Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Viva La Vita Otel

Genel Bilgiler

Viva La Vita Boutique Hotel, konum olarak İzmir-Alsancak'ta yer alır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 35 dakikalık sürüş mesafesindedir. Ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumdadır. Çevresinde yer alan İzmir Atatürk Müzesi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Han Tiyatrosu gibi yerlere sadece yürüme mesafesinde yer almaktadır.Viva La Vita Boutique Hotel' de bar ve kafe vardır. devamı...

Otel Özellikleri
  • Kablosuz İnternet
  • Uyandırma Servisi
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kablosuz İnternet
  • Uyandırma Servisi
Genel Bilgiler
Oda 17

Viva La Vita Boutique Hotel, konum olarak İzmir-Alsancak'ta yer alır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 35 dakikalık sürüş mesafesindedir. Ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumdadır. Çevresinde yer alan İzmir Atatürk Müzesi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Han Tiyatrosu gibi yerlere sadece yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Viva La Vita Boutique Hotel' de bar ve kafe vardır. Konaklayan misafirlerine ücretsiz açık büfe kahvaltı hizmetli vermektedir. Açık büfe kahvaltı harici yiyecek ve içecekler ücretlidir. Kafe/bar oldukça samimi bir mimariyle döşenmiştir. Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
18 Yaş Altı Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI