Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Sarıkamış Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Sarıkamış Otelleri Fiyatlar

Sarıkamış otelleri ile tarihi bir keşfe, çam ağaçları ile çevrili kayak pistlerine ve Kars'a merhaba demeye hazır olun. Kars'ın ilçelerinden biri olan Sarıkamış kış turizminin geliştiği en güzel bölgelerden biridir. Hüzün dolu bir tarihi olan Sarıkamış, tarihin geçmiş izlerini hala taşımaktadır. Sarıkamış ayrıca dünyaca ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Kış tatili ve kayak sporu için yurt içinden ve yurt dışından misafirlerin tercih ettiği Sarıkamış otelleri, bölgeyi tercih etmeniz için bir çok seçenek sunmaktadır. Öncelikle Sarıkamış'ta senenin sadece belli bir dönemi değil yaklaşık olarak 9 ay boyunca konaklama sağlayabiliyorsunuz. Çünkü Sarıkamış'ta kış sezonu 9 ay boyunca sürmektedir. Bu da kayak severlerin uzun bir dönem boyunca keyifle kayak yapmalarına olanak sağlamaktadır. Kars tatili yapacak, son dönemin gözde tatil deneyimlerinden biri olan Doğu Ekspresi ile Kars'a gidecek olan misafirlerimiz Kars otelleri ile tatilini planlayabilecekleri gibi Sarıkamış otelleri ile de tatillerini organize edebilirler. Son dönemde kayak sporunu seven amatör ve profesyonel sporcuların gözdesi olan Sarıkamış, dünyaca ünlü bir konuma gelmiştir. Çam ağaçları ve yumuşacık karı ile ideal kayak merkezi konumunda olan Sarıkamış, kaliteli otelleri ile de misafirlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sarıkamış otelleri ile hem kayak merkezinin keyfini çıkaracak, hem çam ağaçlarının kokusunu içinize çekecek, hem de bölgenin ünlü Katerina Köşkü'nü ziyaret edeceksiniz. Muhteşem dağ havası ve sarı çam ormanlarıyla Sarıkamış, size benzersiz bir kış tatili vadediyor. Sarıkamış otelleri fiyatları herkes için uygun bir bütçe oluşturmakta ve ailece tatil yapmayı mümkün kılmaktadır. Sarıkamış otelleri fiyatlarının artış gösterdiği aralık ve mart arası tarihlerde mutlaka erken rezervasyon yaptırmalı ve fiyat artışından etkilenmemelisiniz. Kış döneminin ve kayak sezonunun uzun sürdüğü Sarıkamış'ta, Jolly'nin indirimleri ve kampanyaları ile ekonomik ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz. 

 

Sarıkamış Otelleri Fırsatlar

Sarıkamış otelleri, sarı çam ormanları ve inci beyazı kristal karı ile sizi huzurun ve dinginliğin muhteşem atmosferinde konaklama imkanı sunmaktadır. Kayak pistleri, büyüklüğü ve zorluk seviyelerine göre ayrılmış pistleriyle tüm kayak severlere hitap etmektedir. Türkiye genelinde de en fazla tercih edilen kayak otelleri arasında yer almaktadır. Kış turizminin önde gelen tesislerinden olan Sarıkamış otelleri, kış aylarında ve sömestir tatillerinde en yoğun zamanlarını yaşamaktadır. Kış fırsatları ve erken rezervasyon avantajları ile kışın ekonomik bir tatil yapabilmek mümkündür Sarıkamış'ta.  Sarıkamış otelleri hizmetleri açısından da kaliteyi üst düzey tutmaktadır. Telesiyej, ekipman kiralama, kayak dersleri ve kış aktiviteleri ile her ihtiyaca cevap vermeye hazır Sarıkamış otelleri ile hem Kars'ın güzelliklerini keşfedecek hem de doyasıya kar ve kayak keyfi yapacaksınız. Kars otelleri arasında yer alan Sarıkamış otelleri, her kesimden insana ve her bütçeye hitap eden geniş bir otel yelpazesine sahiptir. Yarım pansiyon, tam pansiyon veya her şey dahil konseptte konaklama sağlayabilirsiniz. Dostlarınızla veya arkadaşlarınızla rahatça konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama sağlamak istediğiniz tercihe göre standart oda ya da aile odası tercihleri bulunmaktadır. Sarıkamış otelleri ayrıca yeni evlenmiş çiftlerimizi de unutmamış ve balayı otelleri konseptini de bünyesinde barındırmaktadır. Kış mevsiminde evlenmiş, kayak yapmayı seven evli çiftler için balayı konsepti dahilinde otel size özel olarak bazı jestler sunmaktadır. Bunlar balayı çiftlerine özel oda süslemeleri ve ikramlar olarak sunulmaktadır.


