Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Yalova Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Yalova Otelleri Fiyatları

Yalova otelleri ile Jolly'de tatil sizi bekliyor. Yalova, yüz ölçümüyle ülkemizin en küçük ili ve denize en uzun kıyıya sahip turistik bir kentlerimizden biridir. Armutlu Yarımadası’nın kuzey etekleri ve Samanlı Dağları’nın kuzey kısmına kurulmuş olan Yalova, hem gezilecek yerler açısından dikkat çekiyor hem de kaliteli otelleri ile tatil imkanı yaratıyor. Marmara Denizi ile çevrilmiş olan kıyıları, doğal plaj özelliğinde olup, Çınarcık ve Esenköy sahilleri dışındakilerin kumsal olduğu Yalova, antik çağlara kadar geçmişi ile bir zamanlar İstanbul ilçesi iken, 1995’te il olmasıyla bugünkü konumuna ulaşmıştır. Marmara Denizi kıyısında yer alan Yalova'da hem deniz tatili yapabilir hem de termal kaynaklarla şifa dolu bir tatil geçirebilirsiniz. İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara gibi büyük şehirlere kolay ulaşıma sahip olan Yalova, kültürel ve doğal güzellikleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Yalova otelleri de bu keşifleri yapmanızda en büyük yardımcı olacak. Yalova otelleri fiyatları herkese hitap etmektedir. Yalova otelleri aile boyu tatil yapmanıza imkan tanırken, birçok otelin termal özelliğinin bulunmasıyla da şifa dağıtmaktadır. Merkezi Yalova otelleri ile çevre keşifleri yaparken, Yalova termal otelleri ile termal suyun keyfini sürebilirsiniz.


Yalova Oteller Termal

Atatürk’ün 1929 yılında Yalova’ya gelerek, ‘’burası benim kentimdir’’ demesi ve ‘’burası bir su şehri olacak’’ ifadesi, bugünkü turistik tesislerin oluşumuna zemin hazırlamış ve Yalova termal otelleri birbir açılmaya başlamış. Böylelikle Yalova tam anlamıyla dört mevsim turizm faaliyetlerinde bulunabileceğiniz bir konuma gelmiş. Günden güne kendini geliştiren Yalova'da tatil sağlık, şifa ve dinlence odaklı bir hal almış. Yalova termal oteller bakımından o kadar gelişmiş bir seviyededir ki, dünyanın birçok yerinden misafiri ağırlamaktadır. Ayrıca Yalova termal oteller dünyanın sayılı termal otelleri içerisinde de yer almayı başarmıştır. Yalova termal turizmi, kamp karavan turizmi, kıyı turizmi, spor amaçlı doğa turizmi, günübirlik ve hafta sonu turizm gibi farklı konseptlerde dört mevsim tatil yapabileceğiniz avantajlı yerlerden biridir. Yalova otelleri termal özelliğine sahip olduğu ve bu kaynakları en iyi şekilde kullanmak için üst düzey gelişmişlik göstermektedir. Termal havuzlar, aromaterapi hizmetleri, spa ve masajlar, termal küvetler ve sağlık hizmetleri gibi üst düzey hizmetleri alabileceğiniz Yalova termal oteller ile gerçek anlamda sağlık turizmini yaşayabilirsiniz. Yalova Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde yer alması sebebiyle ılıman bir havaya sahiptir ve yazları deniz tatili yapmanıza kışları ise termal keyfi yaşamanıza olanak tanır. Büyük şehirlere bu kadar yakın olması Yalova'yı bir kaçış noktası konumuna getirmiş ve özellikle hafta sonu tatilleri olmak üzere birçok kişinin gideceği ilk yerlerden biri olmuştur. Termal oteller dışında Yalova otelleri farklı fırsatları ve avantajları da tatilcilere yaşatmaktadır. Deniz tatili yapmak için dileyen misafirlerimiz Çınarcık otelleri ya da Armutlu otelleri ile tatillerini planlayabilirler. Kış tatili ya da bahar aylarında yapacağınız doğa tatili için de Yalova termal otelleri değerlendirebilirsiniz.


Yalova Otelleri Merkez

Yalova otelleri merkez yakınlığına önem veren misafirlerimiz için de birçok alternatif sunuyor. Yalova otelleri merkez lokasyon filtresiyle arama yapan misafirlerimiz için hem tarihi duraklara yakın öneriler sunuyor, hem de Yalova yemeklerini tatmanız için restoranlara kolay ulaşıma sahip oluyor. Yalova otelleri merkezi konumlarıyla termal otellere de ev sahipliği yapıyor. Dileyen misafirlerimiz merkezi Yalova termal otelleri ile hem termal keyfini sürüyor hem de gezilecek yerlere kolayca ulaşıyor. Farklı ihtiyaçlara ve bütçeye hitap eden Yalova otel fiyatları da buna göre farklılıklar gösteriyor. Merkezi Yalova otelleri ile İstanbul'dan ya da diğer yakın şehirlerden kolay bir ulaşım sonrası huzurlu bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Merkezi Yalova otellerinde ve dilediğiniz tüm otel seçeneklerinde Jolly'nin indirimleri ve kampanyaları ile ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Kış tatiline ve yaz tatiline özel indirimleriyle Jolly'nin farklı kampanyaları Yalova otellerinde de sizi bekliyor.


Yalova'ya Ne Zaman Gidilir?

Yalova otelleri ile tatil planları yapan misafirlerimiz için Yalova'ya ne zaman gidilir sorusu önem taşıyor. Hem Karadeniz hem de Akdeniz ikliminin bir arada olduğu Yalova, dört mevsim tatil yapılabilecek yerler arasında bulunuyor. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı olan Yalova'ya kışın ve sonbahar aylarında termal tatili için gidebilir, yazın da deniz tatilini tercih edebilirsiniz.


Yalova'nın İlçeleri

Yalova biri merkez olmak üzere toplam altı ilçeye sahip.

  • Çınarcık: Osmanlı döneminde Paşa Limanı ile donanmaya hizmet etmiş olan Çınarcık, Bizans döneminden kalan eserleriyle de, tarihin içinden bir yerleşim yeri olarak dikkat çeker. Yazlıkları, otel ve turistik tesisleriyle, Yalova’nın turizmine katkıda bulunan ilçe, ziyaretçilerin uğrak yeri.
  • Armutlu: Yalova’nın il olmasıyla, Bursa Gemlik ilçesinin bucağı iken Yalova’ya ilçe olmuş olan yörenin, uzun yıllar Osmanlı egemenliğinde kalması sebebiyle, pek çok kalıntı bulunmakta. Bizans dönemine ait eserlerin de varlığı yöreyi ziyaret etmenin önemini anlamamıza yardımcı olacak. 38 kilometrelik sahil şeridiyle, güzel koylarıyla Marmara bölgesinin en temiz kıyısını oluşturur.
  • Çiftlikköy: Yalova’ya sadece 4 kilometre uzaklıktaki ilçe, Helenistik dönemden, Bizans dönemine kadar oldukça fazla kalıntının bulunduğu sahil yeri.
  • Termal: Termal kaplıcaları ile ünlü olan ilçe, antik çağda yeraltı tanrısına ait olduğu düşünülen bir yerleşim yeri. Doğal ve tarihi güzellikleri ile Yalova’nın turizmi için önemli katkıları olan Termal ilçesi, hem dinlenmek, hem de deniz ve yüzme ile ilgilenenlerin uğrak yeri olmuş.
  • Altınova: Yalova’nın sahil kesimindeki ilçede, farklı dönemlere ait tarihi eserler bulunmakta. Yalova merkeze 27 km mesafede.