kıymeti bir kez daha artmaktadır. Antalya, İzmir ve Muğla en çok mavi bayrağa sahip turizm bölgeleri arasında bulunmaktadır. Fakat sadece Ege ve Akdeniz değil, Türkiye'nin denize kıyısı olan illerinde birçok mavi bayraklı plaj bulmak da mümkündür.

 

Mavi Bayraklı Antalya Otelleri

Antalya, en çok mavi bayrağa sahip şehirlerimizden biridir ve Antalya otellerinde mavi bayrak ayrıcalığını yaşamak için pek çok tesis bulunmaktadır. Antalya otelleri arasında yer alan Belek otelleri, Alanya otelleri, Lara otelleri size mavi bayrak imkanı sağlayacaktır. Bu yüzden ailece tatile çıkmak ve yaz keyfini Antalya'da yaşamak isteyen misafirlerimiz için mavi bayraklı Antalya otelleri iyi bir seçenek olacaktır. Antalya'nın doğal güzelliklerini görebileceğiniz, yöresel tatlar deneyeceğiniz ve muhteşem koylara tekne ile gidebileceğiniz gibi mavi bayrak güvencesini de alabileceksiniz. Herkes için tatil imkanı sunan Antalya otellerinde kalarak tertemiz bir denize girebilir, uzun kumsallarda huzur bulabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz da Akdeniz'in muhteşem denizine girerken gözünüz arkada kalmadan...

 

Mavi Bayraklı İzmir Otelleri

Mavi bayrak açısından elverişli olan bir diğer şehir ise Ege. Ege otelleri ile mavi bayrak güvencesine sahip olunuyor. İzmir. Çeşme otelleri, Alaçatı otelleri ile öne çıkan, Urla ve Seferihisar gibi güzellikleri ile kültür keşifleri yaptıran İzmir'de yazın ayrıcalıklı bir tatil yapacaksınız. Üstelik mavi bayraklı İzmir otellerinde kalarak Ege'nin cam gibi denizinin keyfini çıkartacaksınız. İzmir'in mavi bayrağa sahip otellerinde kalarak hem bölgeyi keşfedebilir hem de sadece yazın değil bahar aylarında da bu tatil keyfini sürdürebilirsiniz. Mavi bayrak güvencesi ile çocuğunuz da yaz tatilini oldukça keyifli ve güven içerisinde geçirecek. Mavi bayraklı İzmir otellerinde kalarak damla sakızı ile yapılan yöresel tatları tadabilir ve Alaçatı'da sörf gibi farklı deneyimler yapabilirsiniz.

 

Mavi Bayraklı Bodrum Otelleri

Antalya ve İzmir gibi çok sayıda mavi bayraklı plaja sahip olan Bodrum'da yazın diğer adıdır. Mis gibi havası, bembeyaz evleri, yel değirmenleri, balıkçı lokantaları, gece hayatı ile sadece yerli turistlere değil dünyanın farklı yerlerinden gelen misafirleri de ağırlayan Bodrum'da yaz tatili hemen herkesin hayalidir. Bodrum merkezde gezilecek birçok yer olduğu gibi birbirinden güzel Bodrum beldelerinde farklı güzellikler bulabilirsiniz. Mavi bayraklı Bodrum otellerinde kalarak turkuaz rengindeki denizin ve cennet koyların keyfini çıkartabilirsiniz. Bodrum otellerinin yer aldıkları konumlar, mavi bayraklı plajlara sahip olması nedeniyle sizi büyüleyecek. Yaz tatili için avantajlı bir yer olan Bodrum hem ailece, hem de arkadaş gruplarıyla dolu dolu eğlence sunuyor.

Jolly ile mavi bayraklı oteller size ayrıcalıklı bir tatil vadediyor. Erken rezervasyon fırsatları ile uygun fiyatları yakalayın, tertemiz denizlerde yaz keyfini çıkartın.