Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Roza Resort Thermal Otel

Genel Bilgiler

Roza Resort Termal Hotel, Nevşehir Kozaklı bölgesinde hizmet vermektedir. Yarım Pansiyon konseptinde hizmet veren otel misafirlerine sağlık dolu bir tatil sunmaktadır. Tesis Kayseri Havaalanına 90 kilometre, Nevşehir’e 85 kilometre mesafede konumlanmıştır.Tesisin standart odası, süit odası ve corner süit odası bulunmaktadır. 2 adet yarı olimpik havuzu, 2 adet aquaparkı bulunan devamı...

Otel Özellikleri
  • Emanet Kasa
  • Kapalı Isıtmalı Havuz
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Emanet Kasa
  • Kapalı Isıtmalı Havuz
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 20
Oda 230

Roza Resort Termal Hotel, Nevşehir Kozaklı bölgesinde hizmet vermektedir. Yarım Pansiyon konseptinde hizmet veren otel misafirlerine sağlık dolu bir tatil sunmaktadır. Tesis Kayseri Havaalanına 90 kilometre, Nevşehir’e 85 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Tesisin standart odası, süit odası ve corner süit odası bulunmaktadır. 2 adet yarı olimpik havuzu, 2 adet aquaparkı bulunan Roza Resort Termal Hotel’de keyifli ve eğlence dolu bir tatil geçirme imkânı bulabilirsiniz. 

Toplantı Salonları

Aktiviteler

Termal Otelde çeşitli hizmetler verilmektedir.


Spa merkezi, misafirlerin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir. Termal su cenneti olan Kozaklı'nın suyu kullanılarak SPA'da, termal havuzlar, yüzme havuzları, Türk hamamı, Sauna jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, bitki banyoları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları ile zayıflama üniteleri hizmet vermektedir. 

 Tesiste vücut ve cilt bakımının yanında masaj hizmeti de verilmektedir.

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

Kampanya Adı Tarih Aralığı Geçerli Oda Tipleri Geçerli Olan Konseptler Açıklama ve Kurallar
%5 Ekstra İndirim 21.05.2024 - 25.12.2024 Tüm Odalar 1 gece ve üzeri konaklamalarda
geçerlidir.

Diğer indirimlerle birleştirilemez.