Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Sarnıç Hotel

Genel Bilgiler

Sarnıç Hotel, İstanbul'un eski yarımadası Sultanahmet'in kalbinde ideal bir konuma sahiptir. Otel Sultanahmet Camii'ne 2 dakika, Ayasofya'ya 4 dakika, Topkapı Sarayı'na 10 dakika, Kapalıçarşı'ya 15 dakika, Yerebatan Sarnıcı'na 5 dakika, Mozaik Müzesi'ne 1 dakika uzaklıkta olup diğer merkezlere yürüme mesafesindedir. Büyük otellerin resmiyetinden farklı olarak güler yüzlü person devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Sarnıç Hotel, İstanbul'un eski yarımadası Sultanahmet'in kalbinde ideal bir konuma sahiptir. Otel Sultanahmet Camii'ne 2 dakika, Ayasofya'ya 4 dakika, Topkapı Sarayı'na 10 dakika, Kapalıçarşı'ya 15 dakika, Yerebatan Sarnıcı'na 5 dakika, Mozaik Müzesi'ne 1 dakika uzaklıkta olup diğer merkezlere yürüme mesafesindedir. Büyük otellerin resmiyetinden farklı olarak güler yüzlü personelimiz ve profesyonel yönetimimiz, geleneksel Türk misafirperverliğiyle kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacaktır. En ince ayrıntılara gösterilen özen, lobimizde, teraslarda veya dolaşmak istediğiniz her yerde konaklamanızın mümkün olduğunca konforlu geçmesini sağlayacaktır. Konaklamanızın unutulmaz olacağını ve evinize döndüğünüzde arkadaşlarınıza nazik misafirperverliğimizi ve özenli hizmetimizi anlatacağınızı umuyoruz. Sarnıç Otel ise 1927 yılında konak olarak inşa edilmiş olup, Sarnıç Otel'in tarihi binası lüks ve butik otele dönüştürülerek aslına sadık kalınarak 1999 yılından itibaren otel olarak hizmet vermektedir. Otel, adını Bizans Sarnıcı'nın üzerinde yer alan Bizans Sarnıcı'ndan almıştır. 5. yüzyılda inşa edilen otelin hemen arkasında. Otelimiz Haziran 2016'da tamamen yenilenmiş olup zeminler, perdeler, televizyonlar, duşlar, yataklar, yataklar ve diğer detaylar değiştirilmiştir.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.05 - 15.11 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 16.11 - 30.04 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı