Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Torba Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Huzurun En Doğal Yansıması”

Bodrum’un önemli tatil merkezlerinden ve beldelerinden biri olan Torba, modern bir köy özelliğine sahip. Plajları ve turistik tesisleri ile her yıl on binlerce turiste ev sahipliği yapar. Bizanslıların ve eski uygarlıkların tarihi kalıntılarını ve eserlerini de belde de görmek mümkün. Bodrum’un tarih, kültür, doğa ve eğlence kokan bu şirin tatil beldesi, ilçeye önemli bir turizm geliri de sağlıyor. Torba, yatçıların ve balıkçıların sığındığı sakin bir limana sahip. Bulunduğu yarımadanın kuzeydoğu ucunda konumlanmakta. Leleg kalıntıları ve mezarı turistler tarafından ilgi gören değerleri. Sahil boyunca pansiyon, lokanta ve barlar ile hizmet veriyor.

Plaj ve iskeleleri doğal. Bodrum merkeze en yakın belde ve koylardan biri aynı zamanda. Temiz bir deniz ve plaj arayanlara birebir bu cennet koy. Deniz ayrıca sığ. Bodrum’a çok yakınsınız ve eğlenceli, hareketli gece ve gündüz yaşamını merkezde tadabilirken, gündüzleri Torba’da kafanızı dinlemek istersiniz. Doğal güzelliklerin tadı burada çıkıyor. Diğer birçok Bodrum beldesi gibi Torba’da rüzgara karşı korunaklı etrafı dağlarla çevrili. Beldede yer alan Dereköy ve Yahşi köy gibi unutulan yerleşim noktalarında anıt mezarlar, kalıntılar, kaya mezarlar ve manastırlar ilgi çekecek. Ormanlık alanlarıdan bol oksijen eşliğinde nefes almak, dinlenmek, sakin bir gün geçirmek veya piknik yapmak herkese şifa gibi gelir. Zeytin ve çam ağaçlarının kokusunu içinize çekerken, sıcak ve misafirperver Torba halkının hikayeleri ve bu sakin koy size huzur verecek.

Ailecek tatil yapmanın en huzurlu yollarından biri Torba’ya gelmek. Dileyenler su sporlarına tesislerden ulaşabilir, rüzgarlı günlerde sörf yapılabilir. Dalış sporı da önem verilen aktivitelerden. Adalarda eşsiz manzaranın tadını doyasıya çıkarın.

Büyük marketlerden gıda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Küçük dükkanları özellikle yazın hediyelik eşyacılardan ufak şeyler alınabilir. Yerel pazarlara gidip taze yiyeceklerinizi almak için size en yakın kurulan pazarları kaçırmayın. Büyük alışveriş merkezleri Bodrum merkez ve Gümbet gibi büyük beldelerde bulunur. Mağazaların, sinema ve aktiviteler bu AVM’lerde karşımıza çıkar. Bodrum’dan el işi halı ve kilimler ile özel dokuma ürünlerini almadan dönmeyin. Eşe dosta kalıcı ve eşsiz bir hediye olacaktır. Sünger ve deniz kabuklarından süs eşyaları ve organik taptaze çileği, inciri, zeytini de alınabilir.