Sarıkamış Kayak Merkezi

Sarıkamış kayak merkezi dünyaca ünlüdür ve profesyonel kayakçılar için birçok avantaja sahiptir. Kış turizminin önde gelen destinasyonu olan Sarıkamış, yoğun olarak aralık ve mart ayı arası kayak sevdalılarını misafir etse de Sarıkamış'ta uzun kayak dönemi yaşanmaktadır. Sarıkamış kayak merkezi muhteşem bir doğa içerisine konumlanmıştır. Çam ormanları ile çevrili olan Sarıkamış kayak merkezi telesiyej hizmetleri ile de kayak ve kış severler için uygun fiyatlara sahiptir. Sarıkamış kayak merkezinde kışın ayrıcalıklı yanını yaşamak isteyenler için birçok Sarıkamış oteli bütçenize uygun olarak faaliyet vermektedir. Kayak yapmak için ideal arazi eğimine sahip olan Sarıkamış'ta kışın kar kalınlığı ortalama 1,5 metre civarını bulmaktadır. Sarıkamış kayak tesislerinde kayak yapmayı bilmiyor olsanız bile alacağınız kısa derslerle kayak yapmayı öğrenebilir ve ekipman kiralayarak kayak yapmaya başlayabilirsiniz. Sarıkamış otellerinin yer aldığı bölgedeki kayak pistleri kristal kar özelliğine sahiptir ve bu özelliği ile Alplere benzetilmektedir. Sarıkamış kayak merkezi ayrıca konaklama imkanları bakımından da gelişmiş bir yerdir. Sarıkamış Kayak Merkezi sahip olduğu konum, manzara ve tarih neticesinde bugün Türkiye'nin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri olmuştur. Teleski ve telesiyej imkanlarının üst düzey olduğu Sarıkamış Kayak Merkezi, uygun fiyatları nedeniyle de tercih edilmektedir.


Sarıkamış'ta Görülecek Yerler

Sarıkamış otelleri size konaklamanın haricinde kültürel mirasının kapılarını da sonuna kadar açmış durumdadır. Sarıkamış bölgesinde ziyaret edebileceğiniz yerler arasında Zek(Sırataşlar) Köyü Kalesi, Micingirt Kalesi, Kızlar Kalesi, Zivin Kalesi, Çar Nikola - Çariçe Katherina Köşkü, Sarıçam Ormanları, Yedi Kilise (Yenigazi) Kalesi ve Köroğlu Kalesi bulunmaktadır. Elbette Sarıkamış Şehitliği'ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sarıkamış'ın ilçesi olduğu Kars ilinde ziyaret edebileceğiniz yerler arasında Meryem Ana Katedrali, Tigran Honents Resimli Kilise, Bakireler Manastırı, Çiftebeden Surları, Ani Harabeleri, Beylerbeyi Sarayı, Kuş Cenneti, Fethiye Katedrali, Kars Kalesi, Taş Köprü, Acı Su Keseli Müzesi, Abukhamrent Kilisesi, Genç Kızlar Kilisesi, Yusuf Paşa Cami, Evliya Cami, Keçeli Kilisesi, Ebull Menuçehr Cami, Havariler Kilisesi, Döner Kümbet, Kuyucuk Gölü, Aziz Prkich Kilisesi, Selçuklu Kervansaray, Kars Müzesi, İshak Paşa Sarayı, Kümbet Cami ve Hamamlar bulunmaktadır.

Sarıkamış otelleri size muhteşem doğasını, kültürel mirasını ve tüm aktivitelerini fazlasıyla sunarken biz de sizi erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmaya bekliyoruz.