Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Yarım Pansiyon Oteller

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Uygun Yarım Pansiyon Oteller


Yarım pansiyon oteller ekonomik, ucuz tatil seçeneklerini barındırdığı için tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği otel tipi oluyor. Tatile çıkmak isteyen ve bütçesini düşünerek ucuz tatil imkanlarını değerlendirmeyi arzulayan misafirlerimiz için yarım pansiyon oteller öncelikli oluyor. Her şey dahil oteller kadar popüler olan yarım pansiyon oteller aileler ve bireysel tatilcilerin ilgisini çekiyor.


Ege'den Akdeniz'e Marmara'dan Karadeniz'e kadar farklı bölgelerde yer alan yarım pansiyon oteller ile tatil planlamak çok daha karlı ve geniş seçenekli oluyor. Dilediğiniz otelin yarım pansiyon hizmetini tercih ederek ayrıcalıklı bir tatil yapabilirsiniz. Yarım pansiyon otellerde kalarak konforlu ve eğlenceli bir tatil yapabilir; hem yaz tatili hem kış tatili için keyifli zamanlar yaşayacaksınız.


Yarım Pansiyon Oteller Nedir?


Yarım pansiyon oteller birçok tatilcinin tercih ettiği otel tipi oluyor. Her şey dahil oteller ile yemek konusunda farklılaşan yarım pansiyon otellerde kahvaltı ve akşam yemekleri ücrete dahil oluyor. 2 öğün ücretsiz yemeği kapsayan yarım pansiyon otellerde otele göre akşam yemeği yerine öğle yemeği de sunulabiliyor. Yarım pansiyon otellerde tüm içecekler ücrete tabi olup öğün dışında da ücreti talepleri içeriyor. Yarım pansiyon tipi otelleri yoğun olarak Antalya otelleri, Bodrum otelleri, Kuşadası otelleri, Marmaris otelleri gibi yazın popüler otelleri arasında bulmak mümkün oluyor. Kısacası yarım pansiyonda tanınan hak dışındaki yeme-içme aktiviteleri ekstra ücretli oluyor. Yarım pansiyon konaklamaların artısı ise otele tamamen kapalı kalmayıp şehri keşfedebilme rahatlığı oluyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak ekonomik ve bütçe dostu bir tatil yapabileceğiniz Jolly'nin seçkin otel seçenekleri ile hayal ettiğiniz tatile çıkmanın şimdi tam zamanı.


Eğer hem otel keyfi yaşayayım hem de gittiğim yeri keşfedeyim istiyorsanız önceliğiniz yarım pansiyon konaklamalar olmalı. Böylece öğle yemeği ya da akşam yemeği vakitlerinde kaldığınız yerde keşif gezileri yapabilirsiniz. Tatile avantajlı fiyatlarla çıkmak ve dilediğiniz otelde konaklamak için rezervasyon yaptırın, özel kampanyalar ve fırsatlar ile karlı çıkın. Taksit fırsatları, online ve çağrı merkezi ile rezervasyon yapımı ve geniş satış ağı ile herkes için tatil Jolly'de...