Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Şahin Apart Otel

Genel Bilgiler

​Gümbet seyahati için Şahin Apart Hotel harika bir seçim. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumuyla tesisimiz, aileler için uygun bir ortam ve gezginler için de detaylı düşünülmüş olanaklar sunuyor. İnternet sayesinde konuklarımız internete bağlanabilir ve işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilir. Ayrıca Şahin Apart Hotel olarak, düz ekran televizyon ve klima gibi oda o devamı...

Otel Özellikleri
  • 24 Saat Resepsiyon
  • Lobi
  • Telefon ve Faks Hizmetleri
  • Açık Havuz
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • 24 Saat Resepsiyon
  • Lobi
  • Telefon ve Faks Hizmetleri
  • Açık Havuz
Genel Bilgiler
Oda 19

​Gümbet seyahati için Şahin Apart Hotel harika bir seçim. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumuyla tesisimiz, aileler için uygun bir ortam ve gezginler için de detaylı düşünülmüş olanaklar sunuyor. İnternet sayesinde konuklarımız internete bağlanabilir ve işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilir. Ayrıca Şahin Apart Hotel olarak, düz ekran televizyon ve klima gibi oda olanaklarımız ile sizleri evinizde hissettireceğiz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı