Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Tempo Suites Airport Istanbul

Genel Bilgiler

İstanbul’da hayatin içindesiniz… Büyük bir dünya kenti olan İstanbul’da rahatınızı ve huzurunuzu sağlayan, sımsıcak, çağdaş ve konforlu otel ve rezidanslar mı arıyorsunuz? Tempo Suites Airport ile ‘Evinizden uzaktaki eviniz’ sloganı ile yola çıktığı ilkesiyle, sizlere her geçen gün hissettirebilmek arzusundadır.Family Suit Odalar70 m² genişlikte, 3 adet standart odaya sahip süi devamı...

Otel Özellikleri
  • Lobi
  • Kablosuz İnternet
  • Kuru Temizleme
  • Çamaşırhane
  • Resepsiyon Hizmeti
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Lobi
  • Kablosuz İnternet
  • Kuru Temizleme
  • Çamaşırhane
  • Resepsiyon Hizmeti
Genel Bilgiler
Oda 45

İstanbul’da hayatin içindesiniz… Büyük bir dünya kenti olan İstanbul’da rahatınızı ve huzurunuzu sağlayan, sımsıcak, çağdaş ve konforlu otel ve rezidanslar mı arıyorsunuz? Tempo Suites Airport ile ‘Evinizden uzaktaki eviniz’ sloganı ile yola çıktığı ilkesiyle, sizlere her geçen gün hissettirebilmek arzusundadır.

Family Suit Odalar

70 m² genişlikte, 3 adet standart odaya sahip süitte, iki kişilik geniş yatak veya tek kişilik ayrı yatak seçeneği, altı kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır.

Deluxe Suit Odalar

İki yatak odası ve salondan oluşan 60m² genişlikteki süitte oturma grubu, iki kişilik geniş yatak veya tek kişilik ayrı yatak seçeneği, dört kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır.

Suit Odalar

Yatak odası ve salondan oluşan 40 m² genişlikteki suit odada, oturma grubu, iki kişilik geniş yatak veya tek kişilik ayrı yatak seçeneği sunmaktadır.

Toplantı Salonları

Otel Konsepti
Oda Kahvaltı Ana Restoran
Sabah Kahvaltı 07:00-10:30
Sabah Kahvaltı 07:00-11:00

Açık büfe kahvaltı hafta içi 07:00 - 10:30, hafta sonu 7:00 - 11:00 saatleri arasında, karşı otel Tempo Fair Suites’te verilmektedir.

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı